Marko Tiny Love mata
fot. materiały prasowe

Moje najpiękniejsze wspomnienie z dzieciństwa... [KONKURS NA DZIEŃ DZIECKA]

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. 1 czerwca to jednak nie tylko moment, w którym skupiamy się na naszych maluchach – to idealny czas, żeby powspominać własne dziecięce przygody. A przy okazji… wygrać wspaniałe nagrody! Zapraszamy!
Marko Tiny Love mata
fot. materiały prasowe
Drewniane mebelki dla lalek? Gra w kapsle? A może zbieranie skarbów w lesie? Wiele zabawek – i zabaw – przypominają nam opowieści naszych rodziców, dziadków czy rodzinne fotografie. A co najbardziej zapadło w pamięć Tobie, droga Mamo? Albo Tato? Koniecznie nam napisz, bo za najciekawsze historie mamy do rozdania świetne nagrody od Tiny Love

Konkurs na Dzień Dziecka – wygrajcie wspaniałe nagrody!

Podziel się z nami swoim najpiękniejszym wspomnieniem z dzieciństwa (do 100 słów) i odbierz jedną z kilku fantastycznych nagród. Być może będzie to kiedyś najpiękniejsze wspomnienie z dzieciństwa twojego maluszka…?

NAGRODA GŁÓWNA  
Mata interaktywna Gigant „Zabawa na łące”


To jedna z największych mat od firmy Tiny Love, gwarantująca komfort i bezpieczeństwo maluszka. 100x150 cm atrakcji – mięciutka i kolorowa przestrzeń zachęca do motorycznych i sensorycznych doświadczeń dziecko leżące na pleckach, brzuszku lub turlające się. Dzięki grzechoczącym i szeleszczącym elementom, umieszczonemu na macie lusterku oraz pięknym ilustracjom, zmysły dziecka stale pobudzane są do kreatywności. Maty można używać zarówno w domu, jak i na zewnątrz, co idealnie sprawdzi się zwłaszcza w nadchodzących wiosennych i letnich dniach.
 
4x NAGRODY II STOPNIA
Termos z 2 pojemnikami hermetycznymi na jedzenie

Co za piękne kolory i ciekawe wzory! W ręce rodziców trafią 2 różowe oraz 2 niebieskie termosy przeznaczone do wszystkich rodzajów stałych pokarmów, począwszy od musów i przecierów. Posiłki mogą być trzymane w dwóch oddzielnych hermetycznych pojemnikach o pojemności 350 ml i 200 ml. Zewnętrzna torba zabezpiecza przed zmianami temperatur, pomagając w utrzymaniu zarówno gorącej, jak i zimnej żywności. Termosy są odpowiednie do karmienia dziecka bezpośrednio, bez potrzeby przekładania zawartości do naczynia lub talerza.
 
3x NAGRODY III STOPNIA
Karuzela podróżna kompaktowa Pack&Go „Zabawa na łące”


Piękna, kolorowa, kompaktowa karuzela-zawieszka, którą można zabrać ze sobą... wszędzie! Dzięki prostemu montażowi za pomocą klipsa sprawdzi się zarówno w podróży, podczas spaceru jak i w trakcie zabawy w domu! 4 piękne zawieszki przypadną do gustu każdemu dziecku: dzwoneczek – wydający delikatny, kojący dźwięk, grzechoczący ptaszek, jabłuszko z bezpiecznym lusterkiem oraz ślimaczek z grzechoczącymi kółeczkami. Każda z nich wspiera maluszka w rozwijaniu jego umiejętności motorycznych i pomaga stymulować zmysły.
Redakcja poleca: Wyobraźnia i kreatywność maluszka – jak je rozwijać? Zabawki (nie tylko) na Dzień Dziecka
Zabawka idealna dla dziecka to taka, która będzie stymulowała kilka zmysłów jednocześnie, a jednak nie będzie męczyła malucha. Do tego każdy rodzic chciałby, żeby była trwała, bezpieczna i… piękna. Na jakie więc zabawki postawić? Podpowiadamy, zwłaszcza że Dzień Dziecka tuż, tuż.

Podziel się swoim wspomnieniem

W sumie 1 z 8 niezwykłych nagród może być wasza! Wystarczy, że wypełnisz formularz konkursowy i podzielisz się z nami swoim najpiękniejszym wspomnieniem z dzieciństwa (do 100 słów). Dzień Dziecka to idealny moment na podróż w czasie…
Artykuł powstał z udziałem Marko
Oceń artykuł

Ocena 6 na 6 głosy

Zobacz także

Popularne tematy