Vibovit, Visolvit, smaki PRL-u
materiały prasowe
Zakupy

Vibovit - zdrowie dzieci. Zaufanie mam.

Gościem specjalnym na konferencji z okazji 40-lecia marki Vibovit® była twarz pierwszego, historycznego opakowania Vibovitu®.
Vibovit, Visolvit, smaki PRL-u
materiały prasowe
 
Vibovit, Visolvit, smaki PRL-u
materiały prasowe

 


W dniu 24 czerwca 2013r. odbyła się konferencja prasowa z okazji 40-lecia marki Vibovit® - podróż sentymentalna w lata 70-te i 80-te.
Konferencja odbyła się w Kinie Iluzjon a poprzedzał ją dojazd kultowymi autobusami "ogórkami".

 

 

 

Vibovit, Visolvit, smaki PRL-u
materiały prasowe


Gościem specjalnym była pani dr n. med. Maria Kotowska, Klinika Gastroeneterologii i żywienia Dzieci Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz – gość niespodzianka – Pani Maja Gawrońska – twarz pierwszego, historycznego opakowania Vibovitu®.

 

 

 

Vibovit, Visolvit, smaki PRL-u
materiały prasowe


O historii marki Vibovit oraz jej planach na przyszłość opowiedziała Marta Sierpińska-Kopyt, Dyrektor Marketingu OTC, Teva Pharmaceuticals Polska.
Gościem specjalnym był Prezes Teva Pharamceuticals Polska – Michał Nitka. Konferencja prowadziła aktorka - Paulina Holtz.

 

 

 

 

Vibovit, Visolvit, smaki PRL-u
materiały prasowe

 

 

 

 

Jakie błędy popełniają młodzi rodzice? Opowiada mama 1,5-rocznej Michaliny

bazgrajka_okladka.jpg
Materiały prasowe
Gry i zabawy
Bazgrajka – pierwsza bajka do bazgrania
Koniec zakazu: nie rysuj po książce! Prezentujemy pierwszą bajkę do legalnego bazgrania. Mówienie dzieciom, aby nie rysowały po książkach, przestaje mieć sens...

20 czerwca 2011 r., w Akademii Kreatywnego Rozwoju dla Dzieci 
i Dorosłych – Tamika, odbyła się premiera pierwszej z serii Bazgrajek, czyli bajek do bazgrania wydawanych przez wydawnictwo Animagic – Magical EduTainment. Gościem Specjalnym był jej autor, Michał Rusinek , literaturoznawca i sekretarz Wisławy Szymborskiej. Zapytany, jak to się stało, że został autorem pierwszej Bazgrajki, odpowiedział: 

Zaczęło się od tego, że napisaliśmy z moją siostrą w miesięczniku „Twoje Dziecko” pochlebną recenzję Bazgroszytu, którego współtwórcą jest pan Michał Capiński – jak się okazało – mój były student. To właśnie pan Michał zaproponował mi udział w projekcie, który niejako wykiełkował z Bazgroszytów. Wspólnie zastanawialiśmy się nad jego kształtem. I w końcu stanęło na Bazgrajkach! Cieszę się, że mój wierszyk otwiera tę serię – wyjaśnia Michał Rusinek. Autor opowiedział także o swojej pasji do bajek i przeczytał swoją Bazgrajkę. Był to wyjątkowy moment, kiedy można było uzyskać autograf. Taka pamiątka będzie cenna zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci. Na „zerowym” egzemplarzu pierwszej Bazgrajki Michał Rusinek zamieścił specjalną dedykację dla osoby, która będzie miała szansę wylicytować ją podczas planowanej aukcji charytatywnej. Co to jest Bazgrajka? Takiej bajki jeszcze nie było. Jej główną zaletą jest dołączona do niej kredka, którą dzieci ilustrują to, o czym mówi tekst. Nie znaczy to, że ilustracji nie ma – są, ale niedokończone. Niektóre ich elementy trzeba dorysować lub pokolorować. Nareszcie dzieci mogą bazgrać po książkach, co i tak już robią. W Bazgrajkach jest to mile widziane tym bardziej, że drukowane są na twardym, tekturowym papierze, po którym dobrze się rysuje. Dołączona do nich kredka ma trójkątny kształt, dzięki czemu wygodnie trzyma się ją w...

akpa20100711_galkowo_ae_7596.jpg
Akpa
Aktualności
Gałkowo Cup 2010
Vibovit® partnerem letnich wydarzeń rodzinnych, kulturalnych i sportowych. Zadbaj o codzienną porcję witamin dla Twojego dziecka.

Vibovit®, gama multiwitaminowych suplementów diety dla dzieci, patronuje dziecięcym częściom letnich wydarzeń kulturalnych, rodzinnych i sportowych. Vibovit® był partnerem głównym pokazu dziecięcej mody podczas Warsaw Fashion Street, 27 czerwca 2010 r. oraz XII Rodzinnego Pikniku Radia Kolor (Powsin, 30 maja 2010 r). Ostatnio, w dniach 10-11 lipca, podczas zmagań w jeździe konnej Gałkowo Cup 2010, Vibovit® patronował konkursowi „Wielka Sztafeta Gwiazd i Dzieci o puchar Vibovit”.   Patronaty Vibovit®-u obejmują zabawy i konkursy dla dzieci będące częścią scenariuszy imprez.   Podczas imprezy Gałkowo Cup 2010 organizowanej przez Karolinę Ferenstein-Kraśko, w dniach 9-11 lipca, Vibovit® patronował „Wielkiej Sztafecie Gwiazd i Dzieci” o puchar Vibovit® odbywającej się w niedzielę, 11 lipca. Ustawione obok siebie przeszkody, wyższą dla doświadczonych jeźdźców i niższą dla dzieci, pokonywano równolegle. Startowały największe gwiazdy polskich parcoursów z Grzegorzem Kubiakiem, Robertem Wilczewskim i Karoliną Ferenstein na czele. Obok nich dzielni amatorzy – gwiazdy showbiznesu i mediów: Maciej "Gleba" Florek (zwycięzca pierwszej edycji You Can Dance) i Piotr Kraśko.   Suplement diety Vibovit® zapraszał także wszystkie dzieci do wspólnej zabawy w tęczowym namiocie Vibovit®. Były tam konkursy rysunkowe z nagrodami, kolorowe baloniki, bańki mydlane oraz w gry i zabawy w zagrodzie koników pony. Rodzice zaś mogli zapoznać się z gamą produktów Vibovit® i odpocząć. W tęczowym namiocie Vibovit gościliśmy miedzy innymi Państwa Kraśko i Kingę Rusin.  

2010-10-08-2.jpg
Zakupy
Vibovit® Pstryczki Języczki
Zadbaj o codzienną porcję witamin dla Twojego dziecka!

W piątek, 8 października 2010, w restauracji SKETCH w Warszawie odbyło się śniadanie prasowe połączone z prezentacją najnowszego produktu-suplementu diety Vibovit® Pstryczki Języczki. Wśród gości byli przedstawiciele popularnych tytułów prasy kobiecej, poradnikowej i parentingowej największych wydawnictw: Edipresse, Hubert Burda Media, Bauer, G+J, Agora i innych.   W kolorowo zaaranżowanym wnętrzu zgromadzeni goście wysłuchali prezentacji dotyczących produktów firmy, jej misji i strategii działania oraz planów na przyszłość. Prezentacje poprowadziły Panie Marta Sierpińska-Kopyt, Dyrektor Marketingu OTC, i Justyna Bielewicz, Starszy Kierownik Marki. Gościem specjalnym spotkania była Pani dr n.med. Maria Kotowska z Kliniki Gastroenterologii i Żywienia Dzieci Akademii Medycznej w Warszawie, która opowiedziała o znaczeniu witamin niezbędnych dla prawidłowego rozwoju młodego organizmu, konieczności i korzyściach wynikających z codziennej suplementacji diety dzieci witaminami. Najnowszy produkt firmy Teva - Vibovit® Pstryczki Języczki to w postaci wzbogaconego witaminami musującego proszku o smaku coli. Jest to preparat o nowej formule - przeznaczony do spożycia bezpośrednio na język w nowym, atrakcyjnym smaku. Vibovit® Pstryczki Języczki, suplement diety, zawiera zestaw 10 podstawowych witamin niezbędnych do prawidłowego rozwoju młodego organizmu. Stanowi on uzupełnienie codziennej diety dzieci powyżej 4 roku życia.

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach
Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19
Partner
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Partner
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Partner
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Partner
Polecamy
Porady
jak pobrać bon turystyczny
Prawo i finanse
Jak pobrać i aktywować bon turystyczny: instrukcja rejestracji na PUE ZUS (krok po kroku)
Milena Oszczepalińska
ukraińskie imiona
Imiona
Ukraińskie imiona: męskie i żeńskie + tłumaczenie imion ukraińskich
Joanna Biegaj
cytaty na urodziny
Cytaty i przysłowia
Mądre i piękne cytaty na urodziny –​ 22 sentencje urodzinowe
Joanna Biegaj
Ile dać na Chrzest?
Święta i uroczystości
Ile wypada dać na chrzciny w 2022 roku? – kwoty dla rodziny, chrzestnych i gości
Luiza Słuszniak
gdzie nad morze z dzieckiem
new badge ranking small
Niemowlę
Gdzie nad morze z dzieckiem? TOP 10 sprawdzonych miejsc dla rodzin z maluchami
Hanna Szczesiak
ospa u dziecka a wychodzenie na dwór
Zdrowie
Ospa u dziecka a wychodzenie na dwór: jak długo będziecie w domu? Czy podczas ospy można wychodzić?
Milena Oszczepalińska
5 dni opieki na dziecko
Prawo i finanse
5 dni opieki (urlop na dziecko) – wszystko, co trzeba wiedzieć o nowym urlopie
Joanna Biegaj
pesel po 2000
Prawo i finanse
PESEL po 2000 - zasady jego ustalania
Agnieszka Majchrzak
hiszpańskie imiona
Imiona
Najczęściej nadawane hiszpańskie imiona - ich znaczenie oraz polskie odpowiedniki
Joanna Biegaj
Bon turystyczny: jak wykorzystać w 2022?
Aktualności
Gdzie można wykorzystać bon turystyczny – lista podmiotów + zmiany przepisów
Ewa Janczak-Cwil
Urlop ojcowski
Prawo i finanse
Urlop ojcowski 2022: ile dni, ile płatny, wniosek, dokumenty
Magdalena Drab
przedmioty w 4 klasie
Aktualności
Jakie są przedmioty w 4 klasie szkoły podstawowej w roku szkolnym 2022/2023? [LISTA]
Ewa Janczak-Cwil
300 plus
Prawo i finanse
300 plus 2022 – dla kogo, kiedy składać wniosek?
Małgorzata Wódz
na komary dla niemowląt
Zdrowie
Co na komary dla niemowląt: co wolno stosować, czego unikać?
Ewa Janczak-Cwil
urwany kleszcz
Zdrowie
Urwany kleszcz: czy usuwać główkę kleszcza, gdy dojdzie do jej oderwania?
Ewa Janczak-Cwil
Bon turystyczn atrakcje dla dzieci
Czas wolny
Bon turystyczny – atrakcje dla dzieci, za które można płacić bonem
Ewa Janczak-Cwil
300 plus dla zerówki 2021
Aktualności
300 plus dla zerówki w 2022 roku – czy Dobry Start obejmuje sześciolatki?
Joanna Biegaj
rekrutacja do liceum
Wychowanie
Jak wygląda rekrutacja do liceum 2022/2023? Jak dostać się do dobrego liceum?
Joanna Biegaj