Kalendarz na Dzień Babci i Dziadka to fajny prezent, zwłaszcza jeśli można mu nadać indywidualny charakter. Najlepszy dla dziadków jest kalendarz ze zdjęciami wnuków! Do wyboru są kalendarze ścienne i książkowe, więc warto wybrać taki, który najbardziej przyda się babci lub dziadkowi, albo kupić egzemplarz dla obojga. Kalendarz dla dziadków to nieduży wydatek, można go kupić nawet za mniej niż 10 zł.

Reklama

Kalendarz na Dzień Babci i Dziadka:

Kalendarz na Dzień Babci i Dziadka: jaki kupić?

Kalendarz ze zdjęciami to bardzo popularny prezent. Z jednej strony jest praktyczny, a z drugiej może być miłym dla serca gadżetem. Będzie przypominał dziadkom o tym, że mają wokół siebie kochających wnuków. Na rynku są różne kalendarze na Dzień Babci i Dziadka. Zanim kupisz jeden z nich, pomyśl, który okaże się dla nich najbardziej przydatny.

Kalendarz na Dzień Babi i Dziadka: wiszący

Najbardziej praktyczny kalendarz dla dziadków to taki, na którym na każdy miesiąc przypada oddzielna kartka z zaznaczonymi imieninami oraz świętami. Zwykle na takim kalendarzu jest dość miejsca, aby dziadkowie oznaczyli sobie ważne dla nich dni. Jeśli dodatkowo na stronie, poza aktualnym miesiącem, umieszczono widok sąsiednich miesięcy, jest to bardzo wygodne.

Personalizacja w przypadku kalendarzy dla babci i dziadka polega najczęściej na wyborze nadruku (tekst i ozdoby) albo wyborze wzoru kalendarza oraz przesłaniu zdjęć. Oczywiście największą radość przyniesie dziadkom kalendarz ze zdjęciami wnuków – warto poświęcić trochę czasu i wybrać naprawdę ładne zdjęcia dobrej jakości. W końcu będą zdobić mieszkanie babci czy dziadka przez cały rok, a nie tylko w Dniu Babci i Dziadka.

Zobacz także

Jeśli nie masz 12 naprawdę ładnych zdjęć do kalendarza z 12 kartkami, lepiej wybrać kalendarz z widokiem wszystkich miesięcy, np. plakatowy, i zdecydować się na jedno fajne zdjęcie.

Kalendarz dla babci i dziadka: książkowy

Kalendarz na Dzień Babci i Dziadka w formie książki spodoba się tym dziadkom, którzy lubią wszystko notować – sprawy do załatwienia, wizyty lekarskie, kontakty do znajomych itp. Ważne, aby taki prezent był solidnie wykonany, gdyż będzie w użyciu niemal każdego dnia.

1. Fotokalendarz dla dziadków z magnesem, 9,99 zł

Duży kalendarz w formacie A4, na którym może się znaleźć przesłane zdjęcie. Rozmiar całkowity kalendarza to 21 x 29,7 cm, a wymiar samego zdjęcia to 14,8 x 21 cm. Warstwa magnesu znajduje się pod całym zdjęciem. Kalendarz posiada 12 zrywanych kart na kolejne miesiące

fotokalendarz na dzień babci i dziadka
mat. prasowe

2. Duży wiszący kalendarz dla babci i dziadka, 29,99 zł

Bardzo praktyczny, bo zawiera 12 stron – po jednej na każdy miesiąc. Dni aktualnego miesiąca (z imieninami) są duże, a obok nich widać jeszcze dni dwóch miesięcy – poprzedniego i kolejnego. Powyżej kartek jest ozdobny napis – 12 wzorów do wyboru. Wymiary: 39 × 29,5 cm.

kalendarz na dzień babci i dziadka wiszący duży
mat. prasowe

3. Kalendarz książkowy na Dzień Babci i Dziadka, ok. 35 zł

Elegancki kalendarz w formacie A5. W kalendarzu oznaczono: święta, imieniny, fazy księżyca, wschody i zachody słońca. Kalendarz bardzo solidny, gdyż jest klejony i szyty. Rozmiar kalendarza: A5. Na okładce można wydrukować jeden z wielu dostępnych wzorów.

kalendarz książkowy na dzień babci i dziadka
mat. prasowe

4. Kalendarz na Dzień Babci i Dziadka z grawerem, 29,99 zł

Grawerowany kalendarz na sklejce to oryginalny prezent dla babci i dziadka. Do wyboru są różne wzory i teksty do wygrawerowania specjalnie dla dziadków. Wymiar całkowity kalendarza to 32 cm x 24 cm, w zestawie sznurek jutowy do zawieszenia.

kalendarz na dzień babci i dziadka z grawerem
mat. prasowe

5. Kalendarz tradycyjny dla babci i dziadka

Sporych rozmiarów kalendarz z oddzielną stroną na każdy miesiąc warto podarować dziadkom przywiązanym do tradycji. Polecamy zwłaszcza kalendarze, na których można umieścić wybrane i przesłane przez siebie zdjęcia. Prosty kalendarz dla dziadków ze zdjęciami to tani i zawsze trafiony prezent!

Zobacz także:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama