Poradnia laktacyjna

Karmienie piersią dla początkujących i doświadczonych mam! W naszej poradni laktacyjnej online dowiesz się jak rozpocząć karmienie piersią, jaką pozycję do karmienia wybrać i jak poradzić sobie z problemami z karmieniem: z zastojem pokarmu, zapaleniem piersi albo kryzysem laktacyjnym.
Ile miesięcy już
karmisz piersią?

Poradnik laktacyjny
Sprawdź, jakie pozycje do karmienia będą dla ciebie najlepsze. Przeczytaj, jak poradzić sobie z zastojem i nawałem pokarmu, zapaleniem piersi albo brakiem pokarmu w piersiach. Zobacz, jaka dieta jest wskazana podczas karmienia piersią – a czego lepiej w tym okresie unikać. Dowiedz się też, jakie korzyści płyną z karmienia piersią: jest ich mnóstwo zarówno dla mamy, jak i dla dziecka! W naszej poradni laktacyjnej online znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania związane z karmieniem piersią.

Spis tematów:


Początek karmienia piersią


Pozycje do karmienia


Nawał pokarmu


Zastój pokarmu


Zapalenie piersi


Za mało pokarmu


Częste problemy podczas karmienia piersią


Pielęgnacja piersi i brodawek piersiowych


Cesarskie cięcie a karmienie piersią


Karmienie i kłopoty ze zdrowiem


Dieta karmiącej mamy


Odciąganie i przechowywanie pokarmu


Zakończenie karmienia piersią


Pomocne gadżety dla karmiącej mamy


Korzyści z karmienia piersią

Lista tekstów:


Więcej o karmieniu piersią
Chcesz wiedzieć więcej o karmieniu piersią? Przejdź do naszego działu: „Karmienie piersią” i znajdź temat, który cię interesuje: sposoby na pobudzenie laktacji, raporty o karmieniu piersią oraz aktualności dla karmiących mam.
Internetowa Szkoła Rodzenia mamotoja.pl
 

Popularne tematy