Wyniki
Laureaci
ziajka krr
Wyniki
Nivea Klub Rodzica Recenzenta
Wyniki
nivea baby 2w1 krr
Wyniki
Pampers KRR
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Wyniki
małpa horoskop chiński
Fotolia
Horoskop

Małpa - horoskop chiński dla mamy

Co czeka cię w 2017 roku Ognistego Koguta według chińskiego horoskopu dla mamy? Sprawdź co mówią gwiazdy w horoskopie chińskim dla małpy!

Pieniądze

Pamiętaj, bycie skąpym nie popłaca. W tym roku bądź sprawiedliwa i cierpliwa podczas np. sprzedaży mieszkania. Nie daj się oszukać, ale bądź też wyrozumiała dla drugiej strony. Jeśli ktoś będzie chciał cię oszukać, szybko zorientuje się, że jesteś spostrzegawcza i wpływowa. Bądź również szczera i nieustępliwa aż do czasu kiedy osiągniesz sukces. Okaże się, że twoja pasja czy hobby może stać się twoją pracą zarobkową, dlatego mądrze to wykorzystaj by mieć dodatkowe zyski.

Praca i kariera

W połowie roku staniesz się w pracy bardzo gorliwa, będziesz chciała sama wszystko przypilnować, dzięki czemu jako pierwsza będziesz znała pomysły i zamiary szefa. Będziesz miała więcej obowiązków, ponieważ twoi współpracownicy nie będą tak pracowici jak ty, więc otrzymasz część ich obowiązków. Jeśli wracasz do pracy po urlopie wychowawczym lub macierzyńskim, możliwa jest szansa na awans czy lepsze stanowisko i warto powalczyć to taką opcję. Nie czekaj bezczynnie, tylko łap byka za rogi, bo ktoś cię ubiegnie!

Miłość i rodzina

Zadbaj o miłość i swój związek – mimo wszechogarniającej sielanki może być jeszcze lepiej. Brak upartych decyzji i kłótni, a partner będzie robił wszystko, czego od niego oczekujesz. Dopadnie cię romantyczny nastrój i chęć na odświeżenie uczuć i emocji towarzyszących wam na początku, przed narodzinami dzieci. Druga połowa roku zwiastuje wzmocnienie samooceny i większą pewność siebie. To zapewne też wpłynie na twój stosunek do dzieci - być może w końcu zmienisz zdanie co do posiadania więcej niż jednego dziecka i zaczniecie myśleć o rodzeństwie dla swojego jedynaka.

Kwiaty jak znaki zodiaku! Sprawdź, co kwiatowy horoskop mówi o twoim charakterze! [WIDEO]

smok horoskop chiński
Fotolia
Horoskop
Smok - horoskop chiński dla mamy
Co czeka cię w 2017 roku Ognistego Koguta według chińskiego horoskopu dla mamy? Sprawdź co mówią gwiazdy w horoskopie dla smoka!

Pieniądze Na początku chińskiego roku nastąpi poprawa sytuacji! Rok 2017 sprzyja dostaniu nowej pracy, awansowi lub podwyżce. Myślisz o założeniu własnego biznesu albo powrocie do pracy po urlopie macierzyńskim ? Ten rok będzie idealny, masz szansę na dotację lub inne źródło dofinansowania. Będziesz musiała zainwestować sporą część, ale bardzo szybko wszystko ci się zwróci, a nawet podwoisz kwotę. Pomyśl też o zajrzeniu do innych branży – może to właśnie gdzie indziej znajdziesz pracę marzeń ? Ten rok będzie też dobry na kupowanie mieszkania, stabilizację i budowę domu itp… Praca i kariera Rok 2017 będzie ambitny zawodowo. Będzie trochę spraw, którym będziesz musiała stawić czoła w pracy, dlatego musisz wziąć sprawy w swoje ręce. Od tego już tylko jeden krok do władzy i przewagi zawodowej. Pamiętaj, że musisz być sprawiedliwa i odpowiedzialna. Absolutnie nikogo nie faworyzuj, bo to się obróci przeciw tobie. Przestrzegaj zasad, a wyjdzie ci to na dobre i staniesz się przykładem do naśladowania dla innych . Miłość i rodzina Wspólne sprawy są dla ciebie najważniejsze i będziesz się mogła wykazać w tej kwestii w tym roku. Unikaj decydowania za bliskich, oni sami muszą się uporać z pewnymi rzeczami. Nie bądź nadgorliwa, bo niektórzy mogą to źle zinterpretować. Niech ukochana osoba działa tak, jak jej podpowiada serce i rozum, a nie twoje opinie. Zobaczysz, że dzięki twojej powściągliwości wszystko dobrze się ułoży. To chyba też najwyższy czas by pomyśleć o rodzeństwie dla swojego dziecka.

szczur horoskop chiński
Fotolia
Horoskop
Szczur - horoskop chiński dla mamy
Co czeka cię w 2017 roku Ognistego Koguta według chińskiego horoskopu dla mamy? Sprawdź co mówią gwiazdy w horoskopie dla szczura!

Pieniądze Ten rok będzie dobrym momentem na różne inwestycje oraz zakupy dla całej rodziny – takie, które wymagają głębszego przemyślenia. Może wreszcie czas spełnić marzenie o większym mieszkaniu, lepszym samochodzie albo kolejnym dziecku ? Twoi bliscy też będą w lepszej sytuacji finansowej, a twoja intuicja i podpowiedzi dla nich pomogą im w rozwoju kariery lub w szkole. Dzięki dobrej znajomej z pracy zyskasz dodatkowe źródło zarobku, które przyniesie ci mnóstwo satysfakcji. Praca i kariera Podejmuj śmiało ważne decyzje, ten rok należy do ciebie! Kiedy zaczniesz się bardziej angażować, bardzo szybko zobaczysz pozytywne efekty. W pracy zyskasz nowe perspektywy, a twoi współpracownicy będą cię wspierać, co będzie miłym zaskoczeniem. Jeśli szukasz pracy – teraz ją w końcu znajdziesz, więc wysyłaj swoje CV (z pełnym opisem swoich zalet) na oferty, które cię interesują. Szczury, które są zadowolone ze swojej pracy, wreszcie będą miały okazję wykazać się i awansować - grono współpracowników będzie ci bardzo przychylne w 2017 roku. Miłość i rodzina Ten rok to czas gorącej miłości i wielu emocjonalnych chwil. Zacznij wymagać więcej od siebie, a mniej od partnera, bo przecież dobrze wiesz, że on się bardzo stara. W tym roku absolutnie nie będziesz szła na kompromisy, ale naucz się rozmawiać z dziećmi , ale też i z mężem. Staniesz się bardziej niezależna, twój partner to doceni, a twoje dzieci zobaczą swoją mamę w innym świetle. Zobacz też: Mediacje rodzinne - sposób na rozwiązanie konfliktu?

kogut horoskop chiński
Fotolia
Horoskop
Kogut - horoskop chiński dla mamy
Co czeka cię w 2017 roku Ognistego Koguta według chińskiego horoskopu dla mamy? Sprawdź, co mówią gwiazdy w horoskopie chińskim dla koguta!

Pieniądze Ten rok zapowiada większe wydatki na dom i rodzinę niż w poprzednich latach. Niestety nie wszystko uda się ograniczyć, ponieważ część wydatków najbliższych osób będzie niezbędna. Przy tym wszystkim – nie dosięgną was problemy z brakiem pieniędzy . Mimo stabilizacji uważajcie na pożyczki i kredyty. Warto zainteresować się zainwestowaniem w coś poważnego, co może przynieść więcej korzyści niż kolejna podróż i niepotrzebne nikomu rozwiązania w domu. To dobry rok na kupno mieszkania albo pomyślenia nad budową domu. Praca i kariera Twoi współpracownicy będą darzyli cię sympatią, a szef – rosnącą życzliwością. Twoje horyzonty w pracy się poszerzą, ale rozważ też nowe propozycje, które pojawią się nagle. Uważaj jednak, bo czasem lepsze jest wrogiem dobrego.  Pamiętaj o bliskich, jeśli wracasz do pracy po urlopie macierzyńskim lub szukasz nowej pracy, bo to właśnie ktoś z tego otoczenia dobrze i mądrze ci doradzi, dzięki czemu unikniesz zagrożeń i niebezpieczeństwa. Koniec roku – podwyżka i dobra propozycja awansu, która będzie dla ciebie idealna finansowo. Miłość i rodzina Instynkt dobrze tobą kieruje – zwróć uwagę na najbliższych i ich potrzeby. Chcesz poprawy w swoim związku albo lepszych relacji z dziećmi ? Postaw sprawy jasno przed bliskimi, twoje aluzje i dawanie do zrozumienia nie wprost na nic się nie zdadzą. Relacja z dziećmi ulegnie znacznej poprawie, jeśli będziesz mówiła jasno o co ci chodzi - dzieci rozumują prostymi schematami. Postaraj się trochę, partner wynagrodzi cię za to i wasz związek przeżyje drugą młodość.

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach
Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19
Partner
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Partner
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Partner
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Partner
Polecamy
Porady
Dzień Nauczyciela 2021
Aktualności
Dzień Nauczyciela 2022: kiedy obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej? Co warto o nim wiedzieć?
Joanna Biegaj
jod a ciąża
Dieta w ciąży
Czy jod w ciąży jest równie ważny jak kwas foliowy?
Małgorzata Wódz
Życzenia na Dzień Nauczyciela: oficjalne, eleganckie, poważne
Święta i uroczystości
Życzenia na Dzień Nauczyciela: oficjalne, eleganckie, poważne
Małgorzata Sztylińska-Kaczyńska
Laurka na Dzień Nauczyciela
Święta i uroczystości
Laurka na Dzień Nauczyciela: pomysły i wzory do druku
Joanna Biegaj
Sok z czarnego bzu dla dzieci – właściwości, dawkowanie, przepis
Żywienie
Sok z czarnego bzu dla dzieci – właściwości, dawkowanie, przepis
Joanna Biegaj
Wierszyki na Dzień Nauczyciela
Święta i uroczystości
Wierszyki na Dzień Nauczyciela: śmieszne, krótkie, rymowane
Adrianna Trusiuk
Czy Dzień Nauczyciela jest wolny?
Święta i uroczystości
Czy Dzień Nauczyciela jest wolny?
Małgorzata Sztylińska-Kaczyńska
Imiona dla bliźniaków? Wybierz najpiękniejsze
Imiona
Imiona dla bliźniaków: jak wybrać najpiękniejsze? (dla pary tej samej płci oraz dla dziewczynki i chłopca)
Luiza Słuszniak
Bierzmowanie: ile trwa, jak wygląda
Święta i uroczystości
Bierzmowanie: ile trwa, jak wygląda? [PEŁEN PRZEBIEG LITURGII + DIALOGI]
Małgorzata Sztylińska-Kaczyńska
Grzyby niejadalne z gąbką
Zdrowie
Grzyby niejadalne z gąbką – czy są trujące, jak wyglądają? (zdjęcia)
Ewa Janczak-Cwil
Tabletki z jodkiem potasu po co
Zdrowie
Tabletki z jodkiem potasu – po co się stosuje?
Ewa Janczak-Cwil
Gorączka u dziecka bez innych objawów: przyczyny, postępowanie
Zdrowie
Gorączka u dziecka bez innych objawów: przyczyny, kiedy do lekarza?
Małgorzata Sztylińska-Kaczyńska
rejestr ciąż
Prawo i finanse
Rejestr ciąż – czemu ma służyć, od kiedy obowiązuje?
Ewa Janczak-Cwil
Budyń dla niemowlaka
Przepisy
Budyń dla niemowlaka: przepis. Jak go zrobić i od kiedy można go podać?
Adrianna Trusiuk
Szczepienia na COVID dzieci dawka przypominająca
Zdrowie
Szczepienia na COVID dzieci – kiedy dawka przypominająca?
Ewa Janczak-Cwil
kasztany
Gry i zabawy
Jak zrobić ludziki z kasztanów –​ różne wzory
Joanna Biegaj
Jakie książki do nauki czytania wybrać dla dziecka?
Gry i zabawy
Książki do nauki czytania. Te polecamy najbardziej!
Milena Oszczepalińska
grzyby w ciąży
Dieta w ciąży
Czy można jeść grzyby w ciąży? Tak, ale zawsze istnieje ryzyko
Małgorzata Wódz