LEGO DUPLO tropikalna wyspa
fot. materiały prasowe LEGO DUPLO

Indianie, wróżki czy kosmici… [KONKURS]

Z pewnością istnieje świat, w którym zanurzacie się w zabawie najchętniej. Gdybyś miała wskazać jeden, to wybralibyście zabawę w płetwonurków, którzy eksplorują dno Rowu Mariańskiego czy raczej zostalibyście poszukiwaczami złota na Dzikim Zachodzie? A może byłaby to zupełnie inna historia? Jaki jest wasz ulubiony świat - ten w którym najchętniej się bawicie? Napisz i wygraj zestaw LEGO® DUPLO®.
LEGO DUPLO tropikalna wyspa
fot. materiały prasowe LEGO DUPLO

W każdym ze światów zabawy można przeżyć niezwykle przygody. Możesz być księżniczką, która planuje lot w kosmos. Kosmitą, który przyleciał na ziemię i wygląda jak wielka chodząca truskawka. A może po prostu jesteś Apaczem „Złote Pióro” i twoim zadaniem jest spisywanie historii indiańskich przygód? 1 z 10 zestawów LEGO DUPLO „Tropikalna wyspa” czeka!

Daleko w dżungli…

Tak może zaczynać się wasza historia! Do wygrania będzie bowiem zestaw niezwykle pobudzający dziecięcą wyobraźnię. Zestaw, wokół którego możecie zbudować wiele niezwykłych historii. Znajdziecie w nim domek na drzewie oraz domek naziemny i trzy figurki: opiekunkę zwierząt, podróżnika oraz jego syna. Oprócz tego są tu tygrysy, słonie, małpki i cała masa gadżetów, np. wyciągarka do wciągania zapasów do rodzinnego domku na drzewie czy most obrotowy oraz pnącze. Do tego aparat fotograficzny oraz kiść bananów!

Wygraj 1 z 10 zestawów

Możesz już wkrótce tworzyć własne, tropikalne historie. Napisz nam, jaki jest wasz ulubiony świat, w który najchętniej zatracacie się w zabawie? Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy 1 z 10 zestawów LEGO DUPLO „Tropikalna wyspa”.Artykuł powstał z udziałem marki LEGO DUPLO

 
 

Zobacz także

Popularne tematy