„Psi Patrol” to animowany serial dla dzieci, opowiadający o przygodach dzielnych piesków i dziesięcioletniego chłopca Raydera. Kto ma w domu przedszkolaka, ten wie, że „Kto kłopot ma, niech wzywa psa!”

Reklama

Ryder i pieski z Psiego Patrolu

W bajce mamy kilku bohaterów. Każdy z nich ma inne zainteresowania, talenty, a także lęki czy słabości, dlatego każdy malec znajdzie wśród szczeniaczków swojego najukochańszego pieska. Jeśli chcesz sprawić dużo radości, dopytaj który z piesków jest tym ulubionym. Poniżej znajdziesz małą ściągawkę, która ci pomoże dobrać odpowiedni prezent z bajki „Psi Patrol”. Dodatkowo są w bardzo atrakcyjnych cenach!

  • Chase - pies policyjny i szpiegowski

To owczarek niemiecki ubrany w policyjny strój. Jest najważniejszym szczeniakiem z całej drużyny Psiego Patrolu i bardzo często wydaje polecenia innym pieskom. Jest bardzo szybki, wysportowany i ma znakomity węch. Ma alergię na koty, ptaki i kurz.

  • Marshall - pies strażacki i ratownik medyczny

To dalmatyńczyk. Ma świetny węch i bardzo szybko biega. W czasie misji ratowniczych nosi czerwony hełm z latarką, strój strażacki i czerwony plecak. Co ciekawsze szczeniak ten jest niezdarny i ciągle przytrafiają mu się wypadki.

  • Rubble - pies budowniczy i pies konstruktor

To pies rasy buldog angielski. Jego najlepszą umiejętnością jest kopanie, więc jest specjalistą od zadań budowlanych. Zanim trafił do drużyny Psiego Patrolu, był bezdomnym pieskiem, nie miał nikogo, kto mógłby się nim zaopiekować. Uwielbia troszczyć się o małe zwierzęta, nawet o kotki. Jest wielkim żarłokiem i panicznie boi się pająków.

Zobacz także
  • Rocky - eco-szczeniak

Ten uroczy o kundelek jest fanem recyklingu. Zbiera różne rzeczy i je przerabia. Ma tysiące pomysłów. Jest bardzo sprytnym i szybkim pieskiem. Cierpi na hydrofobię, czyli panicznie boi się wody.

  • Zuma - pies wodny ratownik

Jest to pies rasy labrador retriever. Zwykle bierze udział w wodnych misjach ratowniczych przeprowadzanych przez drużynę Psiego Patrolu. Jest znakomitym pływakiem i świetnie nurkuje. Wie niemal wszystko o wodzie.
Jest pieskiem z mnóstwem energii gotowej do wykorzystania w akcjach. Ma wadę wymowy – nie potrafi poprawnie wymówić litery „r”.

  • Skye - latający piesek

Ten cocker-spaniel w różowym ubranku wykonuje wszystkie zadania na wysokości. Bierze udział w misjach powietrznych, latając helikopterem lub na skrzydłach ukrytych w różowym plecaku. Ma znakomitą pamięć i jest niezwykle delikatna i wrażliwa. Ciągle z uśmiechem i radością próbuje czegoś nowego. Jej ulubionym kolorem jest oczywiście różowy.

  • Everest, Tracker i Ryder

Mówiąc o tej drużynie, nie można zapomnieć o Ryderze. To 10-letni chłopiec, który jest liderem Psiego Patrolu. Jest niezwykle odpowiedzialny, bardzo odważny, inteligentny, dobrze zorganizowany, cierpliwy i opanowany. To on trenował każdego pieska, dla każdego też wymyślił charakterystyczny gadżet, pojazd i znak rozpoznawczy na tarczy. Oprócz powyższych piesków, do drużyny dołączyła Everest, jest to husky - specjalistka od zadań związanych ze śniegiem i lodem oraz Tracker chihuahua - pies tropiciel.

Psi Patrolu potrzbuje bazy i patrolowca

A może maluch ma już pieska i marzy o całym komplecie? Sprawdź, czy nie brakuje emu czegoś, co pomoże przeprowadzić akcję ratunkową. Jeśli tego jeszcze nie wiesz, to pieski przed każdą akcją są wzywane specjalnym tabletem przez Rydera. Następnie spotykają się w bazie, gdzie opracowywany jest plan działania. Ekipa dysponuje także patrolowcem to idealnym pojazd ratunkowy umożliwiający transport aż 7 pojazdów! Umożliwia to akcje ratunkowe z dala od bazy. Wśród pojazdów Psiego Patrolu znajdziesz także specjalną łódź patrolową.

Zobacz także:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama