Jesienna, często deszczowa aura wcale nie musi oznaczać końca codziennych spacerów z dzieckiem i zabaw na świeżym powietrzu. Przedszkolaki są już na tyle duże, że mogą wychodzić na dwór właściwie w każdą pogodę bez obawy, że się przeziębią, oczywiście pod warunkiem, że będą odpowiednio ubrane. W tym przypadku nieprzemakalne buty to podstawa. Jeśli szukacie dobrych kaloszy, wybierzcie się do Lidla. Tam od poniedziałku, 9 września, dostępne będą ocieplane dziecięce kalosze w bardzo dobrych cenach. Nie przegapcie!

Reklama

Kalosze Lupilu w jesiennej ofercie Lidla

Jak podaje gazetka dostępna na stronie lidl.pl, od poniedziałku w sprzedaży będą kalosze dla dzieci w rozmiarach od 24/25 do 30/31. Do wyboru są różne modele i kolory, odpowiednie dla chłopców i dziewczynek w cenie 44,99 zł za parę.

Kalosze Lupilu z Lidla
Lidl.pl/kolaż mamotoja.pl

Kalosze marki Lupilu posiadają:

  • odblaskowe elementy 3M Scotchlite™ oraz migające światełka w podeszwach zapewniające lepszą widoczność;
  • filcową wkładkę z aluminiową warstwą dla optymalnej izolacji ciepła;
  • wyciąganą, ciepłą podszewkę idealną na zimowe chłody;
  • przezroczystą, matową podeszwę;
  • zawieszki na każdym bucie z tyłu.

Wykonane są z wodoszczelnego i odpornego na promienie UV tworzywa SEBS.

Nieprzemakalne obuwie, ciepłe ubranie i płaszcz przeciwdeszczowy pozwolą twojemu dziecku cieszyć się zabawą na dworze niezależnie od panującej pogody. Nawet jeśli daleka jest ci idea leśnego przedszkola, w którym dzieci praktycznie całe dnie bawią się (a nawet śpią!) na dworze, korzystajcie ze spacerów każdego dnia. To bardzo pozytywnie wpłynie zarówno na rozwój, jak i na budowanie odporności twojego dziecka.

Zobacz także
Reklama

Źródło: lidl.pl

Reklama
Reklama
Reklama