Mattel lama
fot. materiały prasowe

Kim jesteś w zabawie? [KONKURS]

Są takie dni, kiedy pełni energii i sił podejmujemy zabawę z dzieckiem. Wtedy skaczemy, biegamy i wykazujemy się mnóstwem inicjatywy. Są jednak i takie, kiedy najchętniej bawilibyśmy się w szpital, a żeby być precyzyjnym – to my rodzice udawalibyśmy chorych. Istnieją jednak role, w które wcielamy się chętnie niezależnie od nastroju i poziomu zmęczenia. Jaka jest Twoja ulubiona?
Mattel lama
fot. materiały prasowe

Wolisz być księżniczką czy smokiem? Fryzjerką czy klientką? Właścicielem salonu samochodowego, czy klientem szukającym auta marzeń? Napisz nam w jaką rolę podczas zabawy z dzieckiem wcielasz się najchętniej i odbierz 1 z 10 fantastycznych nagród.

Interaktywny Jeż

Interaktywny Jeż z podświetlanymi przyciskami i kolorowymi elementarni z linii Linkimals to wspaniały sposób na połączenie zabawy i nauki. Młodsze dzieci mogą obracać wałek i uderzać aktywizujące elementy zabawki lub wciskać przyciski w różnych kształtach. Naciśnięcie ich powoduje włączanie piosenek i edukacyjnych wypowiedzi o kolorach, kształtach i cyfrach. Starsze dzieci mogą ciągnąć i popychać uroczego jeżyka, by aktywować jeszcze więcej wesołej muzyki i dźwięków.

Niezwykła Lama

Z tej samej serii linii Linkimals pochodzi Interaktywna Lama ze światełkami, która nadaje nowy wymiar klasycznej zabawie w układanie piramidki. Są kolorowe światełka, wesołe dźwięki i piosenki, dzięki którym wypowiedziom maluch świetnie bawi się i uczy! Wystarczy ułożyć krążki na szyi lamy lub nacisnąć jej główkę, aby rozpocząć naukę! Dodatkowo, gdy Interaktywna Lama rozpozna innych przyjaciół z linii Linkimals, odtworzy wraz z nimi zsynchronizowany pokaz świateł i dźwięków!

Fascynująca zabawa

Dzięki kolorowym światełkom oraz wesołym dźwiękom, piosenkom i Interaktywne zabawki Linkimals reagują na siebie, świecąc, mówiąc i wspólnie śpiewając! Każda z nich rozwija w dziecku umiejętność samodzielnego myślenia, a żywe światła i wesoła muzyka angażują wzrok i słuch dziecka.

Napisz, w jaką rolę ty najchętniej wcielasz się podczas zabawy z dzieckiem. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy zestawami:

5 x LINKIMALS INTERAKTYWNY JEŻ (nagroda I stopnia)
5 x LINKIMALS INTERAKTYWNA LAMA (nagroda II stopnia)

Artykuł powstał z udziałem marki Mattel

Zobacz także

Popularne tematy