jaki znak zodiaku pasuje do Strzelca
Adobe Stock
Horoskop

Jaki znak zodiaku pasuje do Strzelca? Horoskop partnerski

Ognisty temperament sprawia, że jeśli Strzelec kocha, to na zabój – tak mówią o osobach spod tego znaku zodiaku gwiazdy. Przeczytaj nasz horoskop partnerski i dowiedz się, jakie znaki są przyjazne zodiakalnym Strzelcom. Sprawdź, co czeka Strzelca w miłości i związku.

Zodiakalny Strzelec urodził się między 22 listopada a 21 grudnia. W wielu sferach życia jest spragniony nowych wrażeń – często dotyczy to także miłości. Osoby spod znaku Strzelca są jednak bardzo przezorne, cenią stabilizację i poczucie bezpieczeństwa. Jak wygląda ich życie miłosne kto jest dla nich idealnym partnerem?

Kwiaty jak znaki zodiaku! Sprawdź, co kwiatowy horoskop mówi o twoim charakterze! [WIDEO]

Znak zodiaku Strzelec – cechy

Strzelec jest energiczny, impulsywny, szybko się niecierpliwi. Jest także odważny, a niekiedy zachowuje się brawurowo. Idzie przez życie z podniesioną głową. Wobec ludzi jest szczery, serdeczny i otwarty. Zdarza się, że osoba spod tego znaku bywa nawet zbyt szczera, co może być odbierane jako brak taktu.

Zodiakalny Strzelec to osoba pogodna, pełna życia i bardzo niezależna – na krytykę swojego zachowania jedynie wzrusza ramionami. Ceni towarzystwo, a szczególnie lubi otaczać się wesołymi ludźmi. Życie z nim z pewnością nie jest nudne! Bywa jednak trudne... Strzelec bywa zawzięty, samolubny, niestały w uczuciach i żądny przygód. Nudzi go monotonia. Osoba spod tego znaku ma w sobie bardzo dużo sprawiedliwości – oburza ją fałsz, wyzysk i sztuczność. Potrafi być bardzo wybuchowa, z dużym trudem przychodzi jej pójście na kompromis.

Znak zodiaku Strzelec – miłość

Zodiakalny Strzelec jest nieprzewidywalny i trochę szalony. Jego ognisty temperament sprawia, że jeśli kocha, to na zabój. Potrafi zdobyć się na największe poświęcenia, ale tego samego wymaga od partnera. Partner Strzelca musi być odważny, stanowczy i pewny siebie, ale równie dobrze Strzelec może stracić głowę dla osoby wrażliwej o ciekawym wnętrzu. Najważniejsze, aby ten człowiek lubił, tak jak Strzelec, podróżować, poznawać nowych ludzi i nie stronił od rozrywek. Oczywiście rozwijających, jak teatr, kino czy spotkania z interesującymi ludźmi. 

Strzelec w związku

Osoby spod znaku Strzelca powinny popracować nad nieokazywaniem poirytowania, gdy dopada ich chandra. I dbać o swój atrakcyjny wygląd. Koniecznie powinny doceniać partnera, od czasu do czasu, prawiąc mu komplementy. To poprawi relację w związku. W sferze uczuciowej Strzelców mogą pojawiać się problemy, których źródłem będą trudności w pracy. Osoby spod znaku Strzelca mogą wyżywać się na najbliższych. Top szybko może obrócić się przeciwko nim. Pytanie tylko, czy praca jest tego warta? Strzelec powinien pozwolić sobie pomóc, zamiast nieustannie wylewać żale. Pomoc ze strony partnera pozwoli na nowo się do niego zbliżyć.

Strzelec – rada dla związku

Otwórz się na potrzeby swojego partnera. Zachowuj się naturalnie, nie udawaj, że jesteś kimś innym. Żyjecie chwilą? Teraz weźmiecie się za planowanie przyszłości! Mgliste wizje zamienisz wreszcie na konkrety. Po wspólnych wakacjach, które będą strzałem w 10, zaprowadzicie nowe porządki, które nadadzą kierunek waszego życia.

Najlepszy znak dla Strzelca – idealny partner

Zodiakalny Strzelec ma trudności w okazywaniu uczyć i mówieniu wprost o swoich emocjach – posługuje się wtedy zwykle żartem i ironią. Idealny partner dla Strzelca musi mieć dużo dystansu do siebie, a także uodpornić się na jego ironiczne komentarze. Będzie musiał się także mierzyć czasami z brakiem taktu i nadmierną szczerością z jego strony.

Strzelec najtrwalszy związek stworzy z żywiołem ognia. Świetnie dogada się z zodiakalnym Lwem, który będzie dla niego idealnym życiowym kompanem. Razem będą w stanie pokonać przeciwności losu, zrealizować swoje marzenia. Będą się wzajemnie inspirować. Uczucia tej dwójki mogą być bardzo intensywne, jednak w ich związku mogą pojawiać się kłótnie. Pomimo nieporozumień i drobnych sprzeczek mają szansę stworzyć szczęśliwą i ciekawą relację.

Przyjazne znaki dla Strzelca

Strzelec stworzy świetny związek z: Wagą, Wodnikiem, Baranem

Najgorsze znaki dla Strzelca

Strzelec powinien unikać: Ryb, Koziorożca, Skorpiona

Zobacz także

znak zodiaku Wodnik
Adobe Stock
Horoskop
Jaki znak zodiaku pasuje do Wodnika – horoskop partnerski
„Kochasz życie, każdy dzień jest dla ciebie nową przygodą...” – tak o tobie mówią gwiazdy. Sprawdź horoskop partnerski dla Wodnika. Podpowiadamy, co czeka cię w tym roku w miłości i związku. Twoje cechy charakteru sprawiają, że z niektórymi znakami zodiaku nie powinieneś w ogóle wchodzić w relacje!

Urodzeni między 20 stycznia a 18 lutego to zodiakalne Wodniki . Z pomocą gwiazd przepowiadamy, jak poradzisz sobie w związku z ukochaną osobą. Opisujemy główne cechy Wodnika, które przeszkadzają albo pomagają mu w miłosnych podbojach. Znak zodiaku Wodnik: cechy Fantazji, drogi Wodniku, mogłyby ci pozazdrościć osoby spod niejednego znaku. Potrafisz zaskakiwać odlotowymi pomysłami, a twój ukochany bądź ukochana nigdy nie wie, gdzie tak naprawdę się podziewasz. Mało jest tak tajemniczych i nieprzewidywalnych znaków. A przy tym nie jesteś małostkowy, ani trochę nie zależy ci na bogactwie czy karierze. Kochasz życie, każdy dzień jest dla ciebie nową przygodą. Od partnera nie wymagasz zbyt wiele, jesteś łagodny i wyrozumiały  dla jego słabostek. Nie próbujesz go zdominować. Znak zodiaku Wodnik: miłość Nie prowokuj scen zazdrości, które mają niszczycielską siłę i zrujnowały niejeden szczęśliwy związek. Jeśli chcesz poflirtować, rób to dyskretnie! Wodniki w związku będą starały się zaskoczyć swojego partnera. Dobre samopoczucie , które będzie ci towarzyszyło w tym roku, udzieli się także twojemu partnerowi. To dobrze wpłynie na łączącą was więź. Poświęć więcej czasu rodzinie i przyjaciołom , których ostatnio zaniedbywałeś. Wodnik: rada dla związku To dobry czas, aby podejmować ważna decyzje , np. o zakupie domu, przeprowadzce czy kolejnym dziecku. Działaj odwrotnie niż zwykle, łatwiej ci będzie wtedy  przekraczać granice i na mapie, i między ludźmi. Będziesz mógł pozwolić sobie na rozmach w wielu kwestiach. Przyjazne znaki zodiaku dla Wodnika Idealny partner dla Wodnika to:  Lew , Rak , Koziorożec . Najgorszy znak zodiaku dla Wodnika W relacjach z płcią przeciwną unikaj: Barana , Wodnika , Bliźniąt .

Znak zodiaku Ryby
Adobe Stock
Horoskop
Jaki znak zodiaku pasuje do Ryb – horoskop partnerski
„Doskonale zdajesz sobie sprawę z własnej atrakcyjności i jak mało kto potrafisz wykorzystać swoje największe atuty” – tak o tobie mówią gwiazdy. Sprawdź horoskop partnerski dla Ryb. Podpowiadamy, co czeka cię w miłości i jakich znaków zodiaku lepiej się wystrzegać.

Urodzeni między 19 lutego a 20 marca to zodiakalne Ryby . Z pomocą gwiazd wyjaśniamy, z jakimi znakami zodiaku ci po drodze i jak radzisz sobie w miłości. Znak zodiaku Ryby: cechy Niektórzy sądzą, że łatwo ulegasz wpływom innych i wystarczy kilka miłych słówek, by natychmiast zakręciło ci się w głowie. A to nieprawda! Doskonale zdajesz sobie sprawę z własnej atrakcyjności i jak mało kto potrafisz wykorzystać swoje największe atuty . A to, że jesteś troszkę nieśmiały , tylko dodaje ci uroku. Znak zodiaku Ryby: miłość Nie bądź zbyt wymagający, bo nikt nie zniesie za wysoko ustawionej poprzeczki. Jeśli czasem gnębi cię chandra, staraj się odreagować poza domem. A od czasu do czasu pozwól partnerowi zatroszczyć się o siebie. W najbliższym roku praca będzie miała negatywny wpływ na twoje życie prywatne. Postawisz sobie cel, który będzie wymagał zbyt wielkiego poświęcenia. Niestety długo nie będziesz tego dostrzegać. Nie unoś się honorem, ale spróbuj wysłuchać partnera , rodziny lub przyjaciół. Pamiętaj, że bliscy są po to, by pomagać, oni pragną twojego dobra. Ryby: rada dla związku Przestań egoistycznie patrzeć na świat. Odpowiedz sobie na pytanie: co jest ważniejsze – miłość czy pieniądze ? Sielankowe wakacje dadzą ci energię na następne miesiące: będziesz szczęśliwy, zrelaksowany i z głową wolną od trosk. Zaczniesz z ukochanym lub ukochaną oddychać w jednym rytmie. Łączy was przyjaźń i świetny seks , ale zejdźcie z obłoków na ziemię. Przyjazne znaki zodiaku dla Ryb Idealny partner dla Ryb to:  Skorpion , Lew , Strzelec . Najgorsze znaki zodiaku dla Ryb Nie znajdziesz wspólnego języka z osobami spod znaków:  Bliźniąt , Panny , Koziorożca .

jaki znak zodiaku pasuje do lwa
Adobe Stock
Horoskop
Jaki znak zodiaku pasuje do Lwa? Horoskop partnerski
„Przyciągasz zmysłowym wdziękiem, królewską postawą, błyskotliwym poczuciem humoru...” – tak o tobie mówią gwiazdy w horoskopie. Jaki jest idealny partner dla Lwa, a kogo powinien unikać podczas miłosnych podbojów? Sprawdź horoskop partnerski dla Lwa i zobacz, co czeka cię w tym roku w miłości i związku.

Zodiakalny Lew to osoba urodzona między 23 lipca a 23 sierpnia. Wyjaśniamy, jak w tym roku będzie wyglądać życie miłosne osób spod tego znaku zodiaku. Wymieniamy przyjazne znaki dla Lwa, ale także te najgorsze, wśród których zdecydowanie nie powinien szukać bratniej duszy.  Znak zodiaku Lew – cechy Zodiakalny Lew lubi rządzić. Jest silny, charyzmatyczny, ale też szlachetny. Lew charakteryzuje się otwartością, jednak gdy ktoś nadwyręży jego zaufanie – będzie miał ciężkie życie. Osoba spod tego znaku pragnie być w centrum uwagi i zazwyczaj osiąga swój cel. Jest pełna energii, która działa na innych ludzi jak magnes. Lew jest bardzo ekspresyjny – potrafi okazać swoją miłość, a także... gniew. Ma bardzo optymistyczne usposobienie, dlatego zyskuje grono przyjaciół i wielbicieli. Zodiakalny Lew posiada silną osobowość, która może być trudna dla otoczenia (zawsze musi się podporządkować Lwu). Lew jest wiernym przyjacielem i partnerem. Bywa jednak próżny i apodyktyczny, potrafi być też arogancki i egoistyczny, więc życie z nim nie jest wcale proste. Lew jest jednak bardzo romantyczny, łatwo się zakochuje. Ma wielką siłę przebicia, dzięki czemu zyskuje zainteresowanie płci przeciwnej. Mało osób potrafi oprzeć się zalotom Lwa. Od obiektu swoich westchnień Lew oczekuje bezgranicznej akceptacji oraz odwzajemnienia uczuć. Znak zodiaku Lew – miłość Lew jest zaborczy, namiętny, czasem nawet trochę zbyt egoistyczny. Uwielbia być w centrum zainteresowania płci przeciwnej Słońce w tym znaku sprawia, że Lew  lubi błyszczeć i ma prawdziwie ognisty temperament. Gdy jest zakochany, nie liczy się nic innego. Dla ukochanej osoby bez chwili namysłu skoczyłby w ogień. Przyciąga  zmysłowym wdziękiem , królewską postawą, błyskotliwym poczuciem humoru. Jego partner powinien na co dzień dostarczać mu wciąż nowych dowodów uczucia i podziwu....

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach

Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19

Partner
Miasteczko Zmysłów 2
Małe dziecko

Odwiedź Miasteczko Zmysłów i poznaj jego atrakcje!

Partner
KINDER Niespodzianka WSCW
Rozwój dziecka

Poznaj świat emocji dziecka! Ruszyła akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem

Partner
Polecamy
Porady
ile dać na komunię
Święta i uroczystości

Ile dać na komunię w 2022: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego

Maria Nielsen
Podróż kleszczowy
Poród naturalny

Poród kleszczowy: wskazania, powikłania, skutki dla matki i dziecka

Ewa Janczak-Cwil
co kupić na chrzest
Święta i uroczystości

Co kupić na chrzest? Prezenty praktyczne i pamiątkowe [GALERIA]

Joanna Biegaj
zapłodnienie
Starania o dziecko

Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia

Magdalena Drab
400 plus na żłobek
Aktualności

400 plus dla dziecka na żłobek: zasady, warunki, wniosek

Ewa Janczak-Cwil
Pierwsza komunia święta
Święta i uroczystości

Prezent na komunię: pomysły na prezenty modne i tradycyjne (lista)

Magdalena Drab
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży

Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem

Ewa Janczak-Cwil
Pieniądze na dziecko
Prawo i finanse

Świadczenia na dziecko: co przysługuje po urodzeniu dziecka 2022? [ZASIŁKI, ULGI]

Małgorzata Wódz
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu

Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?

Joanna Biegaj
plan porodu
Lekcja 2

Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku

Małgorzata Wódz
wyprawka dla noworodka wiosna
Noworodek

Wyprawka dla noworodka: wiosną to obowiązkowa lista! (ubranka i rzeczy do wózka)

Małgorzata Wódz
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży

Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?

Ewa Cwil
pozytywny test ciążowy
Ciąża

Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?

Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży

Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?

Małgorzata Wódz
jak ubrać dziecko na spacer
Pielęgnacja

Jak ubrać niemowlę i starsze dziecko na spacer, by nie było mu za zimno ani za gorąco?

Małgorzata Wódz
Pozycje wertyklane do porodu
Poród naturalny

Pozycje wertykalne do porodu: dlaczego warto rodzić w pozycji wertykalnej?

Dominika Bielas
wody płodowe
Przygotowania do porodu

Jak wyglądają wody płodowe? Jak je rozpoznać?

Beata Turska
9 miesięcy w 4 minuty: tak powstaje życie
Przebieg ciąży

Rozwój płodu tydzień po tygodniu – ten film wzruszy każdego!

Joanna Biegaj