jaki znak zodiaku pasuje do koziorożca
Adobe Stock/autor: Daniel
Horoskop

Jaki znak zodiaku pasuje do Koziorożca? Horoskop partnerski

Z pozoru prostolinijny i szczery, potrafi po mistrzowsku prowadzić subtelną grę – tak o zodiakalnym Koziorożcu mówią gwiazdy w horoskopie. Sprawdź, jakie znaki zodiaku idealnie pasują do Koziorożca, przekonaj się, co czeka osoby urodzone pod tym znakiem w miłości i związku. Czytaj nasz horoskop partnerski.

Zodiakalny Koziorożec to osoba, która urodziła się między 22 grudnia a 19 stycznia. Ten znak zodiaku należy do żywiołu Ziemi. Koziorożec sprawia wrażenie niedostępnego, jednak w rzeczywistości marzy o prawdziwej miłości. Co spotka osoby spod tego znaku, z kim powinny planować swoją przyszłość, a kogo omijać szerokim łukiem? 

Kwiaty jak znaki zodiaku! Sprawdź, co kwiatowy horoskop mówi o twoim charakterze! [WIDEO]

Znak zodiaku Koziorożec – cechy

Zodiakalny Koziorożec jest dobroduszny, lojalny i serdeczny wobec innych ludzi. Osoba spod tego znaku jest także ambitna, cierpliwa, uważnie planuje swoje działania. Postępuje zazwyczaj bardzo ostrożnie. Zanim ruszy do boju – zawsze musi najpierw dokładnie wybadać sytuację. Koziorożec jest także bardzo wytrwały – latami potrafi czekać na realizację swoich celów.

Osoba spod znaku Koziorożca sprawia wrażenie chłodnej i pozbawionej uczuć. To samotnik, który jednak również potrzebuje miłości i akceptacji. Gdy ich doświadczy, zaczyna się otwierać. Zazwyczaj nie okazuje emocji, co jest odbierane jako obojętność. Ale to jedynie jego sposób „ochrony przed światem”.

Koziorożec – miłość

Siłą swoich uczuć Koziorożec może góry przenosić, dlatego na ogół osiąga w związku to, czego pragnie. Z pozoru prostolinijny i szczery, potrafi po mistrzowsku prowadzić subtelną grę z ukochaną osobą tak, by czuła się z nim coraz bardziej związana. Jest czuły i wierny. Nawet przez myśl mu nie przejdzie, że mógłby dla zabawy poflirtować z kolegą lub koleżanką z pracy. 

Koziorożec w związku

Bardzo trudno jest emocjonalnie zbliżyć się do Koziorożca. Jeśli jednak komuś się to uda – Koziorożec będzie bardzo dbał o tę relację. Idealny partner dla tego znaku musi umieć go rozśmieszyć – to naprawdę w tym przypadku potrafi zdziałać cuda!

W najbliższych miesiącach Koziorożec powinien szczególnie doceniać swojego partnera i często go chwalić. Możliwe, że wspólnie zdecydujecie się na powiększenie rodziny. Ale równie możliwe jest, że na drodze Koziorożca stanie ktoś, kto mocno zawróci mu w głowie. Wtedy pojawią się wątpliwości, czy kontynuować obecną relację. Jedno jest pewne – warto dobrze się zastanowić przed podjęciem ostatecznej decyzji, żeby później jej nie żałować.

Koziorożec – rada dla związku

Nie ulegajcie presji otoczenia. W miłości będą dni burzowe i bardzo słoneczne. Związek Koziorożca może się pogłębić, albo... niestety, rozpaść.

Istniejące związki scementują się w ostatnich miesiącach roku. Potrzebować będziesz ciepła, serdeczności i realnego wsparcia. Od troskliwości partnera będzie zależało również wasze życie erotyczne. Tylko wy możecie sprawić, że dobrze wykorzystacie wszystkie dane wam szanse.

Najlepszy znak dla Koziorożca – idealny partner

Koziorożec stworzy udany związek ze zodiakalną Panną. Będzie on oparty na miłości, ale również podobieństwie. Oba znaki są bardzo racjonalne. Nie idą w życiu na łatwiznę – dużo oczekują od siebie, ale też od innych ludzi. Potrafią ciężko pracować, są zdyscyplinowane, zależy im na zyskaniu finansowego zabezpieczenia. Gdy już osiągną ten cel – zajmą się pielęgnowaniem swojej miłości. Razem będą nie do zatrzymania.

Przyjazne znaki zodiaku dla Koziorożca

Koziorożec stworzy też udany związek z Bykiem, Rakiem, Rybami

Najgorsze znaki dla Koziorożca

Koziorożec powinien unikać: Bliźniąt, Barana, Strzelca

Zobacz także

znak zodiaku Bliźnięta
Adobe Stock
Horoskop
Jaki znak zodiaku pasuje do Bliźniąt – horoskop partnerski
„Twoja zmienność nastrojów sprawia, że raz jesteś łagodna jak kociak, innym razem drapieżna jak lwica...” – tak o tobie mówią gwiazdy. Sprawdź horoskop partnerski dla Bliźniąt. Co czeka cię w tym roku w miłości i związku?

Urodzeni między 23 maja a 21 czerwca to zodiakalne Bliźnięta . Z pomocą gwiazd przepowiadamy twoją przyszłość w miłości i związku. Sprawdź, jakich znaków zodiaku unikać w tym roku. Znak zodiaku Bliźnięta: cechy Masz spory temperament , niewyczerpaną inwencję. To od ciebie często wychodzi inicjatywa obejrzenia ciekawego filmu, weekendowej wycieczki czy przemeblowania mieszkania. Myli się jednak ten, kto sądzi, że jesteś łatwym partnerem. Twoja zmienność nastrojów sprawia, że raz jesteś łagodny jak kociak, innym razem drapieżny jak lew. Za nic w świecie nie dasz się zdominować . Potrzebujesz partnera uległego i stałego w uczuciach. Powinien imponować ci rozsądkiem i umieć przytulić, gdy masz chandrę. W najbliższym roku będzie emanował od ciebie niesamowity seksapil, który zadziała na płeć przeciwną jak magnes. Zastanów się jednak kilka razy, zanim podejmiesz jakąś decyzję. Czasami tzw. wielka miłość okazuje się po krótkim czasie zwykłym zauroczeniem. Czy warto dla tego poświęcać dotychczasowe, ustabilizowane życie? Znak zodiaku Bliźnięta: miłość Przede wszystkim – nie spóźniaj się na umówione spotkania i dotrzymuj obietnic czy postanowień. Wciąż podsycaj uczucia wybranki bądź wybranka, zaskakuj go oryginalnymi pomysłami. Gdy masz chandrę, okaż, że czekasz na jego wsparcie, że tylko on cię z niej wydobędzie. Możesz postarać się też, by partner był odrobinę zazdrosny. Bliźnięta: rada dla związku Jeśli jesteś szczęśliwy z obecnym partnerem, nie kuś losu . Szukanie rozrywki za wszelką cenę może zakończyć się tragicznie. A oprócz tego – twoje plany się spełnią. Wyjedźcie gdzieś we dwoje, z dala od tłumów, chwila zapomnienia może być bardzo przyjemna. Pamiętaj jednak, by być także mniej zależnym od partnera czy partnerki – wam obojgu dobrze to zrobi. Przyjazne znaki zodiaku dla Bliźniąt Idealny...

rak horoskop partnerski
Adobe Stock
Horoskop
Jaki znak zodiaku pasuje do Raka – horoskop partnerski
„Lubisz marzyć, zakochujesz się dość prędko, a szczęście w związku jest dla ciebie najważniejszą wartością...” – tak o tobie mówią gwiazdy. Sprawdź horoskop partnerski dla Raka. Co czeka cię w tym roku w miłości? Jak Raki radzą sobie z płcią przeciwną?

Urodzeni między 22 czerwca a 22 lipca to zodiakalne Raki . Z pomocą gwiazd wyjaśniamy, jak w nadchodzącym roku zmieni się wasza sytuacja uczuciowa i wśród jakich znaków zodiaku Raki powinny szukać bratnich dusz. Znak zodiaku Rak: cechy Twój planetarny patron – Księżyc – sprawia, że jesteś wrażliwy  i łatwo cię zranić. Lubisz marzyć, zakochujesz się dość prędko, a szczęście w związku jest dla ciebie najważniejszą wartością. Dobrze, gdyby partner miał podobne do twoich zainteresowania i w trudnych sytuacjach potrafił zachować nie tylko stoicki spokój, ale też nieskazitelne maniery. A nie jest to takie łatwe, gdy dokucza ci zły nastrój... Gwiazdy wróżą ci w tym roku wiele szczęścia u boku kogoś cierpliwego i tolerancyjnego... Znak zodiaku Rak: miłość Bądź czuły, opiekuńczy , interesuj się pracą i zdrowiem partnera. Zaprogramuj się pozytywnie, chwal raczej częściej niż rzadziej. Słowa bezlitosnej krytyki wypowiadaj zaś tylko wówczas, gdy zdarzy mu się naprawdę duża wpadka. Wasi partnerzy powinni być zadowoleni w nadchodzącym roku. Dlaczego? Bo wreszcie pokażecie im swoją romantyczną duszę , otworzycie się przed nimi, co sprawi, że łącząca was więź pogłębi się i zacieśni. Nie będziecie umieć żyć bez siebie, odkryjecie nagle, ile rzeczy was łączy. Wasi znajomi z zazdrością będę spoglądać na was. Dajcie im przykład, a wokół was zrobi się naprawdę przyjemnie i wszyscy na tym skorzystają. Rak: rada dla związku Nie zaniedbujcie sfery erotycznej. Teraz będzie idealny czas do nadrobienia zaległości.  Naturalność i szczera rozmowa zawsze wygrywają. Brak nudy w waszym związku to coś, co wam będzie wciąż towarzyszyło. Druga połowa roku to mnóstwo energii, odwagi i inicjatywy . Zmieni się coś, co ci przeszkadza w drugiej połówce, ale uważaj, bo nachalne uwagi i prośby o zmianę mogą sprawić, że bliska...

jaki znak zodiaku pasuje do lwa
Adobe Stock
Horoskop
Jaki znak zodiaku pasuje do Lwa? Horoskop partnerski
„Przyciągasz zmysłowym wdziękiem, królewską postawą, błyskotliwym poczuciem humoru...” – tak o tobie mówią gwiazdy w horoskopie. Jaki jest idealny partner dla Lwa, a kogo powinien unikać podczas miłosnych podbojów? Sprawdź horoskop partnerski dla Lwa i zobacz, co czeka cię w tym roku w miłości i związku.

Zodiakalny Lew to osoba urodzona między 23 lipca a 23 sierpnia. Wyjaśniamy, jak w tym roku będzie wyglądać życie miłosne osób spod tego znaku zodiaku. Wymieniamy przyjazne znaki dla Lwa, ale także te najgorsze, wśród których zdecydowanie nie powinien szukać bratniej duszy.  Znak zodiaku Lew – cechy Zodiakalny Lew lubi rządzić. Jest silny, charyzmatyczny, ale też szlachetny. Lew charakteryzuje się otwartością, jednak gdy ktoś nadwyręży jego zaufanie – będzie miał ciężkie życie. Osoba spod tego znaku pragnie być w centrum uwagi i zazwyczaj osiąga swój cel. Jest pełna energii, która działa na innych ludzi jak magnes. Lew jest bardzo ekspresyjny – potrafi okazać swoją miłość, a także... gniew. Ma bardzo optymistyczne usposobienie, dlatego zyskuje grono przyjaciół i wielbicieli. Zodiakalny Lew posiada silną osobowość, która może być trudna dla otoczenia (zawsze musi się podporządkować Lwu). Lew jest wiernym przyjacielem i partnerem. Bywa jednak próżny i apodyktyczny, potrafi być też arogancki i egoistyczny, więc życie z nim nie jest wcale proste. Lew jest jednak bardzo romantyczny, łatwo się zakochuje. Ma wielką siłę przebicia, dzięki czemu zyskuje zainteresowanie płci przeciwnej. Mało osób potrafi oprzeć się zalotom Lwa. Od obiektu swoich westchnień Lew oczekuje bezgranicznej akceptacji oraz odwzajemnienia uczuć. Znak zodiaku Lew – miłość Lew jest zaborczy, namiętny, czasem nawet trochę zbyt egoistyczny. Uwielbia być w centrum zainteresowania płci przeciwnej Słońce w tym znaku sprawia, że Lew  lubi błyszczeć i ma prawdziwie ognisty temperament. Gdy jest zakochany, nie liczy się nic innego. Dla ukochanej osoby bez chwili namysłu skoczyłby w ogień. Przyciąga  zmysłowym wdziękiem , królewską postawą, błyskotliwym poczuciem humoru. Jego partner powinien na co dzień dostarczać mu wciąż nowych dowodów uczucia i podziwu....

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach

Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19

Partner
Miasteczko Zmysłów 2
Małe dziecko

Odwiedź Miasteczko Zmysłów i poznaj jego atrakcje!

Partner
KINDER Niespodzianka WSCW
Rozwój dziecka

Poznaj świat emocji dziecka! Ruszyła akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem

Partner
Polecamy
Porady
ile dać na komunię
Święta i uroczystości

Ile dać na komunię w 2022: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego

Maria Nielsen
Podróż kleszczowy
Poród naturalny

Poród kleszczowy: wskazania, powikłania, skutki dla matki i dziecka

Ewa Janczak-Cwil
co kupić na chrzest
Święta i uroczystości

Co kupić na chrzest? Prezenty praktyczne i pamiątkowe [GALERIA]

Joanna Biegaj
zapłodnienie
Starania o dziecko

Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia

Magdalena Drab
400 plus na żłobek
Aktualności

400 plus dla dziecka na żłobek: zasady, warunki, wniosek

Ewa Janczak-Cwil
Pierwsza komunia święta
Święta i uroczystości

Prezent na komunię: pomysły na prezenty modne i tradycyjne (lista)

Magdalena Drab
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży

Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem

Ewa Janczak-Cwil
Pieniądze na dziecko
Prawo i finanse

Świadczenia na dziecko: co przysługuje po urodzeniu dziecka 2022? [ZASIŁKI, ULGI]

Małgorzata Wódz
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu

Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?

Joanna Biegaj
plan porodu
Lekcja 2

Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku

Małgorzata Wódz
wyprawka dla noworodka wiosna
Noworodek

Wyprawka dla noworodka: wiosną to obowiązkowa lista! (ubranka i rzeczy do wózka)

Małgorzata Wódz
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży

Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?

Ewa Cwil
pozytywny test ciążowy
Ciąża

Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?

Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży

Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?

Małgorzata Wódz
jak ubrać dziecko na spacer
Pielęgnacja

Jak ubrać niemowlę i starsze dziecko na spacer, by nie było mu za zimno ani za gorąco?

Małgorzata Wódz
Pozycje wertyklane do porodu
Poród naturalny

Pozycje wertykalne do porodu: dlaczego warto rodzić w pozycji wertykalnej?

Dominika Bielas
wody płodowe
Przygotowania do porodu

Jak wyglądają wody płodowe? Jak je rozpoznać?

Beata Turska
9 miesięcy w 4 minuty: tak powstaje życie
Przebieg ciąży

Rozwój płodu tydzień po tygodniu – ten film wzruszy każdego!

Joanna Biegaj