Wyniki
Wyniki
Laureaci
Wyniki
Wyniki
Wyniki
ziajka krr
Wyniki
Nivea Klub Rodzica Recenzenta
Wyniki
nivea baby 2w1 krr
Wyniki
Pampers KRR
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Magda Narożna pijana przy dziecku?
Instagram/madzia_pim
Aktualności

Magdalena Narożna pijana przy dziecku? Były maż natychmiast zareagował!

Zaniepokojeni fani donieśli Dawidowi, że Magdalena Narożna, wokalistka zespołu Piękni i Młodzi, podczas zabawy z córką wyglądała na pijaną. Do sieci trafiło również nagranie z tego wydarzenia.

Obserwatorzy poinformowali Dawida o niepokojącej sytuacji związanej z jego żoną i dzieckiem. Magda wstawiła InstaStory, na którym wygląda na pijaną i, co gorsza, opiekuje się w tym czasie dzieckiem. Dawid zareagował natychmiast i zdradził też, co zamierza zrobić w związku z tą sytuacją. 

Natychmiastowa reakcja Dawida

Dawid od razu zareagował na doniesienia fanów:
„Zostałem wczoraj zasypany tego typu wiadomościami. Dziękuję wam za czujność i informowanie mnie o takich filmach! Powiem szczerze, że nawet nie wiem, jak mam się do tego odnieść! Jestem już po rozmowie z córką i przeraża mnie, co tam się wyprawia!”. Dawid zadeklarował również, że nie „zamiecie tej sytuacji pod dywan”!

Dawid Narożny - wiadomości fanów
Instastory:@dawidnarozny

Co na to Magda?

Instastory o którym fani informowali Dawida, szybko zniknęło z profilu Magdy. Teraz sama zainteresowana odniosła się do tych niepokojących doniesień:
„Nie będę wchodzić w dyskusję z moim byłym mężem, bo od tego są adwokaci. Przykro mi, że Dawid wciąga w swoje gierki naszą córkę i nie potrafi żyć swoim życiem, tylko uderza we mnie”.
 

Źródło: radiozet.pl​

Zobacz także

Jak reagować, gdy kobieta w ciąży pije piwo lub wino? - film

Reklama syropu Paola uznana za nieetyczną
screen YouTube
Aktualności
Oburzająca reklama syropu oswaja dzieci z piciem alkoholu!
Komisja Etyki Reklamy orzekła, że reklama syropu promuje spożywanie alkoholu i kształtuje złe nawyki wśród dzieci. Zobacz reklamę i powiedz, czy się zgadzasz z taką opinią!

Komisja Etyki Reklamy orzekła, że reklama syropu Paola posługuje się podtekstem alkoholowym i promuje negatywne wzorce wśród dzieci. Promowanie alkoholu wśród dzieci? Do Komisji Etyki Reklamy wpłynęły skargi na emitowany w lutym i marcu spot syropu Paola produkowanego przez Hoop Polska. W spocie przedstawiono przyjęcie urodzinowe 5-letniej dziewczynki. Kolega przyniósł solenizantce prezent – syrop Paola owinięty w papier. Wręczając prezent, chłopiec powiedział: "Przyniosłem ci flaszeczkę". Gdy zobaczyła to matka chłopca, wyrwała mu butelkę z rąk i zerwała papier, myśląc, że to alkohol. Na widok butelki syropu odetchnęła z ulgą. Zobacz reklamę:   "To alkoholizacja dzieci!" W skargach pojawiły się zarzuty, że reklama zachęca do kupowania i spożywania alkoholu, "oswaja dzieci z okolicznościowym, imprezowym piciem". Mimo wyjaśnień producenta, że reklama nie promuje spożywania alkoholu, bo "nie zawiera scen przedstawiających alkohol bądź też spożywanie go w jakiejkolwiek postaci" i doszukiwanie się podtekstów jest nadinterpretacją, Komisja Etyki Reklamy uznała, że spot jest nieetyczny. W orzeczeniu KER czytamy: "Zespół Orzekający zauważył, iż reklama w oczywisty sposób posługuje się podtekstem alkoholowym, na co między innymi wskazuje gwałtowna reakcja mamy dziecka, która wyrywa mu z rąk i odpakowuje nerwowo przyniesiony przez dziecko prezent – flaszeczkę. Sam sposób zapakowania prezentu i schowanie go pod pachą nawiązuje do alkoholu, a nie prezentu urodzinowego na dziecięcej uroczystości. W opinii Zespołu Orzekającego przedmiotowa reklama kształtuje złe nawyki, promując negatywny wzorzec, tym samym jest nieodpowiedzialna społecznie". Uczmy dzieci, że alkohol szkodzi Cieszę się, że Komisja Etyki Reklamy uznała spot Paoli za nieetyczny. Jestem zaskoczona, że ktokolwiek może go uznać za...

policja pijani rodzice
Fotolia
Aktualności
Opole: bez kasku i po alkoholu przewoził dziecko na motorowerze
Podwójne przestępstwo nieodpowiedzialnego ojca powinno być karane surowiej!

37-letni mieszkaniec Jędrynia pod Opolem na przejażdżkę motorowerem zabrał swoje 5-letnie dziecko. Po drodze natknął się na policjantów. To, co zobaczyli przeszło ich najśmielsze oczekiwania. Rutynowa kontrola wykazała… ponad promil alkoholu Nie dosyć, że dziecko siedziało na baku paliwowym, to jeszcze nie miało kasku, a badanie alkomatem wykazało u ojca ponad promil alkoholu . Widok rodzica przewożącego syna lub córkę motorem, szczególnie poza terenem miejskim, nie należy do rzadkich, ale jak można robić coś takiego po alkoholu? Na motorowerze czy na motorze nie ma praktycznie żadnych zabezpieczeń, które chroniłyby w jakikolwiek sposób przed upadkiem i utratą zdrowia, a nawet życia. Dziecko staje się zupełnie bezbronne, tym bardziej jeśli za kierownicą siedzi pijany ojciec, niekontrolujący sytuacji. Gdyby nie przypadkowo napotkani policjanci przejażdżka mogłaby zakończyć się tragedią. Przeczytaj: Mamo, tato - dlaczego zatrzymała nas policja? Szokująca kontrola w Strzyżowie Co grozi nieodpowiedzialnemu ojcu? Każdy maluch marzy o tym, żeby jego tata nauczył go prowadzić samochód, jeździć na rowerze, a wycieczka motorem jest niezwykłą frajdą. Tata, który pozwala na to wszystko jest „fajny” i jest też o czym opowiadać w szkole. Gorzej, jeśli brak wyobraźni i głupota ojca doprowadza do bezpośredniego narażenia życia dziecka . 37-latek dopuścił się podwójnego przestępstwa. Za jazdę po alkoholu na motorze grozi do 2 lat więzienia. Przepisy mówią również o obowiązku założenia kasku. Nie wiemy z jaką prędkością poruszał się pijany ojciec, ale według prawa, przewożąc jednośladem dziecko, które nie ukończyło jeszcze 7 roku życia, nie można poruszać się szybciej niż 40 km/h. Co do ubioru oraz sposobu, w jaki malec może być transportowany nie ma informacji, ale z pewnością bezpiecznym miejscem nie jest bak paliwowy. Co...

Noworodek śpi w łóżeczku
Fotolia
Aktualności
Noworodek miał we krwi prawie 2 promile alkoholu. Matka usłyszała wyrok!
Sąd w Ostrowie Wielkopolskim wydał wyrok w sprawie matki, która w sierpniu 2016 roku urodziła pijane dziecko. Czy taka kara jest odpowiednia?

33-letnia mieszkanka Ostrowa Wlkp. urodziła pijane dziecko. Sąd wydał wyrok w zawieszeniu. Urodziła pijane dziecko O 33-latce z Ostrowa Wlkp. pisaliśmy w sierpniu 2016 roku. Kobieta, mając we krwi 3,5 promila alkoholu, urodziła we własnym mieszkaniu pijane dziecko . W organizmie maluszka lekarze wykryli aż 1,7 promila alkoholu! Sąd Rodzinny w Ostrowie Wlkp. odebrał kobiecie władzę rodzicielską. Dziecko trafiło do rodziny zastępczej. Matka została skazana na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata, choć w przypadku narażenia dziecka na utratę życia lub zdrowia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. "Sąd przychylił się do wniosku prokuratury o skazanie kobiety na 1 rok więzienia z warunkowym zawieszeniem na okres 3 lat, dozór kuratora i powstrzymanie się od spożywania alkoholu w okresie próby" – powiedział Polskiej Agencji Prasowej Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Kiedy kara jest odpowiednia? Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę zaostrzającą kary za przestępstwa, w których ofiarami są dzieci. Czy według was kara w zawieszeniu i dozór kuratora to odpowiednia kara dla matki, która naraża dziecko na takie niebezpieczeństwo? Czytaj także: Prezydent Duda podpisał ustawę zaostrzając kary za przestępstwa wobec dzieci! Alkohol w ciąży szkodzi dziecku! To nie pierwszy raz, kiedy słyszymy o pijanej matce, która urodziła pijane dziecko. Spożywanie alkoholu w ciąży to ogromna nieodpowiedzialność. Nawet niewielka ilość alkoholu może zaszkodzić dziecku! Przypominamy, że każdego roku w Polsce rodzi się około 1500 dzieci dotkniętych alkoholowym zespołem płodowym (FAS) . FAS powoduje u dziecka zaburzenia koncentracji, nadwrażliwość na bodźce, problemy z pamięcią, brak apetytu. Nie narażajcie swoich dzieci! Zobacz także:   Urodziła pijane dziecko i jest bezkarna! Jak to zmienić?...

Nasze akcje
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Współpraca reklamowa
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Współpraca reklamowa
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Współpraca reklamowa
Polecamy
Porady
1000 zł na wakacje
Prawo i finanse
Bon 1000 zł na wakacje: od kiedy bon turystyczny 2023? Nowe informacje
Magdalena Drab
świadectwo z paskiem
Wychowanie
Czerwony pasek na świadectwie — od jakiej średniej? Wymagania i kryteria 2023
Joanna Biegaj
początek roku szkolnego 2023
Newsy
Będą dłuższe wakacje: początek roku szkolnego 2023/2024 został przesunięty
Magdalena Drab
5 dni opieki na dziecko
Prawo i finanse
5 dni opieki nad dzieckiem – czy urlop opiekuńczy 2023 jest płatny?
Joanna Biegaj
Życzenia na Dzień Ojca
Święta i uroczystości
Życzenia na Dzień Ojca 2023: od małego i dorosłego dziecka (krótkie, wzruszające, śmieszne)
Joanna Biegaj
ile dać na komunię
Święta i uroczystości
Ile dać na komunię w 2023: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego?
Maria Nielsen
wniosek u urlop rodzicielski
Prawo i finanse
Wniosek o urlop rodzicielski 2023 – wzór do druku
Magdalena Drab
Cytaty na chrzest
Cytaty i przysłowia
Cytaty na chrzest: piękne sentencje i złote myśli z okazji chrzcin
Milena Oszczepalińska
gdzie nad morze z dzieckiem
Czas wolny
Gdzie nad morze z dzieckiem? TOP 10 sprawdzonych miejsc dla rodzin z maluchami
Ewa Janczak-Cwil
jak ubierać niemowlę na spacer wiosną
Pielęgnacja
Jak ubierać niemowlę wiosną: w kwietniu, w maju i przy 20 stopniach [LISTA UBRANEK]
Magdalena Drab
Szkarlatyna - co to oznacza
Zdrowie
Szkarlatyna u dzieci: co to za choroba? Przyczyny, objawy i leczenie płonicy
Beata Turska
larwy kleszczy
Edukacja
Larwy kleszczy – jak wygląda larwa kleszcza i czy jest niebezpieczna? [ZDJĘCIA]
Joanna Biegaj
czy można przykrywać wózek pieluchą
Pielęgnacja
Zakrywanie wózka pieluchą to nie sprytna ochrona przed słońcem. Dziecku grozi szpital!
Magdalena Drab
gęsty katar u dziecka
Zdrowie
Gęsty katar u dziecka – jak szybko się go pozbyć?
Ewa Janczak-Cwil
pas poporodowy
Połóg
Pas poporodowy: kiedy i ile godzin nosić pas brzuszny? [EFEKTY I OPINIE]
Agnieszka Majchrzak
latające kleszcze
Święta i uroczystości
Latające kleszcze – czy strzyżak sarni jest niebezpieczny?
Magdalena Drab
angielskie imiona
Imiona
Angielskie imiona żeńskie i męskie: popularne i ładne (+ ich polskie odpowiedniki)
Joanna Biegaj
uczulenie na słońce
Pielęgnacja
Uczulenie na słońce u dziecka: jak wygląda wysypka od słońca u dziecka? Leczenie, zapobieganie
Małgorzata Wódz