Ziaja ISR lato konkurs
fot. Adobe Stock

Letnia kosmetyczka malucha. Czego nie może w niej zabraknąć? [KONKURS]

Niezależnie od tego, czy jesteś królową organizacji i kochasz check-listy, a na każdy rodzinny wyjazd jesteś spakowana już kilka dni wcześniej, czy raczej najlepiej w świecie odnajdujesz się w chaosie, a pakownie zostawiasz na ostatnią chwilę z zastrzeżeniem „jak zapomnę, to dokupię”, są pewne aspekty, których należy dopilnować. Jednym z nich jest kosmetyczka maluszka. W naszym konkursie możesz wygrać jej zawartość.
Ziaja ISR lato konkurs
fot. Adobe Stock
Preparat na komary, plastry z postaciami z bajek i środek do dezynfekcji wydają się absolutnym wyjazdowym must-have. Co jeszcze pakujecie do kosmetyczki waszej pociechy? Podzielcie się z nami swoimi patentami – napiszcie, co musi znaleźć się w letniej kosmetyczce waszego malucha i odbierzcie zestaw fantastycznych nagród od marki Ziaja!

1 z 10 zestawów kosmetyków

W każdym zestawie znajduje się 8 produktów marki Ziaja.


W każdym z nich jest 8 produktów marki Ziaja

Letnia kosmetyczka malucha

Choć pakowanie jej bywa zadaniem czasochłonnym i skomplikowanym, niewątpliwie to jeden z tych bagaży, który na jakikolwiek wyjazd powinniście zabierać w pierwszej kolejności. To jednak, co znajdzie się w środku, zależy w dużej mierze od was i waszych pociech.
Podzielcie się z nami zawartością letniej kosmetyczki waszych pociech. Weźcie udział w konkursie i napiszcie, co do niej pakujecie. Nagrody czekają!
 
Artykuł powstał z udziałem marki Ziaja
Oceń artykuł

Ocena 6 na 7 głosy

Zobacz także

Popularne tematy