Informacja, że aktorka wraca na plan miesiąc po porodzie, wzbudziła mieszane uczucia wśród internautek. Część obserwatorek gratulowała Agnieszce Kaczorowskiej umiejętności zachowania balansu pomiędzy macierzyństwem a pracą zawodową. Inne ganiły, że urlop macierzyńskich powinien trwać o wiele dłużej niż miesiąc...

Reklama

Agnieszka Kaczorowska karmi piersią młodszą córkę

Tym razem na instagramowym profilu Agnieszki Kaczorowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym młoda mama karmi piersią młodszą córeczkę – tancerka od lat zachwala zalety karmienia piersią, ostatnio poinformowała nawet, że wspiera Bank Mleka Kobiecego i została dawczynią pokarmu.

Obserwatorki Agnieszki Kaczorowskiej mają jednak obawy, że pokazywanie w mediach społecznościowych intymnych chwil z dziećmi – bo za takie uznawane jest karmienie piersią – jest niestosowne. W obronie żony stanął Maciej Pela, który ochoczo odpowiadał na komentarze obruszonych internautek. Zarówno on, jak i Agnieszka Kaczorowska są zdania (i słusznie!), że karmienie piersią jest jedną z najbardziej naturalnych czynności, nie ma więc potrzeby, by je ukrywać.

To, co rzeczywiście mogłoby wzbudzić konsternację, to podpis do zdjęcia: „A jak wyglądają Wasze przerwy w pracy?”. W końcu ile młodych mam może sobie pozwolić na spotkania z dziećmi czy karmienie piersią w przerwie od pracy?

Zobacz także:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama