Kamil Węgrzyn jest znany dzięki udziałowi w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Został mężem Izy Juszczak. Choć para pod koniec 5. edycji programu zadeklarowała, że nadal chce być razem – ich małżeństwo nie przetrwało. Byli małżonkowie pozostają jednak w przyjaznych stosunkach.

Reklama

Wyjątkowe zdjęcie Kamila

Kamil od początku budził sympatię widzów. Potwierdziło się to również, gdy były uczestnik programu opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z małym dzieckiem. Fani byli zauroczeni fotografią.

Instaagram/kamil.wegrzyn
Instagram/kamil.wegrzyn

Okazuje się, że maluch ze zdjęcia jest chrześniakiem Kamila. Na opublikowanej fotografii możemy zauważyć, że ojca chrzestnego rozpiera duma i radość. Widać także z jak ogromną miłością i troską uczestnik eksperymentu patrzy na maluszka. To naprawdę jest rozczulający widok! Kamil pochwalił się także imieniem chrześniaka. Uroczy maluch, którego trzyma na rękach, to Samuel.

Kamil z 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” często podkreślał w programie, jak ważna jest dla niego rodzina. Teraz będzie miał okazję, by sprawdzić się w nowej roli i wspierać w przyszłości swojego chrześniaka.

Zobacz także

Zobacz także:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama