Płozy do wózka przydadzą się zimą. W końcu nie wszystkie wózki radzą sobie na śniegu, a spacer z dzieckiem przez śnieżne zaspy to wyzwanie dla każdej mamy. Narty do wózka zaprojektowano w taki sposób, by ułatwić jazdę po śniegu i lodzie.

Reklama

Narty do wózka dziecięcego: co to jest?

Narty, czyli inaczej płozy do wózka, to specjalne narty przeznaczone specjalnie do gondoli i spacerówek dziecięcych. Zakłada się je na przednie koła, które dzięki temu nie zapadają się w śniegu. Pasują zarówno do 3-, jak i 4-kołowych wózków, ponieważ kupuje się je pojedynczo. Można zamontować tylko jedną płozę – na przednie koło, albo na przednie i tylne koła jednocześnie.

Dzięki systemowi mocowania za pomocą paska i klamry narty do wózka są łatwe w montażu. Kształt płozy – uniesiony czubek i stożkowe krawędzie – ułatwia przecinanie lodu i śniegu. Takie narty do wózka są wytrzymałe, elastyczne i nadają się do jazdy po różnych rodzajach śniegu. Można również wymienić przednie koła na płozy, przez co wózek wygląda jak stylowy skuter.

Płozy do wózka dziecięcego: polecają infuencerki

Niektóre mamy już wypróbowały wygodne narty do wózka i... są zachwycone. Nic dziwnego, bo to idealne rozwiązanie dla każdego rodzica, który chce przejechać wózkiem przez śnieżne zaspy. Dzięki nartom spacer podczas białej zimy może się okazać niezapomnianą przygodą. Tylko trzeba uważać na górkach!

„Ja o tym wcześniej nie słyszałam i sądząc po pozytywnych reakcjach ludzi, którzy nas mijali, nie tylko ja. A to jest takie ogromne ułatwienie, jeśli chodzi o śnieg! Jak nie jest taki głęboki jak w górach, to wystarczy założyć na przednie koła. Montaż wszystkich czterech jest banalny i nie zajmuje nawet 5 min. Wózek sunie po śniegu jak saneczki, bez żadnego wysiłku, tylko trzeba uważać przy zjazdach w dół, żeby go nie puścić, bo tu też działa zasada sanek!” – napisała jakiś czas temu fotografka Anna Pernak, zachwalając płozy do wózka.

Zobacz także

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama