Dzieci uwielbiają nowoczesne rozwiązania i świetny design. Marka AM:PM jakiś czas temu wprowadziła do swojej oferty smartwatche, które podbiły serca młodych użytkowników i ich rodziców. Jeśli więc szukasz idealnego prezentu na Dzień Dziecka, komunię czy inną okazję, to warto rozważyć wybór jednego z tych urządzeń. Jak się okazuje, zegarki dla dzieci nie muszą służyć jedynie do odmierzania czasu. Mogą pozwolić wyrażać siebie, stanowić formę rozrywki, a nawet przypominać o dobrych nawykach.

Reklama

Duży wybór

Ciemny czy jasny design? Fioletowy, granatowy, czy czerwony pasek? Tarcza z tradycyjnym zegarem czy nieco bardziej nowoczesnym? W ofercie marki AM:PM znajdziemy spory wybór smartwatchy dla dzieci, więc każdy wybierze coś dla siebie.

Możliwość zmiany tarczy ekranu!

Wyświetlacz można z łatwością zmienić, pobierając jedną z dostępnych tarcz. A możliwości jest sporo. Od wesołych i zabawnych, po te bardziej neutralne. Wszystko po to, by każde dziecko mogło wyrazić siebie na swój indywidualny sposób. Koniec z nudą, utartymi schematami i powtarzalnością.

Mat. prasowe

AM:PM Smartwatch dla dzieci – nr ref.: PS214-K780; Apart.pl

Długotrwała zabawa

Czas pracy smartwatcha wynosi nawet do 10 dni! W praktyce oznacza to tyle, że dziecko nie musi non stop pamiętać o ładowaniu urządzenia. Może za to w pełni korzystać ze wszystkich możliwości, jakie ono oferuje.

Zobacz także

Nowoczesny design

Pomysłowe motywy, neutralne grafiki, mnogość barw i kolorów. Smartwatche podkreślają dziecięcą radość, wyczucie stylu i „własne ja”. Świetnie sprawdzą się w zestawieniu zarówno z dresami, jak i jeansami, sukienką czy sportowym strojem.

Mat. prasowe

AM:PM Smartwatch dla dzieci – nr ref.: PS214-K781; Apart.pl

Wygoda użytkowania

Zegarki zostały stworzone z lekkich komponentów, aby nie ograniczać dziecięcej zabawy. Dodatkowo mają modny i wygodny silikonowy pasek. Co ważne - wyróżniają się doskonałą jakością oraz trwałością.

Funkcjonalność

Smartwatche umożliwią między innymi sterowanie aparatem, granie, monitorowanie snu, czy poziom nawodnienia. Posiadają datownik, alarm, funkcję odliczania wstecznego, a także tryby sportowe. Posłużą nie tylko do sprawdzania czasu. Sprawdzą się do grania, przypomną o dobrych nawykach i pomogą rozwijać pasje. Wśród trybów sportowych znajdziemy między innymi bieganie, rower, czy wspinaczkę.

Atrakcyjna cena

Smartwatche AM:PM wyróżniają się dobrą ceną. Kosztują 290 zł i są dostępne w salonach jubilerskich Apart i na stronie Apart.pl.

Mat. prasowe
Reklama

AM:PM Smartwatch dla dzieci – nr ref.: PS214-K766; Apart.pl

Reklama
Reklama
Reklama