Produkty ekologiczne

Mama z dzieckiem
produkty ekologiczne
ekologiczny styl życia
ekologia dla dzieci

Rodzice pokochali ekologiczne smoczki marki NUK. Dowiedz się dlaczego!

Zwykle to właśnie smoczek jest jednym z pierwszych akcesoriów, które trafiają na listę zakupową rodziców. Co ciekawe, coraz częściej wybierają oni smoczki ekologiczne, które nie tylko świetnie pełnią swoją funkcję, ale również są przyjazne środowisku. Dlaczego jest to obecnie tak popularny wybór? Odpowiadamy, wskazując zalety!
Współpraca reklamowa
Rodzinne oszczędzanie
eko
ekologia
produkty ekologiczne

Oszczędzanie może iść w parze z ekologią. Ekspertka podpowiada, jak nauczyć tego dzieci

Troska o planetę jest wyrazem troski o przyszłość – zarówno naszą, jak i kolejnych pokoleń. Przynosi również korzyści dostrzegalne od razu, na przykład w postaci oszczędności finansowych. Podejmowanie codziennych ekologicznych wyborów oprócz pozytywnych zmian dla planety, często oznacza bowiem wiele dobrego także dla naszego portfela. Jak zachęcić najmłodszych do oszczędzania w duchu eko i jak ich tego nauczyć?
Współpraca reklamowa
segregowanie śmieci z dzieckiem
produkty ekologiczne
ekologia dla dzieci
ekologiczny styl życia

Nie dość, że smog, to jeszcze toniemy w śmieciach. Ratunku!

Po co nam tyle plastiku? Nic dziwnego, że ludzie palą nim w piecach, skoro toną w pustych opakowaniach. A potem smog i astma u dzieci... Wypowiedzmy walkę śmieciom już dzisiaj. Rodzinnie!
Karolina Stępniewska
Żywność ekologiczna dla dziecka
produkty ekologiczne
zdrowe żywienie
dieta małego dziecka

Czy warto kupować ekologiczne jedzenie dla dziecka?

Taka żywność często kojarzy się z wyższą jakością, z czymś zdrowszym. Produkty ekologiczne miewają mniej apetyczny wygląd, a do tego są droższe. Czy są dobre dla małych dzieci?
Aleksandra Sobieraj
Dziecko w otoczeniu warzyw
produkty ekologiczne
żywienie dziecka 1-3 lata

Ekologiczne jedzenie dla dzieci - dlaczego jest lepsze?

Jednym z powodów, dla których warto wybierać produkty ekologiczne, zwłaszcza dla niemowląt, jest zdrowie dziecka - teraz i w przyszłości. Ale to nie wszystko. Co jeszcze może przekonać cię do kupowania jedzenia ekologicznego?
Aleksandra Sobieraj
jedzenie, chleb, zdrowa żywność
produkty ekologiczne
zdrowa żywność

Ekojedzonko

Oto słoik z pomidorowym sosem, serek lekki jak powietrze, płatki śniadaniowe, biały ryż… Wiesz, co łączy te produkty? Wszystkie są wysoko przetworzone. Szkoda.
Tatiana Audycka-Szatrawska
dziecko, jedzenie, kurczak, stół
kuchnia dla malca
produkty ekologiczne
zdrowe żywienie

Czym się różni ekomięsko od zwykłego mięsa?

Jeśli zastanawiasz się, czy podawać dziecku mięso ekologiczne czy zwykłe, ten tekst jest dla ciebie. Czym różni się ekologiczne od zwykłego, czyli nieekologicznego? No i które mięso jest zdrowe, a które najzdrowsze?
Tatiana Audycka-Szatrawska