Moda od pokoleń

Coraz popularniejsze w social mediach są filmiki, na których matka z córką są ubrane w dokładnie te same stylizacje. To samo można zrobić ze stylowym smartwatchem, takim jak Huawei Watch Fit 3. Kwadratowy kształt, piękne paski w różnych kolorach i 3 zachwycające wersje koperty – to elementy, dzięki którym każda matka i córka znajdzie model idealny dla siebie. Dlaczego? Ponieważ smartwatch jest dostępny w aż sześciu wersjach kolorystycznych: klasycznej czerni, pastelowym różu, supermodnej pistacjowej zieleni, nieskazitelnej bieli i gołębiej szarości. Nie można też przejść obojętnie obok elementu jakim są paski – w ofercie są dostępne te z elastycznego tworzywa, tekstylnego materiału oraz prawdziwej skóry. Możecie dobrać dla siebie identyczne produkty, albo podejść do wyboru modelu w bardziej indywidualny sposób z zachowaniem wspólnej bazy jaką jest kwadratowy kształt Huawei Watch Fit 3.

Reklama
_cuva
fot. Materiały prasowe Materiały prasowe

Wzajemna motywacja

Smartwatch wspiera aktywny styl życia i motywuje do wspólnego wprowadzania zdrowych nawyków do codzienności. To co może Wam zaproponować to zróżnicowana gama zajęć i 100 trybów sportowych, w tym np. tenis czy ostatnio modny sport jakim jest padel. To dodatkowa motywacja i narzędzie, które pomoże Wam dzielić się swoimi efektami i razem ocenić skuteczność postępów. Możecie udostępniać sobie rejestry ćwiczeń i liczbę dziennych kroków.

Sen i stres pod kontrolą

Huawei Watch Fit 3 to modny dodatek, ale przede wszystkim to całodzienny menedżer zdrowia, umożliwiający m.in. monitorowanie snu czy stresu na nadgarstku. Oferuje ulepszone śledzenie snu i nowe spersonalizowane interpretacje oraz sugestie, które pomogą Wam ulepszyć ten obszar życia. Co to oznacza dla matki i córki? Po połączeniu zegarków możecie odczytać jaka była jakość snu drugiej osoby, oraz sprawdzić poziom natężenia stresu w danym dniu! A podpowiedzi dotyczące tego co zrobić, żeby lepiej się wysypiać, zmobilizują Was do wspólnego budowania jeszcze zdrowszych nawyków. Po sparowaniu zegarków możesz wyczytać także jakie jest tętno czy natlenienie krwi u drugiej osoby.

Biorąc pod uwagę te funkcje i możliwości połączenia się z drugim użytkownikiem, Huawei Watch Fit 3 to coś więcej niż tylko smartwatch; to narzędzie, które jest stylowe i usprawnia zarówno zarządzanie zdrowiem, jak i pogłębianie relacji. Zachęca do samoświadomości, dbania o zdrowe nawyki, a także motywuje do regularnych ćwiczeń. Co równie ważne działa ze smartfonami zarówno na systemie Android, jak i iOS, dzięki czemu jest doskonałym wyborem czy prezentem dla każdej mamy i córki.

Materiały prasowe

fot. Materiały prasowe

Zobacz także
Reklama

Materiał promocyjny marki Huawei

Reklama
Reklama
Reklama