Pamiętajmy o złożeniu życzeń naszym ukochanym babciom z okazji ich święta, które tradycyjnie przypada 21 stycznia. Przygotowałyśmy dla was oryginalne kartki, w których w pięknych słowach, także wierszowanych możecie wyrazić wdzięczność za to wszystko, co dla nas robią babcie każdego dnia.

Reklama

Spis treści:

Kartka na dzień babci:

Ponadczasowe kartki na dzień babci

Babcia to bardzo ważna osoba w naszym życiu, daje nam bezwarunkową miłość i opiekę, wspomnienia z dawnych lat oraz niezapomniane wspólne chwile. Dlatego w dniu jej święta koniecznie pomyślmy o niezwykłych życzeniach dla babci.

Aby ułatwić wam to zadanie, przygotowałyśmy dla was kilka wyjątkowych i oryginalnych kartek ze słowami życzeń i podziękowań, które w cudowny sposób przekażą, jak bardzo kochamy babcię i jak cały czas jak ważną osobą w naszym życiu.

Zobacz także

1. Kartka od maluszka 4,99 złotych

Można na niej zapisać wybrany i swój osobisty tekst, a także samemu ją zaprojektować w kreatorze online. Link do niego otrzymasz przy zakupie kartki.

Kartka na dzień babci
mat.prasowe

2. Kartka ze zdjęciem wnuków 19,99 złotych

To bardzo trwała kartka wykonana z drewna brzozowego. Ramka jest jednocześnie magnesem, więc łatwo umieścić ją w widocznym miejscu np. na lodówce.

Kartka na dzień babci
mat.prasowe

3. Kartka z wierszowanymi życzeniami 9,99 złotych

Kartka jest wykonana z drewna i ma wygrawerowane piękny wierszyk z życzeniami dla babci. Można też samemu skomponować własne słowa podziękowań.

kartka na dzień babci
mat.prasowe

4. Kartka napisana wierszykiem 9,99 złotych

Wygrawerowano na niej wierszowane życzenia, ale jest także możliwość stworzenia własnych życzeń i umieszczenia ich na kartce.

Kartka na dzień babci
mat.prasowe

5. Kartka z życzeniami od wnuczek 4,99 złotych

Można na niej zapisać wybrany i swój osobisty tekst, a także samemu ją zaprojektować w kreatorze online.

Kartka na dzień babci
mat.prasowe

6. Kartka drewniana 10,99 złotych

W stylistyce przypomina kartkę pocztową, jednak jest bardzo trwała, gdyż jest wykonana na desce dębowej. Możliwość wygrawerowania na kartce osobistej dedykacji i słów podziękowania.

Kartka na dzień babci
mat.prasowe

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama