Agnieszka Filochowska pokazała synków. Rodzinne szczęście rolników kwitnie
Instagram Rolnik szuka żony/Agnieszka Filochowska
Aktualności

Agnieszka Filochowska pokazała synków. Rodzinne szczęście rolników kwitnie!

Agnieszka i Robert Filochowscy to jedna z najbardziej lubianych par, które pokochały się dzięki programowi „Rolnik szuka żony”. Ostatnio rolniczka pokazała najnowsze zdjęcia dwóch synków, Tomka i Adasia.

Mimo że od 2. edycji, w której się poznali minęło już ładnych parę lat – losy Agnieszki i Roberta Filochowskich wciąż bardzo często budzą pozytywne emocje. Wiele wskazuje na to, że tworzą naprawdę szczęśliwą rodzinę… W domu i na gospodarstwie, które wspólnie prowadzą hodując krowy.

Paulina Krupińska o talencie córki. 5-latka pójdzie w ślady mamy czy taty? [WIDEO]

Starszy brat – mały zuch

Pierwszy syn Agnieszki i Roberta Filochowskich urodził się w 2017 roku. To już całkiem duży chłopak, który już bardzo chętnie pomaga rodzicom w gospodarstwie. Jego mama nie bez dumy wrzuca na swój instagram zdjęcia, na których Tomek karmi butelką cielaczka lub chwyta za wielką szczotę i zamiata.
Prócz tego uwielbia wyprawy rodzicami – zarówno rowerowe, kajakiem po rzece, jak i te do lasu, np. na grzyby.
Okazuje się też, że znakomicie spełnia się w roli starszego brata. Jest zachwycony małym Adasiem, który przyszedł na świat w lipcu tego roku.

Razem? Najlepiej!

Maluchy popularnych rolników rosną jak na drożdżach. Na zdjęciu, które udostępniła Agnieszka Filichowska widzimy dwóch smyków, którzy leżą blisko siebie, w piżamkach i wyglądają na bardzo zadowolonych. Widać, że jest im razem po prostu dobrze.
Przed rodziną Filochowskich pierwsze mikołajki i święta w mocnym, powiększonym składzie. Obu chłopcom życzymy zdrowia i dużo radości.

źródło: party.pl/ instagram Agnieszka Filochowska

Zobacz także:

Ania i Grzegorz Bardowscy
Instagram/ania.bardowska
Aktualności
Ania i Grzegorz Bardowscy z programu „Rolnik szuka żony” pomagają chorej dziewczynce!
Ania i Grzegorz Bardowscy z programu „Rolnik szuka żony” udowodnili, że mają naprawdę bardzo dobre serca! Para pomaga choremu dziecku – małej Amelce. Wy też możecie dołożyć swoją cegiełkę dobroci!

Para rolników już jakiś czas temu udowodniła, że los innych dzieci nie jest im obojętny. Kilka miesięcy temu małżeństwo zaprosiło do siebie chorego chłopca , który marzył o tym, by pojeździć na prawdziwym traktorze. Teraz Ania i Grzegorz Bardowscy zaangażowali się w pomoc dla dziewczynki, której rodzice zbierają pieniądze na bardzo kosztowną terapię genową. Bardowscy pomagają chorej dziewczynce „Dzisiaj mieliśmy przyjemność poznać Amelkę i jej rodziców, którzy potrzebują pomocy nas wszystkich. Amelka zbiera na terapię genową, która jest dla niej ogromną szansą” – napisała na swoim profilu na Instagramie Anna Bardowska, publikując także wspólne zdjęcie z chorą dziewczynką i jej rodziną. „Wierzę, że się uda. Tak sobie marzę... Gdyby każdy z moich obserwujących mógł przekazać chociaż 1 zł to mamy 229 000 zł... A jeśli każdy po 10... To Amelka mogłaby już powoli pakować walizki” – rolniczka zachęcała do pomocy chorej Amelce.           Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Ania Bardowska (@ania.bardowska) Wzruszenie internautów Pojawiło się bardzo wiele komentarzy. Fani byli pod wrażeniem tego, jak dobre serce ma rolniczka. Oto niektóre z nich: „Pani Aniu, cieszę się, że wstawia Pani taki post. Pomaganie jest BARDZO ważne”; „Wspaniale!”; „Cudownie, że pomagasz!”. Pod postem pojawiło się także mnóstwo serduszek na prośbę rolniczki: „A wszystkie serduszka pod tym zdjęciem niech lecą do  @amelka_kontra_sma ” – zaapelowała była uczestniczka programu „Rolnik szuka żony”. Wy również możecie wesprzeć...

rolniczka opowiedziała o traumatycznym porodzie
Instagram/rolnikwszpilkach
Aktualności
Małgorzata z „Rolnik szuka żony” opowiedziała o TRAUMATYCZNYM porodzie: „Żyłam z poczuciem winy”
Małgorzata Borysewicz z programu „Rolnik szuka żony” opublikowała na swoim profilu na Instagramie post, w którym zdecydowała się na bardzo szczere wyznanie. Opowiedziała o swoim traumatycznym porodzie, a także o tym, że przez ostatnie miesiące żyła w poczuciu winy.

Uczestniczka programu opublikowała na swoim profilu zdjęcie, z którego może wynikać, że spodziewa się dziecka. Wyjaśniła jednak, że jest to zdjęcie archiwalne. Jak się okazało, fotografia ma związek z tematem, który poruszyła. Wróciła wspomnieniami do okresu porodu i po raz pierwszy opowiedziała o tym, co ją spotkało. Małgorzata Borysewicz o porodzie Rolniczka na wstępie wyjaśniła, co jest zapalnikiem do tak smutnego zwierzenia: „Ulżyło mi! Ale tylko trochę. Wczoraj będąc na okresowych badaniach, dowiedziałam się jednej ważnej rzeczy. Nie od dziś mówię, że problemy z tarczycą i zapewne nieuregulowany poziom cukru we krwi mają ogromny wpływ na mój wygląd i samopoczucie”. Blanka – drugie dziecko Pawła i Małgorzaty Borysewiczów – przyszło na świat przed wyznaczonym terminem porodu. Młodą mamę dręczyły z tego powodu wyrzuty sumienia, w które wpędzili ją medycy. „Przez ostatni rok żyłam z poczuciem winy – bo takie we mnie zaszczepiono przez określone środowisko medyczne i żadna siła nie była w stanie go ze mnie wypędzić. Poczucie winy, które jest przypisane każdej mamie, która nie donosiła ciąży: – mogła Pani wcześniej nie rodzić, no już trudno, nie cofnie się; – po co robiła sobie Pani wakacje; – proszę poprawić maseczkę; – chce Pani karmić piersią? To absolutnie mi nie jeść tych rzeczy; – proszę zacząć karmić dziecko w domu” – zacytowała wypowiedzi personelu młoda mama.  Poczucie winy...  Małgorzata Borysewicz teraz dowiedziała się, czym były spowodowane jej problemy w ciąży: „Poczucie winy na pewno będzie towarzyszyło mi do końca życia, ale wczoraj delikatnie mi ulżyło, bo usłyszałam słowa, których się nie spodziewałam: moje problemy w ciąży były spowodowane prawdopodobnie przez nieuregulowany poziom cukru we krwi”....

Marek Walczak został dziadkiem
Instagram
Aktualności
Marek Walczak z „Rolnik szuka żony” został DZIADKIEM. A ma rocznego syna!
Popularny rolnik cieszy się narodzinami wnuka i przesyła pozdrowienia wraz z... rocznym synkiem. Mały Franek właśnie został wujkiem, z którym wnuk Marka będzie mógł bawić się w piaskownicy.

Marek Walczak zyskał popularność i sympatię widzów programu „Rolnik szuka żony”, gdy związał się z 18 lat młodszą Julką Chmielewską i zaczął na nowo układać swoje życie. A w życiu rolnika sporo się dzieje: nie dość, że ma rocznego synka, to jeszcze został dziadkiem. Marek Walczak został dziadkiem Marek Walczak i Julia Chmielewska poznali się dzięki programowi „Rolnik szuka żony”, a rok temu doczekali się synka. Późne ojcostwo odmieniło życie Marka, który w krótkim czasie pozbył się długów i zaczął rozkręcać nowy biznes agroturystyczny. Teraz szczęście rodzinne rolnika osiągnęło szczyt, bo dorosła już córka Marka właśnie urodziła mu wnuka.  „Od kilku dni jesteśmy najszczęśliwszymi chłopakami na świecie. Wujek, dziadek i Jelonek pozdrawiają świat” − skomentował Marek narodziny wnuka. Pisząc o wujku, rolnik miał oczywiście na myśli swojego rocznego syna. Chłopcy będą mogli się razem bawić i dorastać − zupełnie jak bracia!         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Marek Walczak (@marek.walczak) Zobacz też: Wiemy, kto odpowiada za otyłość dzieci: dziadkowie! Wioleta z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży! Fani zachwyceni Marta z „Rolnika” POKAZAŁA CÓRECZKĘ! Paweł jest świetnym ojczymem!

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach

Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19

Partner
Miasteczko Zmysłów 2
Małe dziecko

Odwiedź Miasteczko Zmysłów i poznaj jego atrakcje!

Partner
KINDER Niespodzianka WSCW
Rozwój dziecka

Poznaj świat emocji dziecka! Ruszyła akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem

Partner
Polecamy
Porady
ile dać na komunię
Święta i uroczystości

Ile dać na komunię w 2022: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego

Maria Nielsen
Podróż kleszczowy
Poród naturalny

Poród kleszczowy: wskazania, powikłania, skutki dla matki i dziecka

Ewa Janczak-Cwil
co kupić na chrzest
Święta i uroczystości

Co kupić na chrzest? Prezenty praktyczne i pamiątkowe [GALERIA]

Joanna Biegaj
zapłodnienie
Starania o dziecko

Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia

Magdalena Drab
400 plus na żłobek
Aktualności

400 plus dla dziecka na żłobek: zasady, warunki, wniosek

Ewa Janczak-Cwil
Pierwsza komunia święta
Święta i uroczystości

Prezent na komunię: pomysły na prezenty modne i tradycyjne (lista)

Magdalena Drab
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży

Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem

Ewa Janczak-Cwil
Pieniądze na dziecko
Prawo i finanse

Świadczenia na dziecko: co przysługuje po urodzeniu dziecka 2022? [ZASIŁKI, ULGI]

Małgorzata Wódz
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu

Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?

Joanna Biegaj
plan porodu
Lekcja 2

Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku

Małgorzata Wódz
wyprawka dla noworodka wiosna
Noworodek

Wyprawka dla noworodka: wiosną to obowiązkowa lista! (ubranka i rzeczy do wózka)

Małgorzata Wódz
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży

Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?

Ewa Cwil
pozytywny test ciążowy
Ciąża

Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?

Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży

Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?

Małgorzata Wódz
jak ubrać dziecko na spacer
Pielęgnacja

Jak ubrać niemowlę i starsze dziecko na spacer, by nie było mu za zimno ani za gorąco?

Małgorzata Wódz
Pozycje wertyklane do porodu
Poród naturalny

Pozycje wertykalne do porodu: dlaczego warto rodzić w pozycji wertykalnej?

Dominika Bielas
wody płodowe
Przygotowania do porodu

Jak wyglądają wody płodowe? Jak je rozpoznać?

Beata Turska
9 miesięcy w 4 minuty: tak powstaje życie
Przebieg ciąży

Rozwój płodu tydzień po tygodniu – ten film wzruszy każdego!

Joanna Biegaj