Basia Kurdej-Szatan jest jedną z wyjątkowo rozchwytywanych przez reklamodawców celebrytek. Publikacja postów sponsorowanych to dziś duże źródło zarobku. Tym razem jednak Kurdej-Szatan wykorzystała do reklamy zdjęcie, które wzbudziło w wielu internautkach niesmak.

Reklama

Kurdej-Szatan reklamuje wózek na Zanzibarze

Jak wielu polskich celebrytów, rodzina Szatanów obrała za swój wakacyjny kierunek rajski Zanzibar. Wakacje i towarzyszące im widoki to świetna okazja na stworzenie kilku zdjęć reklamowych. Basia postanowiła więc pochwalić wielofunkcyjny wózek, w którym wozi swojego synka Henia. Na zdjęciu widać też tłum afrykańskich dzieci biegnących za celebrytką. Oprócz kosztownego wózka, Basia „zadawała szyku” również w luksusowej nerce Gucci.

„Henio jeździł tu jak król! Te dzieciaki są cuuuudne. Z małym brzdącem trzeba się konkretnie spakować. Macie jakieś ciekawe wspomnienia z pakowaniem się i zabieraniem wózka na wakacje ? Nam bardzo ułatwia tu życie” – napisała Kurdej-Szatan pod zdjęciem.

Obserwatorki jednak szybko wytknęły Basi niefortunne połączenie.

„Byłam ostatnio w Kenii, ludzie nas błagali żebyśmy im zostawili szampony z hotelu i stare skarpetki… Ale wstyd afiszować się Pani celebryckim życiem (…) i jeszcze mówić o królowaniu białą osobą z czarnoskórymi dziećmi... Szkoda, że Pani nie widzi nic złego w tym zdjęciu, bardzo smutne” – skomentowała jedna z internautek. Niepochlebnych komentarzy było znacznie więcej.

Zobacz także
Fanki miażdżą Kurdej-Szatan
Instagram/kurdejszatan
Internautki krytykują Kurdej-Szatan
Instagram/kurdejszatan

Chociaż krytyka zalała sekcję komentarzy pod zdjęciem, nie skłoniło to jednak Basi do wystosowania odpowiedzi bądź usunięcia zdjęcia.

Źródło: Instagram

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama