W filmie widzowie usłyszą serię klasycznych piosenek inspirowanych twórczością światowej sławy poety Viniciusa de Moraesa. W polskiej wersji językowej w jednej z ról brawurowo zadebiutował znany influencer i zdobywca tytułu Mistera Polski – Rafał Maślak.

Reklama

Przyjaciele w tarapatach!

Dwie zawadiackie myszy Vini i Tito to przyjaciele na dobre i na złe. Jeden pisze świetne teksty piosenek, a drugi znakomicie gra na małej gitarze z łupiny orzecha, ale niestety ich kariera muzyczna leży i… popiskuje. Pewnego dnia gryzonie dowiadują się, że staruszek o imieniu Noe będzie budował wielki statek, na którym zbiorą się przedstawiciele wszystkich gatunków zwierząt, aby przetrwać zbliżający się potop. Niestety na pokład może wejść tylko jeden samiec i jedna samica tego samego rodzaju. Na szczęście, z pomocą pomysłowego karalucha, Vini i Tito przedostają się razem na Arkę. To jednak dopiero początek ich kłopotów. Na statku bowiem zaczyna rządzić groźny lew wraz ze swoją świtą złożoną z hien, węży oraz niedźwiedzia i goryla. Jeżeli myszy chcą powstrzymać ich mięsożerne apetyty, to muszą szybko coś wymyślić. Wpadają na pomysł, że o wszystkim rozstrzygnie konkurs piosenek.

ARKA NOEGO_FOTO (3)
mat. prasowe

Czy tym mysim pasażerom na gapę uda się w ten sposób rozładować napięcie i pomóc stłoczonym istotom przetrwać 40 dni i 40 nocy razem? Czy mimo niskiego wzrostu Vini i Tito nauczą inne zwierzęta, że siła to nie tylko mięśnie i pazury, ale również inteligencja, spryt i współpraca?


Obsada polskiego dubbingu: Rafał Maślak (debiut!), Przemysław Glapiński („Asteriks i Obeliks. Imperium smoka”, „Mała syrenka”), Zuzanna Galia („Zadziwiający kot Maurycy”, „Kapitan Marvel”) Krzysztof Szczepaniak („Życzenie”, „Zwierzogród”), Włodzimierz Press („To nie wypanda”, „Vaiana: Skarb oceanu”), Tomasz Borkowski („Wonka”, „Buzz Astral”, „Lena i Śnieżek”), Włodzimierz Press („Asteriks i Obeliks. Imperium Smoka”, „Mały książę”), Maksymilian Bogumił („Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film”, „Trolle 3”)

Reklama

Obsada oryginalnej wersji językowej: Rodrigo Santoro („Rio”, „Rio 2”, „To właśnie miłość”), Alice Braga („Co w duszy gra”), Marcelo Adnet

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama