Uniben
fot. Adobe Stock

Choroba nie taka straszna! [KONKURS]

Katar, kaszel, ból gardła i… siedzenie w domu. Nuda? Nie! Wręcz przeciwnie. Jesienna infekcja może stać się doskonałą okazją do ciekawego spędzenia czasu. Zrób zdjęcie i pokaż nam jak umilacie sobie czas w okresie jesiennych infekcji. Najciekawsze fotki nagrodzimy!
Uniben
fot. Adobe Stock

O gorsze samopoczucie i infekcje o tej porze roku nietrudno. Siłą rzeczy więcej czasu spędzamy w domu, atrakcji szukając w „czterech ścianach”. Okazuje się, że jest ich całkiem sporo!

Jak przetrwać jesienną infekcję?

Książki, bajki, gry planszowe. To pewnie na początek. A później może coś bardziej kreatywnego – prace plastyczne, klocki, może wspólne gotowanie? Z pewnością macie swoje pomysły na przepędzenie choroby i przetrwanie tego czasu w ciekawy sposób. Jeśli infekcja sprowadza się do bólu gardła, większość zabaw jest możliwa! Poza jednak zabawą nie należy zapominać o walce z choroba. Na ból gardła skuteczny będzie spray na gardło „Uniben”. Wyposażony jest w długi aplikator, dzięki któremu precyzyjnie dotrzeć można do ogniska zapalnego. Ma przyjemny, słodki, miętowy smak i może być stosowany w każdym wieku, także u dzieci. Bo przecież chorobę można odczarować! Uwiecznij na zdjęciu wasze wspólne aktywności – pokaż nam, jak umilacie sobie czas w okresie jesiennych infekcji i udowodnij, że choroba wcale nie musi być taka straszna!

Zrób zdjęcie i zgarnij nagrody

Na autorów najciekawszych zdjęć czekają wyjątkowe nagrody.
Wygraj 1 z 5 skórzanych portfeli Lilly z miejscem na karty.
Portfele damskie wykonane zostały z naturalnej skóry. Posiadają kieszonkę na bilon oraz aż 10 przegródek na karty, a także miejsce na legitymację, zdjęcia najbliższych i inne dokumenty.

Choroba nie musi być taka straszna! Weź udział w konkursie – pokaż, jak umilacie sobie czas w okresie jesiennych infekcji i odbierz nagrody!

Nazwa produktu leczniczego: Uniben, 1,5 mg/ml, aerozol do stosowania w jamie ustnej.
Substancja czynna: chlorowodorek benzydaminy (Benzydamini hydrochloridum).
Dawka: chlorowodorek benzydaminy 1,5 mg/ml.
Postać farmaceutyczna: Aerozol do stosowania w jamie ustnej.
Wskazania do stosowania: Leczenie miejscowych objawów związanych z ostrym stanem zapalnym jamy ustnej i gardła.
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na benzydaminy chlorowodorek lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu.
Podmiot odpowiedzialny: Zakłady Farmaceutyczne „UNIA” Spółdzielnia Pracy, ul. Chłodna 56/60, 00-872 Warszawa, www.uniben.pl.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuje się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Artykuł powstał z udziałem marki Uniben

Zobacz także

Popularne tematy