materiały prasowe

Reklama
materiały prasowe

Paczka od Risk. made in Warsaw była, jak tabliczka czekolady zjedzona w ukryciu, bo takie smakują najlepiej. Niby zwykłe internetowe zakupy dla dziecka, a jednak wyjątkowe. Ich niepowtarzalność i dbanie o klienta zaczyna się już na poziomie pudełka! Zamiast ciuszków zapakowanych w kopertę bąbelkową czy torbę papierową otrzymałam kartonowe pudło z wizerunkiem obu dziewczyn!

Ośmioletnia Alicja powoli i w napięciu uchylała wieczko, jakby otwierała świąteczny prezent. Ku mojemu (i Ali) zaskoczeniu znalazłyśmy w nim nie tylko małą szarą z idealnie dopasowaną do dziecięcych rączek miękka torebką, ale również paczkę pięknie zapakowanych, bajecznie kolorowych landrynek, a każda z nich kryła w sobie napis "risk". Perfekcjonizm marki przejawiał się w dbałości o każdy szczegół. Nawet wizytówka ubrana była w dresowe, riskowe ubranko! - Skoro zadbano w taki sposób o "drobiazgi", to jak wyjątkowa musi być sama sukienka?!- pomyślałam.

- Mogę skakać, biegać, szaleć, po drzewach się wspinać i jak król Julian wyginać! - wyśpiewała moja córka, biegając po domu w swojej nowej sukience.

Zobacz także

"Mała szara", jak i pozostałe ubrania marki Risk. made in Warsaw wykonane są z tkaniny, która jest miękka, jak na dres przystało i (co niezwykłe dla sukienki) niegniotąca. Zaskakuje świetnym krojem, w którym nawet moja patyczakowato chuda córka wygląda dobrze.

Jedna sukienka – wiele możliwości!

Mała szara to sukienka na urodziny do babci, jak i "skakania w gumę". W zależności od dodatków może stać się eleganckim strojem na wigilijną kolacje, jak i "łobuzerką" kreacją małej alpinistki zdobywającej szczyty drzew.

materiały prasowe

materiały prasowe

Dresy kojarzą nam się ze sportowym strojem na gimnastykę czy piłkę nożną. Risk. made in Warsaw pokazuje, jak w nietypowy, niezwykle ciekawy i praktyczny sposób można wykorzystać dresowe tkaniny. Ubrania, które projektują zarówno dla dzieci (nawet noworodków), jak i dla dorosłych są całoroczne.

My - mamy wiemy, jak ważna dla dzieci jest wygoda, ubrania nieograniczające ruchów, tkaniny miękkie w dotyku, przyjemne dla delikatnej skóry dziecka. Takie właśnie są riskowe produkty.

Szara sukienka to z pewnością świetny początek długiej przygody z Risk. made in Warsaw.

materiały prasowe

Więcej na riskmadeinwarsaw.com

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama