Dzieci z zespołem Downa mają wiele cech. Są inne niż wszystkie: "Bardzo wrażliwe, łatwo je zranić. Nie pozwalają innym się smucić. Cały świat się śmieje, jak Down się śmieje. To radość wszechświata" - tak opisuje to Andrzej Suchcicki, ojciec Natalii.
Pojedyncza, prosta i przecinająca dłoń linia papilarna to jedna z cech wyróżniających osobę
z zespołem Downa.

Reklama

1 zdjęcie/ udostępnienie = 5 zł

21. marca w Światowym Dniu Zespołu Downa Stowarzyszenie Bardziej Kochani zachęca do włączenia się do akcji charytatywnej. Wystarczy narysować na dłoni poprzeczną linię, zrobić zdjęcie i wstawić na Facebooka, Twittera, Instagram wraz z hasztagiem: #LiniaProsta. Lub udostępnić taki post na swoich mediach społecznościowych.
Za każde udostępnienie telewizja Lifetime wpłaca 5 zł Stowarzyszeniu Bardziej Kochani. Pieniądze mają być przeznaczone na projekt "Mieszkanie Chronione", który pomaga się usamodzielnić osobom z zespołem Downa.

Bardziej Kochani

Wystarczy narysować na dłoni poprzeczną linię, zrobić zdjęcie i 21 marca zamieścić je
na swoich kanałach społecznościowych razem z hashtagiem #LiniaProsta. Za każde zdjęcie oznaczone hashtagiem #LiniaProsta, własne lub udostępnione publicznie na Instagramie, Twitterze lub Facebooku, telewizja Lifetime przekaże 5 złotych na rzecz Stowarzyszenia Bardziej Kochani na projekt „Mieszkanie chronione”, który pomaga usamodzielnić się osobom z zespołem Downa.

Znani, lubiani, wszyscy: #LiniaProsta

Akcja cieszy się dużą popularnością. Przyłączyło się wiele osób, także znani i lubiani.

Zobacz także
FB Bardziej Kochani

Posty pokazują, że pomaganie w ten sposób może być ogromną radością dla "pomagaczy":

FB Bardziej Kochani

Czytaj też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama