krokodyl Mattel
fot. materiały prasowe

Mając do dyspozycji 25 klocków zbudujesz... [KONKURS]

Może być to zwykła wieża, ale wtedy nie byłoby wyzwania, prawda? 25 klocków to i dużo i mało – zależy jak podejdziesz do tematu. Co z nich zbudujesz? Jaki jest twój pomysł? Podziel się z nami i wygraj 1 z 10 krokodyli – Jeździków Zjadaczy Klocków!
krokodyl Mattel
fot. materiały prasowe

Wyobraź sobie, że masz do dyspozycji 25 klocków. Od czego zaczynasz? Najpierw wykorzystujesz te największe? A może jako pierwsze chwycisz czerwone?

Zabawa 3 w 1

Krokodyl zapewnia niezwykłą zabawę. To jednocześnie dziecięcy jeździk, zjadacz klocków i zestaw do budowania! Maluchy mogą dosiąść zabawnego krokodyla i ruszać przed siebie by „pozjadać” wszystkie elementy na swojej drodze. Mogą też zbudować, co tylko chcą, dzięki klockom dołączonym do zestawu. Wesoły przyjaciel zawsze ma apetyt na zabawę i uwielbia kolorowe przekąski. To świetny trening zręczności i kreatywności dla malucha.

Dlaczego akurat 25?

Tyle właśnie jest w stanie połknąć krokodyl, którego możesz wygrać w naszym konkursie! Wystarczy, że podzielisz się z nami swoim pomysłem na to, co byś z nich zbudowała. 10 najciekawszych i najbardziej kreatywnych odpowiedzi nagrodzimy!


Artykuł powstał z udziałem marki Mattel

Zobacz także

Popularne tematy