Małgorzata Kożuchowska pokazała ciepłe zdjęcie z synkiem Janem. Aktorka wprowadza w domu świąteczną atmosferę, grając i śpiewając kolędy. A przy okazji daje Jasiowi cenną lekcję.

Reklama

Małgorzata Kożuchowska z synkiem śpiewa kolędy

Małgosia Kożuchowska dba o wszechstronną edukację syna, a zbliżające się święta to bardzo przyjemna okazja do nauki. 6-letni Jaś codziennie słucha bowiem jednej opowieści z książki o kolędach i uczy się grać świąteczne melodie na elektrycznym pianinie.

„Hej kolęda, kolęda! Czujecie już świąteczny klimat? My w domu powoli zaczynamy przygotowania. Każdego dnia przeczytamy jedną opowieść z tej książki – to jeden z moich planów na ten przedświąteczny czas” − napisała Małgosia pod zdjęciem.

Aktorka szczerze poleca też dziecięcą książkę „O Kolędach Gawęda”, z której korzystają z Jasiem, i z której, jak przyznała, sama cieszy się jak dziecko. „Czy kiedykolwiek próbowaliście kolędy uważnie c z y t a ć? Emilia Kiereś pisze o tym, jak pasjonujące są to historie i jak dużo się w nich dzieje. Każda z nich ma inny nastrój, każda w trochę inny sposób przedstawia okoliczności narodzin Jezusa”.

Widać, że Jasiowi chyba podoba się taka forma przygotowań do Bożego Narodzenia?

Zobacz także

Możesz kupić dziecku tę samą świąteczną książeczkę, którą poleca Małgosia Kożuchowska:

książka o kolędach
mat. prasowe

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama