Wręcz zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka odpowiednio wcześnie, żeby dziadkowie twojego dziecka na pewno pojawili się na przedstawieniu w przedszkolu lub żłobku. To ważna uroczystość nie tylko dla nich, ale i dla dziecka. Nie musisz kupować gotowych zaproszeń lub czekać, aż dziecko przyniesie je z przedszkola – możesz wydrukować gotowy wzór zaproszenia dla babci i dziadka.

Reklama

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka

W zaproszeniu na przedstawienie lub występ z okazji Dnia Babci i Dziadka podaj miejsce, datę i godzinę, o której się ono odbędzie. Możesz też napisać krótki wierszyk o babci i dziadku. Do zrobienia zaproszenia potrzebne będą:

  • drukarka
  • kolorowy blok techniczny
  • klej
  • mazaki

Możesz wydrukować gotowe zaproszenie lub pomóc dziecku wykonać je samodzielnie – na wzór laurki dla babci i dziadka. Może wręczycie je dziadkom wraz ze specjalnie na tę okazję upieczonym ciastem dla babci i dziadka?

Zaproszenia na Dzień Babci i Dziadka: wzory

Wybierz jeden z poniższych wzorów zaproszenia dla babci i dziadka i wydrukuj w kolorze. Następnie wytnij je i naklej na kolorową kartkę bloku technicznego – w ten sposób będzie trwalsze. Możesz też wydrukować je od razu na grubszym papierze. Mazakami napisz treść na zaproszeniu. Kliknij wybrany wzór zaproszenia na Dzień Dziadka i Babci, żeby je wydrukować:

Zobacz także

Zaproszenie na Dzień babci i Dziadka – wzór 1

zaproszenie na dzień babci i dziadka wzór 1
mamotoja.pl

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka – wzór 2

zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka wzór 2
mamotoja.pl

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka – wzór 3

zaproszenie na Dzień babci i Dziadka wzór 3
mamotoja.pl

Zaproszenie na Dzień babci i Dziadka – wzór 4

zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka wzór 4
mamotoja.pl

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama