Narodzinom drugiego dziecka towarzyszą emocje podobne do tych z pierwszego porodu. Jest lęk czy wszystko będzie przebiegać dobrze, czy damy radę, czy dziecku nic się nie stanie, czy będzie bolało nas tak jak poprzednio. Jest też radość, że kolejne dziecko już w drodze i nasz maluszek w domu będzie mieć rodzeństwo.

Reklama

Ten 6-minutowy film pokazuje właśnie to wszystko. Te emocje, pot i łzy. Przyjście na świat małego Teodora było dla jego rodziców wspaniałym przeżyciem, zwłaszcza dla taty. Chwila, kiedy nie może dłużej patrzeć na ból swojej żony i zaczyna płakać, naprawdę ściska za serce. Od razu przed oczami stają nam twarze naszych mężów/partnerów, którzy dzielnie dotrzymywali nam towarzystwa na sali porodowej.

Zobacz także: Co czuje mężczyzna w czasie porodu?

Zobaczcie koniecznie ten film!

Zobacz także

Niezwykle poruszający jest także ten magiczny moment, gdy nasze dzieci spotykają się po raz pierwszy. Towarzyszy temu wiele emocji i zdenerwowania, bo chcemy bardzo, by dzieci od razu się zaakceptowały, by poczuły więź.

Nie każdy ma szansę nagrać taki cudowny film na pamiątkę. Ja swoje porody pamiętam jak przez mgłę. Gdy jednak zobaczyłam ten film, wiele obrazów pojawiło się w pamięci. Oczy męża, skakanie na piłce, nieśmiałe spojrzenia starszego synka na małe zawiniątko przyniesione do domu.

Dziękuję rodzicom małego Teodora, że podzielili się ze wszystkim tym wspaniałym nagraniem. Życzę tej rodzince wspaniałych i spokojnych chwil.

A Ty pamiętasz swój poród? Było podobnie jak na tym filmie?

Reklama

Jazda na porodówkę - co ma robić partner?

Reklama
Reklama
Reklama