Bambino Krem ochronny + kojący
fot. materiały prasowe Bambino

Jaki jest Wasz ulubiony rytuał pielęgnacyjny? Napisz i wygraj nagrody!

Skóra maluszka jest niezwykle delikatna i wrażliwa. Wymaga starannej i prawidłowej pielęgnacji. Ale oprócz tego, wymaga również czułości – dotykania, smarowania, miziania… no właśnie! Każdy maluszek lubi coś innego. Jakie są wasze ulubione rytuały pielęgnacyjne, które chronią małe ciałko i przynoszą mu ukojenie? Napisz i wygraj niezwykłe nagrody!
Bambino Krem ochronny + kojący
fot. materiały prasowe Bambino

Każda z nas ma własne ulubione rytuały pielęgnacyjne. To wieczorna kąpiel w pianie, smarowanie się mleczkiem do ciała o ukochanym zapachu, czy choćby poranna kawa. Gwarantują dobre samopoczucie i sprawiają, że czujemy się bezpiecznie.

Rytuały pielęgnacyjne małego dziecka

Podobnie jest z niemowlętami i małymi dziećmi. Rytuały gwarantują spokój i poczucie bezpieczeństwa. Pozwalają czuć się dobrze i nam i maluszkowi. Może to być poranny całus w pępek albo ukochana kołysanka śpiewana tuż przed zaśnięciem. Także „nasze” momenty w trakcie zabiegów pielęgnacyjnych są niezwykle ważne. Znaczenie ma to, czy najpierw smarujemy kremem nosek a potem policzki, czy może jednak smarowanie buźki będzie wisienką na pielęgnacyjnym torcie!

Opisz wasz rytuał i odbierz nagrody

Z pewnością macie swoje ulubione momenty. Napisz, jakie jest wasz ulubiony rytuał pielęgnacyjny, który chroni maluszka i przynosi mu ukojenie. Odbierz jeden z zestawów nagród.

Do wygrania będą:

1X Nagroda I stopnia: Torba + zestaw kosmetyków
3 X Nagroda II stopnia : Rożek + zestaw kosmetyków
6X Nagroda III stopnia : Zestaw kosmetyków

W zestawie kosmetyków znajdują się:
1. Pianka dla niemowląt 500 ml
2. Krem ochronny + kojący 150 ml
3. Chusteczki bezzapachowe 57 szt. do rączek i buzi
4. Oliwka Bambino 150 ml
5. Szampon Bambino 400 ml

Artykuł powstał z udziałem marki Bambino

Zobacz także

Popularne tematy