Najpopularniejsze imiona dla dziewczynek 2016 - ranking imion. FILM

Czy imię Twojej córki jest na liście najpopularniejszych imion dla dziewczynek w 2016 roku? Sprawdź w najnowszym rankingu Ministerstwa Cyfryzacji!

Zobacz inne z serii: Najpopularniejsze imiona - zobacz filmowe hity (5)

Najpopularniejsze imiona dla dziewczynek w 2016 roku wg rankingu stworzonego przez Ministerstwo Cyfryzacji to wydarzenie, na które czekamy co roku - czy coś się zmieniło na pierwszych miejscach? Ministerstwo przygotowuje listę najczęściej nadawanych imion na podstawie danych zgromadzonych w bazie PESEL. utworzonym przez nasze czytelniczki. Jesteś ciekawa, czy imię twojej córeczki znalazło się na liście 10. najczęściej nadawanych imion żeńskich w 2016 roku? Zobacz nasz film i sprawdź!

Jeśli dopiero szukasz imienia dla córki, czy wiesz, że w polskim prawie nastąpiły zmiany w 205 roku i teraz możesz już nadać dziecku imię zdrobniałe (np. Zosia zamiast Zofia), a nawet obcojęzyczne? Wybierając imię dla dziecka kierujemy się różnymi względami. Jeśli masz już swoje typy imion dla dziecka, sprawdź ich znaczenie,  w naszej Księdze imion dla dzieci (kliknij w obrazek):Możesz też wziąć udział w naszej zabawie i współtworzyć z innymi czytelniczkami Babyonline.pl ranking najpopularniejszych imion dla dzieci. Sprawdź, czy jego wyniki pokrywają się z listą Ministerstwa.

Jeśli wolisz imiona mniej popularne, koniecznie sprawdź najnowszą listę imion rzadko nadawanych.

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy