Ula Pedantula kilka miesięcy temu została mamą Roberta. Dziennikarka przyznała, że ten mały człowieczek wywrócił jej życie do góry nogami. Dziennikarka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z synkiem, podzieliła się także kilkoma refleksjami na temat macierzyństwa.

Reklama

Urocze zdjęcie z synkiem

Ula opublikowałam piękne zdjęcie z synkiem. Dodała także opis, w którym podsumowała trzy minione miesiące: „Zaskoczyło mnie to drugie macierzyństwo: niby jest jak z jazdą na rowerze, tego się nie zapomina, ale z drugiej strony ma się do czynienia z zupełnie nowym człowiekiem, który już przychodząc na świat ma swoje preferencje, opinie i oczekiwania!”.

Porównanie Roberta do córki Lary Gessler

Lara Gessler także niedawno została mamą. Teraz skomentowała urocze zdjęcie Uli z synkiem: „Kurczę! Duży chłopak!”. Między paniami wywiązała się dyskusja, a dziennikarka odpowiedziała następująco: „nooo... powiem Ci, patrzę na Twoją córcię i podziwiam, że taka jest filigranowa i zgrabniutka, bo Robert przy niej wygląda jak zawodnik futbolu amerykańskiego ????????‍♀️ ja chyba karmię śmietaną ????”.

Komentarze fanów

Pod zdjęciem pojawiło się bardzo wiele komentarzy. Internauci zachwycali się synkiem dziennikarki:

„Fajniutki ???? zupełnie inny niż Rysiu ????????” - skomentowała jedna z fanek. Ula jednak miała inne zdanie na ten temat: „moim zdaniem identyczny jak Rysio w jego wieku :)”

Zobacz także

„Ale Gościu podrosl”

„Cudowny Synek! ❤️Jeśli będzie tak serdeczny i kochający ludzi jak Jego Mama, to tylko pozazdrościć tym, którzy będą z Nim blisko❤️”

„Piękny śliczny Robercik niech się chowa zdrowo na pociechę Rodziców i brata”

„Słodki bobas ????”

[pisownia komentarzy oryginalna - przyp.red.]

Źródło: Instagram

Zobacz także:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama