Pomysły na walentynki

walentynki dla dzieci
walentynki
pomysły na walentynki

Walentynki dla dzieci: pomysły na spędzenie walentynek w przedszkolu, szkole lub z rodzicami

Walentynki dla dzieci? Tak! Bo każda okazja do świętowania miłości jest dobra. Dlatego coraz częściej organizuje się walentynki w przedszkolu i szkole. Co na takie walentynki dla dzieci przygotować? Oto nasze pomysły, które ułatwią miłe spędzenie 14 lutego.
Joanna Biegaj
laurki na walentynki
walentynki
pomysły na walentynki
Walentynki z dzieckiem

Laurki na walentynki: 6 pomysłów, jak zrobić laurkę na walentynki [dla mamy, taty, koleżanki, kolegi]

Laurki na walentynki to obowiązkowy punkt tego święta! Zwłaszcza te samodzielnie wykonane są wyjątkowe, ponieważ dziecko wkłada w nie swoją pracę i oczywiście serce! Podpowiadamy, jak zrobić laurkę na walentynki.
Joanna Biegaj
Filmy dla dzieci na Walentynki
walentynki
filmy dla dzieci
filmy Disneya

Walentynki: filmy dla dzieci [RANKING]

Filmy i bajki na walentynki dla dzieci to świetny sposób na rodzinne święto zakochanych. Co powiecie na walentynki w domowym kinie familijnym? W naszym rankingu bajek i filmów dla dzieci znajdziecie zarówno klasyczne, jak i nowsze produkcje. Wiele z nich można zobaczyć na Netflix. Na pewno rozbawią i wzruszą was do łez!
Dominika Bielas
Życzenia na walentynki
walentynki
pomysły na walentynki
Walentynki z dzieckiem

Walentynki: życzenia dla żony, męża, dziecka, koleżanki, kolegi

Walentynki to wyjątkowa okazja, by złożyć sobie życzenia i zapewnić bliskich, że znaczą dla nas naprawdę dużo. Czego życzyć najbliższym 14 lutego i jak wyrazić nasze uczucia? Zobaczcie nasze propozycje na gotowe życzenia walentynkowe dla męża, żony, dzieci (oraz koleżanek i kolegów).
Milena Oszczepalińska
prezent na walentynki
prezent
walentynki
pomysły na walentynki

Prezent na walentynki dla dziecka, mamy i całej rodziny

Znalazłyśmy pomysłowe prezenty na walentynki dla ciężarnej, świeżo upieczonej mamy zakochanej w dziecku i tej mamy, która potrzebuje chwili spokoju. Nie zapominamy o tacie! Dla maluszków i starszaków też da się wymyślić fajny prezent na walentynki.
Joanna Biegaj
rymowanki na walentynki
walentynki
pomysły na walentynki
Walentynki z dzieckiem

Rymowanki na walentynki: śmieszne, krótkie, dla dzieci, kolegi i koleżanki

Rymowanki walentynkowe to dobry sposób, by powiedzieć bliskiej osobie „kocham cię”. W dzień świętego Walentego możesz wysłać kartkę lub wiadomość z krótkim wierszykiem miłosnym. Zobacz nasze propozycje rymowanek na walentynki. Będą idealne dla dziecka, rodziców, a także chłopaka lub przyjaciółki.
Milena Oszczepalińska
pomysły na walentynki
walentynki

Czy obchodzisz Dzień św. Walentego? [SONDA ULICZNA]

O to, czy obchodzimy Dzień Św. Walentego i jaki mamy stosunek do tego święta, zapytaliśmy przechodniów. W tym roku Dzień Zakochanych - 14 lutego - wypada w najbliższą środę.
Agnieszka Majchrzak
jedzenie-z-miloscia-walentynki333.jpg
walentynki
śniadanie dla dziecka
jedzenie dla dzieci

Dania od serca - 14 smacznych inspiracji

Dania od serca – dla dzieci, dla męża, dla rodziny. Na walentynki lub urodziny, dla urozmaicenia codziennego jadłospisu i dla poprawy humoru. Tak naprawdę powód nie jest ważny, bo pomysły na zabawne i ciekawe formy jedzeniowe dla najmłodszych zawsze się przydają.
Weronika Zagojska