GRY

Przetestuj 1 z 30 otulaczy LOVE TO DREAM™

Chcesz zapewnić swojemu dziecku zdrowy i spokojny sen? Zgłoś się do testowania otulaczy LOVE TO DREAM™ i spraw, by Twój maluszek pokochał sen

Marko - otulacz Love to Dream
fot. materiały prasowe
Twoje dziecko wieczorem nie chce zasnąć lub w nocy często się budzi? Jeśli tak, zdecydowanie powinnaś zostać testerką otulaczy LOVE TO DREAM™, które gwarantują maluszkowi spokojny, zdrowy i nieprzerwany sen.

Zgłoś się do testowania

Jak zapewnić dziecku spokojny sen?

Badania medyczne wskazują, że dzieci śpią lepiej, jeśli są zdolne do samouspokojenia. Dzieci często przed zaśnięciem ssą palce lub pocierają policzki, ponieważ to je wycisza. Taką właśnie naturalną pozycję snu zapewnia Twojemu dziecku otulacz Swaddle UP™. Dzięki niemu maluszek może swobodnie poruszać rączkami i trzymać je w górze, a jednocześnie ma zapewnione poczucie bezpieczeństwa i delikatne uczucie bycia otulonym. Otulacz bazuje na 2-etapowym systemie, który jest dostosowany do wieku i potrzeb dziecka:
  • Etap 1. 0-4 m.ż. Otulanie – Otulacz Swaddle UP
Certyfikowany przez Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawu Biodrowego, opatentowany przez LOVE TO DREAM™ kształt otulacza Swaddle UP™ to przełomowe rozwiązanie wspierające zasypianie oraz zapewniające zrównoważony rytm snu. W przeciwieństwie do tradycyjnych otulaczy, które utrzymują ramiona dziecka z boku ciała lub przy klatce piersiowej, nasz unikalny, opatentowany i nagradzany kształt otulacza Swaddle UP™ został zaprojektowany tak, aby podtrzymać u dziecka uczucie przebywania w łonie matki.
 
  • Etap 2. Przejściowy – 4-9 m.ż. – Otulacz Swaddle UP™ 50/50
Otulacz Swaddle UP™ 50/50 został specjalnie zaprojektowany, by zmiana z otulania do spania z rączkami wolnymi była jak najprostsza. Kiedy Twoje dziecko usiłuje przewracać się na brzuszek, po prostu odepnij jedno skrzydełko, pozwalając, by jedna ręka była wolna, a druga otulona. Kilka nocy później po prostu odepnij drugie skrzydełko, uwalniając drugą rączkę. To jeden z najprostszych sposobów zachowania rytmu snu u Twojego dziecka.
 

Zalety otulacza Swaddle UP™

  • Naturalna pozycja z rączkami przy twarzy dla prawdziwego samouspokojenia.
  • Otulenie w 13 sekund. Łatwy w użyciu – nie wymaga żadnej nauki.
  • Certyfikowany przez Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawu Biodrowego
  • Otulacz Swaddle UP™ przylega do ciała, co eliminuje ryzyko wyswobodzenia się dziecka.
  • Pojedyncza warstwa tkaniny pomaga zapobiegać przegrzaniu dziecka.
  • Wykonany ze specjalnie tkanej i bardzo wygodnej, elastycznej tkaniny.
  • Dwukierunkowy zamek ułatwia zmianę pieluszki bez zakłócania snu.
  • Dostępny w wielu rozmiarach, kolorach oraz materiałach o różnej przepuszczalności.

Marka LOVE TO DREAM™ – ekspert w dziedzinie snu dziecka

Produkty wysokiej jakości marki LOVE TO DREAM™ pomagają osiągnąć dłuższy, lepszy i niezakłócony sen od najwcześniejszego etapu ich życia. Dzięki australijskiej innowacyjności udało się stworzyć bardziej bezpieczny i prostszy system snu, który umożliwia dziecku (i rodzicom) rozkoszowanie się dłuższym i lepszym snem, przywracając równowagę w domu rodzinnym. Niezakłócony sen jest „codzienną przyjemnością”, która teraz jest już dostępna dla dzieci i rodziców. Najlepszym na to dowodem mogą być dwie prestiżowe nagrody Australian Business, które marka LOVE TO DREAM™ otrzymała w 2017 roku. Jedną z nich jest nagroda banku Westpac Businesses of Tomorrow Award: uznanie 20 wpływowych australijskich firm, które kształtują przyszłość Australii, drugą zaś – nagroda Telstra Business Awards: Małe Przedsiębiorstwa Australijskie Roku. To najdłużej przyznawana i najbardziej prestiżowa nagroda biznesowa w Australii.

Ocena (9 ocen)

5.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

Narzędzia dla mam

Więcej

Kłopoty w pieluszce

Karm piersią, polecamy!