Marko Tiny Love mata
fot. materiały prasowe

Moje najpiękniejsze wspomnienie z dzieciństwa... [KONKURS NA DZIEŃ DZIECKA]

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. 1 czerwca to jednak nie tylko moment, w którym skupiamy się na naszych maluchach – to idealny czas, żeby powspominać własne dziecięce przygody. A przy okazji… wygrać wspaniałe nagrody! Zapraszamy!
Marko Tiny Love mata
fot. materiały prasowe
Drewniane mebelki dla lalek? Gra w kapsle? A może zbieranie skarbów w lesie? Wiele zabawek – i zabaw – przypominają nam opowieści naszych rodziców, dziadków czy rodzinne fotografie. A co najbardziej zapadło w pamięć Tobie, droga Mamo? Albo Tato? Koniecznie nam napisz, bo za najciekawsze historie mamy do rozdania świetne nagrody od Tiny Love

Konkurs na Dzień Dziecka – wygrajcie wspaniałe nagrody!

Podziel się z nami swoim najpiękniejszym wspomnieniem z dzieciństwa (do 100 słów) i odbierz jedną z kilku fantastycznych nagród. Być może będzie to kiedyś najpiękniejsze wspomnienie z dzieciństwa twojego maluszka…?

NAGRODA GŁÓWNA  
Mata interaktywna Gigant „Zabawa na łące”


To jedna z największych mat od firmy Tiny Love, gwarantująca komfort i bezpieczeństwo maluszka. 100x150 cm atrakcji – mięciutka i kolorowa przestrzeń zachęca do motorycznych i sensorycznych doświadczeń dziecko leżące na pleckach, brzuszku lub turlające się. Dzięki grzechoczącym i szeleszczącym elementom, umieszczonemu na macie lusterku oraz pięknym ilustracjom, zmysły dziecka stale pobudzane są do kreatywności. Maty można używać zarówno w domu, jak i na zewnątrz, co idealnie sprawdzi się zwłaszcza w nadchodzących wiosennych i letnich dniach.
 
4x NAGRODY II STOPNIA
Termos z 2 pojemnikami hermetycznymi na jedzenie

Co za piękne kolory i ciekawe wzory! W ręce rodziców trafią 2 różowe oraz 2 niebieskie termosy przeznaczone do wszystkich rodzajów stałych pokarmów, począwszy od musów i przecierów. Posiłki mogą być trzymane w dwóch oddzielnych hermetycznych pojemnikach o pojemności 350 ml i 200 ml. Zewnętrzna torba zabezpiecza przed zmianami temperatur, pomagając w utrzymaniu zarówno gorącej, jak i zimnej żywności. Termosy są odpowiednie do karmienia dziecka bezpośrednio, bez potrzeby przekładania zawartości do naczynia lub talerza.
 
3x NAGRODY III STOPNIA
Karuzela podróżna kompaktowa Pack&Go „Zabawa na łące”


Piękna, kolorowa, kompaktowa karuzela-zawieszka, którą można zabrać ze sobą... wszędzie! Dzięki prostemu montażowi za pomocą klipsa sprawdzi się zarówno w podróży, podczas spaceru jak i w trakcie zabawy w domu! 4 piękne zawieszki przypadną do gustu każdemu dziecku: dzwoneczek – wydający delikatny, kojący dźwięk, grzechoczący ptaszek, jabłuszko z bezpiecznym lusterkiem oraz ślimaczek z grzechoczącymi kółeczkami. Każda z nich wspiera maluszka w rozwijaniu jego umiejętności motorycznych i pomaga stymulować zmysły.
Redakcja poleca: Co pyli w lipcu: co pyli teraz i pod koniec lipca? Lista roślin i okresy pylenia [WIDEO]
W lipcu pyli kilka roślin i grzybów, które mogą sprawić, że alergia mocno się nasili. Najintensywniej w lipcu kwitnie pokrzywa, trawy oraz grzyby. Pylenie innych roślin zmienia się na przestrzeni całego miesiąca. Jeśli więc sprawdzisz, co pyli na początku i pod koniec lipca, lepiej przygotujesz się na okresy pylenia.

Podziel się swoim wspomnieniem

W sumie 1 z 8 niezwykłych nagród może być wasza! Wystarczy, że wypełnisz formularz konkursowy i podzielisz się z nami swoim najpiękniejszym wspomnieniem z dzieciństwa (do 100 słów). Dzień Dziecka to idealny moment na podróż w czasie…

Artykuł powstał z udziałem Marko
Oceń artykuł

Ocena 6 na 6 głosy

Zobacz także

Popularne tematy