Baby Dove
fot. Baby Dove

KONKURS: Wygraj kosmetyki Baby Dove!

Napisz, kiedy pierwszy raz poczułaś, że jesteś mamą. Najpiękniejsze i najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy jednym z aż 100 zestawów świetnych kosmetyków dla dzieci Baby Dove.
Baby Dove
fot. Baby Dove
 

Jak pielęgnować skórę maluszka?

Czy wiesz, że skóra Twojego dziecka może być nawet do 30% cieńsza niż Twoja? Dlatego do pielęgnacji ciała maluszka potrzebujesz wyjątkowo delikatnych kosmetyków. Najlepiej stosować takie produkty pielęgnacyjne, które zapewnią nawilżenie od stóp do głów. Dlatego właśnie powstała linia produktów Baby Dove Rich Moisture, po użyciu których skóra niemowlęcia pozostaje naturalnie nawilżona. Wszystkie produkty są hipoalergiczne, przetestowane dermatologicznie, zatwierdzone przez pediatrów i mogą być stosowane już od pierwszych dni życia. W tej gamie produktów odnajdziesz m.in. emulsję do mycia ciała i włosów, kostkę myjącą czy balsam, które zawierają substancje nawilżające, aby skóra była wyraźnie miękka i nawilżona przez cały dzień. Dla skóry głowy i włosów dziecka przeznaczony jest szampon, który pozostawia włosy czyste i miękkie. W trakcie przewijania wypróbuj pielęgnacyjne chusteczki, które są delikatne jak woda i dokładnie oczyszczają okolice pieluszkowe.Seria kosmetyków pielęgnacyjnych Baby Dove Rich Moisture zapewni Twojemu dziecku pielęgnację od stóp do głów. Chcesz ją mieć? Odpowiedź na nasze konkursowe pytanie i wygraj!

Weź udział w konkursie

Nie ma idealnych mam – są tylko prawdziwe. Wiele kobiet zastanawia się̨ czy są wystarczająco dobrymi mamami dla swoich pociech. Gdy po dziewięciu miesiącach upragnione maleństwo wreszcie przychodzi na świat, reakcje mam są bardzo różne. A jak było w twoim przypadku? Weź udział w  konkursie i napisz, kiedy po raz pierwszy poczułaś, że jesteś mamą. Najpiękniejsze i najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy 1 z 100 zestawów kosmetyków dla dzieci Baby Dove.

Nagroda

1 z 100 zestawów Baby Dove Rich Moisture – zawiera trzy najważniejsze produkty do pielęgnacji skóry dziecka: emulsję do mycia ciała, balsam do ciała i krem przeciw odparzeniom, aby zapobiegać pieluszkowemu podrażnieniu skóry.
 


Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Więcej: Baby Dove

Zobacz także

Popularne tematy