życzenia na 18
AdobeStock/simona
Święta i uroczystości

Życzenia na 18: mądre, piękne, śmieszne, od rodziców, od chrzestnych, od dziadków

Życzenia na 18 to zwykle ciepłe słowa o spełnianiu marzeń, realizacji celów i szczęściu w dorosłości. Dziecko rozpoczyna właśnie kolejny etap życia, więc życzenia od rodziców czy od dziadków powinny nawiązywać do jego planów na przyszłość. Poniżej zebrałyśmy piękne i mądre, a także śmieszne życzenia na osiemnastkę.

Życzenia na 18 są szczególne, bo oto dziecko zmienia się w dorosłego! Zarówno rodzice, jak i dziadkowie oraz chrzestni mogą mieć kłopot – jak napisać mądre życzenia na osiemnastkę, pełne powagi i wzniosłych słów? Czy wypada złożyć śmieszne życzenia na 18. urodziny? Podajemy gotowe życzenia na 18. Wszystkie są piękne i adekwatne do okazji.

Natalia Siwiec nie dała Mii prezentu na urodziny. Za to od innych dostała ich mnóstwo! [WIDEO]

Piękne życzenia na 18

Piękne, wzruszające życzenia na 18. urodziny to idealne uzupełnienie prezentu od rodziców. Poniżej najbardziej poruszające propozycje:

Kiedy wspomnisz te młode chwile, które odeszły w mroczną dal, a które dały Ci szczęścia tyle, poczujesz w sercu cichy żal. Zatęsknisz wtedy do tej przeszłości, w której Ci jaśniał cały świat. Bo zapamiętaj, że czas młodości to najpiękniejszy życia czas.

***

Dorosłości czas już nastał, czas dzieciństwa w tyle został. Chociaż wiele wciąż przed Tobą, pozostawaj zawsze sobą.

***

Z okazji Twego święta życzymy Ci kolejnych dni, miesięcy i lat pełnych miłości i radości, ciągłego uśmiechu na twarzy oraz tego, żebyś potrafił cieszyć się z życia w każdym jego momencie. Aby udało Ci się wszystko, co zaplanowałeś, żeby nie opuszczała Cię wytrwałość w dążeniu do celu i pogoda ducha na co dzień. Kochamy Cię nad życie – na zawsze.

***

Dzisiaj kończysz osiemnaście lat, lecz przed Tobą cały świat! Nie żałuj tego, co minęło, bo trzeba cieszyć z tego, co się osiągnęło! Zawsze dąż do wytyczonego celu, mimo że zazdrościć będzie Ci wielu! Otaczaj się przyjaciółmi prawdziwymi, raduj się chwilami tymi, które uśmiech Ci dają i szczęścia przysparzają! Serce Twe niech zawsze tak dobre będzie, a życzliwych ludzi znajdziesz wszędzie! Pamiętaj też, że kochamy Cię nad życie, całujemy i ściskamy Cię sowicie!

***

W dniu osiemnastych urodzin życzę Ci, byś szczęśliwie rozpoczął dorosłość. Niech powodzenie w życiu Cię nie opuszcza, Ty jednak miej odwagę, by żyć tak, jak chcesz. Żyje się w końcu tylko raz. Wszystkiego najlepszego!

Mądre życzenia na 18

W życzenia na 18 od dziadków i chrzestnych warto wpleść życiowe porady, a także zapewnienia o nieustającym wsparciu i miłości. Oto najładniejsze przykłady:

Obserwuj świat szeroko otwartymi oczami, ponieważ największe sekrety ukryte są w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach. Ci, którzy nie wierzą w magię świata, nigdy ich nie odkryją.

***

Życzę Ci odnalezienia takich przyjaciół, takiej pracy i takich możliwości, o jakich marzysz. Stawiaj czoła przyszłości z nadzieją i odwagą, z entuzjazmem, zapałem i radością. Weź to wszystko i zbuduj z tego życie, które warto przeżyć. Życzę Ci, byś nigdy nie stał się zbyt dorosły na to, aby umieć się cieszyć najdrobniejszymi sprawami.

***

Udanego startu w dorosłe życie, szczęścia, radości, pomyślności i napotkania na drodze życia samych wspaniałych ludzi.

***

Dziś oficjalnie wkraczasz w dorosłe życie. Niech każdy dzień będzie dla Ciebie słonecznym, każda napotkana osoba – przyjazną. Jesteś wspaniałym, dojrzałym człowiekiem i nie mamy wątpliwości, że świetnie poradzisz sobie na nowym etapie życia. Bądź zdrowy, uśmiechaj się do ludzi i żyj w zgodzie z samym sobą.

***

Życzę Ci, aby dorosłe życie, które dzisiaj się dla Ciebie rozpoczyna, zawsze było bogate w mądre wybory. Niech każdy dzień obfituje w fascynujące doświadczenia i przynosi nowe pomysły. Wreszcie życzę Ci, abyś nie przespał swojej młodości. Wykorzystaj mądrze ten wyjątkowy czas!

***

Są dwa sposoby na życie – pierwszy to żyć z myślą, że cudów nie ma, drugi to żyć, myśląc, że wszystko jest cudem. (Albert Einstein) W dniu Twych 18. urodzin samych cudów życzy...

Śmieszne życzenia na 18

Życzenia z humorem to fajne propozycje dla koleżanek i kolegów jubilata. Spodobają się także rodzicom i dziadkom, jeśli osiemnastkę dziecka traktują jako okazję do zabawy z przymrużeniem oka:

18 życzeń na 18 urodziny. Rozsądku w życiu, umiaru w piciu, dobrego zdrowia, pieniędzy mrowia, ciągłej radości, szczęścia w miłości, przyjaciół nowych, snów kolorowych, rodziny licznej, pociechy ślicznej, wspaniałej pracy, wysokiej płacy, domu z ogrodem, psa z rodowodem, pomysłów wielu, dojścia do celu, rekordów bicia i stu lat życia.

***

18 spełnionych marzeń, 18 podróży dookoła świata, 18 milionów dolarów i gorących pocałunków bez liku!

***

Każdy może się weselić, kiedy osiemnastka strzeli, kiedy mocno już wypali, niech się wtedy wszystko wali. Wali, pali i rujnuje, i nikogo to nie rusza, bo się już dorosłą czuje osiemnastoletnia dusza.

***

Na roczek – czerwony smoczek. Na trzy latka – „Chatka Puchatka”. Na pięć latek – parostatek. Na siedem lat – rowerek „Skrzat”. A na osiemnastkę co? Harley, skóra to jest to! Ćwieki, chromy, zimna stal. Dajesz kopa, no i w dal!

***

Taki dzień się zdarza raz, dziś balanga na full gaz. Nie poddamy się browarom, muza niech gra pełną parą. Niech sąsiedzi walą w ściany, bo Ty drogi nasz kochany informujesz cały świat, że dziś kończysz 18 lat!

Zobacz też:

życzenia urodzinowe dla nastolatków
AdobeStock
Święta i uroczystości
Najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla nastolatków oraz krótkie i zabawne wierszyki urodzinowe
Urodziny są wspaniałą okazją do świętowania. Na prezenty, ale także życzenia czekają z niecierpliwością wszyscy nastolatkowie (nawet, jeżeli nie chcą się do tego przyznać). Możecie solenizantowi złożyć życzenia zdrowia i stu lat życia, jednak warto wysilić się trochę bardziej. Podpowiadamy, czego życzyć nastolatkom.

Życzenia urodzinowe dla nastolatków mogą być poważne i wzruszające, ponieważ solenizant będzie już mógł w pełni zrozumieć ich przesłanie. Jeżeli jednak chcecie go rozbawić i wprawić w dobry humor – koniecznie skorzystajcie ze śmiesznych wierszyków. Poniżej znajdziecie nasze propozycje na najpiękniejsze życzenia dla nastolatków. Spis treści :  Najpiękniejsze życzenia urodzinowe  dla nastolatków Śmieszne wierszyki urodzinowe dla nastolatków Zabawne życzenia urodzinowe dla nastolatków Krótkie życzenia urodzinowe dla nastolatków Najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla nastolatków Piękne to chwile, gdy ma się naście lat. Dziś masz swoje urodziny i kończysz X lat. Przyjmij od nas życzenia zdrowia, spełnienia wszystkich marzeń – i tych małych, i dużych. Byś w swoim życiu zdobywał szczyty, jakie tylko sobie wymarzysz. Kieruj się zawsze sercem, bądź dobry dla innych, a z pewnością będziesz szczęśliwy. Twoi rodzice *** W dniu Twoich urodzin życzymy Ci wszystkiego, co tylko sobie wymarzysz. Niech rzeczywistość będzie dla Ciebie piękniejsza od świata Twoich snów. Niech życie upływa Ci miło. Życzymy Ci na te nastoletnie urodziny, byś zawsze była radosna, szczęśliwa i zdrowa. *** W dniu Twych urodzin życzę Ci, byś się nigdy nie zmieniał. Zachowaj radość dziecka, ale nabieraj doświadczenia. Kieruj się zdrowym rozsądkiem i zawsze słuchaj głosu serca. Bądź szczęśliwy, ale nigdy kosztem innych. Traktuj wszystkich tak, jak sam chciałbyś być traktowany. Niech przyszłość przyniesie Ci same przyjemne niespodzianki, a zdrowie niezmiennie dopisuje. Życzymy Ci rzeczywistości, która będzie piękniejsza od marzeń! *** Życzenia z okazji urodzin składamy Ci z głębi serca. Pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć. Miej odwagę cały czas sięgać po więcej. Dokładaj...

życzenia na dzień dobry
AdobeStock
Aktualności
Życzenia na dzień dobry: piękne, śmieszne, rymowane wierszyki
Życzenia na dzień dobry naprawdę mogą poprawić nastrój drugiej osobie! Jeśli nie masz pomysłu na własne wierszyki na dzień dobry – koniecznie sprawdź nasze propozycje. Znajdziesz tam rymowanki, które możesz wysłać SMS-em, ale też pomysły na bardziej romantyczne powitania na dzień dobry.

Poranki uprzyjemnia zapach świeżo zaparzonej kawy, śpiew ptaków za oknem, smaczne śniadanie, ale także miłe słowa od bliskiej osoby. Życzenia na dzień dobry to z pozoru mały gest, jednak potrafi on umilić komuś cały dzień. Poniżej znajdziecie gotowe życzenia na dzień dobry dla bliskiej osoby: koleżanki, kolegi, przyjaciółki lub przyjaciela. Świetnie sprawdzą się też jako treść SMS-a lub karteczki przylepionej do lodówki dla naszej drugiej połówki. Spis treści :  Piękne życzenia na dzień dobry Śmieszne życzenia na dzień dobry Rymowanki – powitanie na Dzień dobry Piękne życzenia na dzień dobry Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle. Uśmiechu z rana, szczęścia w południe, wieczorem wspominaj ten dzień spędzony cudnie. *** Dzień wystartował, rozbiega się właśnie, zdjął z gwiazd piżamę, Słońce przywdział jasne, wygląda bajecznie, pozdrawiam cię bardzo serdecznie. *** Ranek nas budzi o świcie, słonko promienie rozpiera, a ja witam ciebie jako przyjaciela! Dzień dobry, ma droga, mówię pieszczotliwie. Dlaczego się smucisz, milczeniem mnie głuszysz? Smutny dzień to będzie. Rozwiej wątpliwości, pomyśl o wdzięczności, a zaraz lepiej ci będzie. *** Jak słonko złociste, jak srebrna mgła, tak ja Tobie zawsze życzę, ciepłego i pięknego dnia, i niech buźka Ci się śmieje, z nieba słoneczko grzeje, niech wszyscy będą Ci życzliwi i zawsze dla Ciebie mili. *** Poranna kawa aromatem przyciąga, a promień słońca ją słodzi. Letni wiatr pomału ją miesza w powietrzu uśmiechy wiesza. Zbieram ciepło mych myśli, by przesłać wiele radości, niech urok porannej chwili do zmroku w sercu Twym gości. Śmieszne życzenia na dzień dobry...

Życzenia na Dzień Nauczyciela
Adobe Stock
Cytaty i przysłowia
Życzenia dla nauczycieli od uczniów – śmieszne, rymowane, wierszyki, cytaty
Życzenia dla nauczycieli to bardzo miły sposób docenienia pracy pedagogów. Jeśli nie wiesz, czego życzyć nauczycielom – skorzystaj z naszych pomysłów. Oto propozycje życzeń: złote myśli, dedykacje, sentencje, wierszyki, nie tylko dla wychowawcy.

Zakończenie roku szkolnego i Dzień Edukacji Narodowej, czyli tzw. Dzień Nauczyciela to wyjątkowe okazje, kiedy uczniowie mogą podziękować wychowawcom i nauczycielom za ich pracę i pasję przekazywania wiedzy. Najczęściej nauczyciele są obdarowani wierszami, kwiatami, a także drobnymi upominkami, do których dołączone są dedykacje. Sprawdź, jakie życzenia dla nauczycieli będą najlepsze, aby wyrazić wdzięczność za trud i czas poświęcony na wychowanie i naukę. Jeśli nie masz dużego doświadczenia w układaniu wierszyków i aforyzmów, skorzystaj z naszych gotowych propozycji: Wierszyki dla nauczycieli Śmieszne życzenia dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego i Dzień Nauczyciela Piękne cytaty o nauczycielach Krótkie życzenia dla nauczycieli Wierszyki dla nauczycieli Jeśli chcesz nadać swoim życzeniom bardziej nostalgiczny i elegancki charakter, warto sięgnąć po wzruszający wiersz lub sentencję. Mogą być umieszczone na kartkach okolicznościowych lub pięknie wyrecytowane.  Niejeden zły zwalczyłaś uczniowski nałóg, w naszych działaniach idziemy śladem Twoich nauk, oraz szlachetnych dążeń Twych. Więc w Twoje święto przyjmij nasz szacunek i podziękę, że w drodze do mądrości podałaś nam rękę. ***    Nasi kochani nauczyciele dla uczniów mają cierpliwości wiele. Za naukę, za trud co dzień wykonywany przeogromny bukiet życzeń Wam składamy. To życzenia szczere i prawdziwe, które prosto z serc uczniowskich płyną. I niech efekty Waszej pracy nigdy w nas nie zaginą! *** Naszej Pani dziś składamy słoneczne życzenia: zdrowia, szczęścia i radości i marzeń spełnienia. Aby zawsze było słońce i uśmiech na twarzy, aby wszystko się spełniło o czym Pani marzy. *** Drodzy nauczyciele! Dziękujemy Wam za wszystko, czego nas nauczyliście....

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach
Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19
Partner
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Partner
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Partner
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Partner
Polecamy
Porady
jak pobrać bon turystyczny
Prawo i finanse
Jak pobrać i aktywować bon turystyczny: instrukcja rejestracji na PUE ZUS (krok po kroku)
Milena Oszczepalińska
ukraińskie imiona
Imiona
Ukraińskie imiona: męskie i żeńskie + tłumaczenie imion ukraińskich
Joanna Biegaj
cytaty na urodziny
Cytaty i przysłowia
Mądre i piękne cytaty na urodziny –​ 22 sentencje urodzinowe
Joanna Biegaj
Ile dać na Chrzest?
Święta i uroczystości
Ile wypada dać na chrzciny w 2022 roku? – kwoty dla rodziny, chrzestnych i gości
Luiza Słuszniak
gdzie nad morze z dzieckiem
new badge ranking small
Niemowlę
Gdzie nad morze z dzieckiem? TOP 10 sprawdzonych miejsc dla rodzin z maluchami
Hanna Szczesiak
ospa u dziecka a wychodzenie na dwór
Zdrowie
Ospa u dziecka a wychodzenie na dwór: jak długo będziecie w domu? Czy podczas ospy można wychodzić?
Milena Oszczepalińska
5 dni opieki na dziecko
Prawo i finanse
5 dni opieki (urlop na dziecko) – wszystko, co trzeba wiedzieć o nowym urlopie
Joanna Biegaj
pesel po 2000
Prawo i finanse
PESEL po 2000 - zasady jego ustalania
Agnieszka Majchrzak
hiszpańskie imiona
Imiona
Najczęściej nadawane hiszpańskie imiona - ich znaczenie oraz polskie odpowiedniki
Joanna Biegaj
Bon turystyczny: jak wykorzystać w 2022?
Aktualności
Gdzie można wykorzystać bon turystyczny – lista podmiotów + zmiany przepisów
Ewa Janczak-Cwil
Urlop ojcowski
Prawo i finanse
Urlop ojcowski 2022: ile dni, ile płatny, wniosek, dokumenty
Magdalena Drab
przedmioty w 4 klasie
Aktualności
Jakie są przedmioty w 4 klasie szkoły podstawowej w roku szkolnym 2022/2023? [LISTA]
Ewa Janczak-Cwil
300 plus
Prawo i finanse
300 plus 2022 – dla kogo, kiedy składać wniosek?
Małgorzata Wódz
na komary dla niemowląt
Zdrowie
Co na komary dla niemowląt: co wolno stosować, czego unikać?
Ewa Janczak-Cwil
urwany kleszcz
Zdrowie
Urwany kleszcz: czy usuwać główkę kleszcza, gdy dojdzie do jej oderwania?
Ewa Janczak-Cwil
Bon turystyczn atrakcje dla dzieci
Czas wolny
Bon turystyczny – atrakcje dla dzieci, za które można płacić bonem
Ewa Janczak-Cwil
300 plus dla zerówki 2021
Aktualności
300 plus dla zerówki w 2022 roku – czy Dobry Start obejmuje sześciolatki?
Joanna Biegaj
rekrutacja do liceum
Wychowanie
Jak wygląda rekrutacja do liceum 2022/2023? Jak dostać się do dobrego liceum?
Joanna Biegaj