Johnson's konkurs - pielęgnacja
fot. Adobe Stock

Pielęgnacja skóry maluszka to dla mnie przede wszystkim... [KONKURS]

Delikatna skóra maluszka jest podatna na podrażnienia, dlatego zapewnienie jej odpowiedniej ochrony jest niezwykle ważne. Ale pielęgnacja małego ciała to nie tylko właściwie dobrane kosmetyki czy wspólne rytuały. No właśnie… napisz nam co według ciebie kryje się pod pojęciem „pielęgnacja skóry maluszka”. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy zestawem kosmetyków.
Johnson's konkurs - pielęgnacja
fot. Adobe Stock
Maleńkie rączki, stópki i brzuszek… która mama potrafi powstrzymać się od obsypania ich całusami? Dla niektórych z nas to nieodłączny element codziennej (nie tylko) pielęgnacji. Niektórzy rodzice nie wyobrażają sobie ubrania maluszka w piżamkę przed wykonaniem krótkiego masażu, dla jeszcze innych najważniejsze są kąpielowe rytuały. Czym dla Ciebie jest pielęgnacja maluszka?

Niezwykłe nagrody

Podziel się z nami swoją definicją pielęgnacji skóry maluszka i odbierz 1 z 5 zestawów kosmetyków marki Johnson's z serii Top-to-Toe.
 
  • płyn do mycia ciała i włosów  odpowiedni od 1. dnia życia
  • intensywnie nawilżający krem, działający przez 24 godziny
Redakcja poleca: Jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola? [WIDEO]
Aby dobrze przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, należy umożliwić mu wcześniejszy kontakt z innymi dziećmi oraz pozwolić na poznanie przedszkola, do którego będzie uczęszczało. Warto również czytać książki o przedszkolu dla dzieci, a także – o czym często rodzice zapominają – zadbać o swoje pozytywne nastawienie, to też ma duże znaczenie!

Napisz i wygraj!

Wystarczy, że rozwiążesz quiz i napiszesz czym dla ciebie jest pielęgnacja skóry maluszka. Jeden z konkursowych zestawów może być twój.


Materiał powstał we współpracy z marką Johnson’s

 

Zobacz także

Popularne tematy