Kalendarz dni płodnych

Kalendarz dni płodnych to szybki sposób na sprawdzenie aktualnego dnia cyklu. Dowiedz, się jak obliczyć dni płodne. Zobacz, jak wygląda twój cykl owulacyjny. Sprawdź, kiedy może dojść do zapłodnienia

Sprawdź, kiedy masz dni płodne:

Podaj datę rozpoczęcia cyklu:

Kalkulator dni płodnych obliczy twoje dni płodne i dni niepłodne oraz wskaże najbardziej płodny dzień w cyklu. Kalendarz dni płodnych, zwany inaczej kalendarzykiem małżeńskim najlepiej sprawdzi się w przypadku kobiet o regularnych cyklach (średnia długość cyklu od 27 do 29 dni). Należy jednak pamiętać, że czynniki zewnętrzne, takie jak przeziębienie, stres czy przemęczenie, mogą wpływać na nasz cykl menstruacyjny. Dlatego polecamy przez dłuższy czas poobserwować swoje ciało i zapisywać dni płodne, w czym pomocny będzie nasz kalkulator dni płodnych.


Jak obliczyć dni płodne?

Przeciętny cykl miesiączkowy trwa 28 dni. W takim przypadku dni płodne przypadają pomiędzy 9. a 18. dniem cyklu. Aby obliczyć dni płodne, podaj datę rozpoczęcia ostatniej miesiączki i zaznacz długość swojego cyklu menstruacyjnego. Nasz kalkulator dni płodnych pomoże ci sprawdzić, czy masz obecnie dni płodne, czy nie oraz kiedy masz największą szansę na zajście w ciążę.

 

Ważne: Kalkulator dni płodnych pomoże nie tylko obliczyć dni płodne, ale również bliżej poznać wasze ciało, jednak metoda ta nie powinna być stosowana jako metoda antykoncepcji, ponieważ nie daje stuprocentowej pewności przed zajściem w ciążę.

Zobacz też: Starania o dziecko

Redakcja poleca: 8 zaskakujących (i zabawnych!) faktów o dniach płodnych [WIDEO]
Wiesz, kiedy masz jajeczkowanie, wiesz, że podczas dni płodnych zmienia się temperatura ciała, ale tego nie wiesz na pewno! Daj się zaskoczyć tym faktom o owulacji!

Ocena (8 ocen)

5.5