Przekąski

Przekąski dla dzieci
przekąski
przekąski dla dzieci
zdrowe przekąski

Pięć sprawdzonych sposobów na pełnowartościowe, pyszne i zabawne przekąski dla dziecka

Dbanie o zbilansowaną dietę dzieci jest niezwykle ważne dla ich prawidłowego rozwoju. W tym kontekście zdrowe przekąski odgrywają kluczową rolę, stanowiąc nie tylko źródło energii, lecz także ważny element edukacji żywieniowej od najmłodszych lat. Wprowadzanie różnorodnych, pełnowartościowych produktów do diety dziecka pomaga kształtować zdrowe nawyki, które mogą trwać przez całe życie. Dodatkowym atutem będzie oczywiście ich atrakcyjna forma…
Współpraca reklamowa
zdrowe przekąski dla dzieci
przekąski
zdrowe żywienie

Przekąski dla dzieci: zdrowe, pożywne i szybkie w wykonaniu [PRZEPISY]

Oto pomysły na szybkie i zdrowe przekąski dla dzieci. Sprawdzą się jako szybkie domowe danie, gdy u dziecka nagle pojawi się głód, jako propozycje do podania podczas dziecięcego przyjęcia lub do zabrania na spacer. Najlepsza przekąska dla dziecka to ta przygotowana w domu z owoców, warzyw i zdrowych składników. Takie przekąski zrobisz dzięki naszym przepisom.
Ewa Janczak-Cwil
przekąski do szkoły dla dzieci
przekąski

Przekąski do szkoły dla dzieci – 16 zdrowych, szybkich i fit propozycji (do 100 kcal)

Najlepsze przekąski do szkoły dla dzieci to przygotowany w domu posiłek. Tak uważają dietetycy i radzą, aby dawać go zamiast pieniędzy na drugie śniadanie. Wbrew pozorom przygotowanie zdrowych przekąsek nie zajmuje wiele czasu i nie jest kosztowne.
Ewa Janczak-Cwil
18 miesięczne dziecko na placu zabaw
plac zabaw
dieta alergika
nadwaga

"Nie karmić Kuby" czyli nie częstujcie mojego dziecka słodyczami, bo będę gryźć!

- Ludzie, tak nie wolno! Jakim prawem podstawiacie pod nos mojego syna czekoladki i inne słodycze? Dlaczego zmuszacie mnie, bym wyrywała mu z rąk wasze drożdżówki? - pisze w mailu do redakcji Ewa, mama niespełna 3-letniego Kubusia. Zgadzacie się z nią?
Beata Turska
jedzenie
przekąski
drugie śniadanie

Kto śmieciowemu jedzeniu w sklepikach szkolnych mówi: Stop! - Dostaje kasę

Rusza trzecia edycja konkursu grantowego „Sklepiki szkolne – zdrowa reaktywacja”. Na szkoły czekają dotacje, które pomogą przekształcić wypełniony „śmieciowym jedzeniem” sklepik w zdrowy bufet z pełnowartościowym drugim śniadaniem.
Aneta Grinberg
tortilla, kanapki, przekąski
przekąski
zdrowe przekąski

Zdrowe przekąski - 5 pomysłów na mały głód

Podjadanie kojarzy się z batonikami i tostami pochłanianymi w tajemnicy albo nocnym pustoszeniem zawartości lodówki. Tymczasem przekąski powinny znaleźć się w jadłospisie i mogą być zdrowe - sprawdź, co jeść między posiłkami.
Justyna Etenkowska
sałatka, szpinak, liście szpinaku, sałatka szpinakowa, warzywa
przekąski
zdrowe przekąski

6 lekkich przekąsek na wiosnę

Wiosną mamy coraz mniejszą ochotę na chipsy i cista, po których będziemy czuć się ciężko i niezdrowo. Proponujemy kilka przekąsek, które nie utuczą i są pyszne!
Justyna Etenkowska
niemowlę, kuchnia, jabłko, owoc
kuchnia dla malca
przekąski

Pierwsze przekąski dla twojego dziecka

Maluszkom, które potrafią już pewnie siedzieć, najbardziej smakuje to, co mogą zjeść samodzielnie. Zobacz co powinno trafiać do ich rączek między posiłkami?
Beata Turska/"Mamo, to ja"
dieta, dziecko, mama
dziecko
jedzenie
dieta

Andrzejkowe przekąski

Andrzejkowe przekąski powinny być kolorowe, zdrowe i dostosowane do wieku dziecka.
Redakcja Babyonline.pl