Zwłaszcza w ciąży lub po porodzie, kiedy właściwie przeistaczasz się w matkę, czasami potrzebujesz poczuć się jeszcze kobieco i seksownie. Miałaś/masz tak? Nie broń się przed tym. Dziecku nic się nie stanie, kiedy jego matka poczuje się po prostu zadowolona z siebie i piękna. Jeśli masz okazję, wyjdź do ludzi, zrób się na bóstwo i nie przejmuj się, że twoja figura nie jest idealna. Takie zadbanie o siebie i własny wygląd czasami potrafi zdziałać cuda. Wszystkie to dobrze znamy.

Reklama

Czy można znaleźć zachwycającą sukienkę na wesele w rozmiarze nie dla nastolatek i do tego, żeby jeszcze nie kosztowała fortuny? Znalazłyśmy kilka wymarzonych modeli. Możesz wybrać supermodne zwiewne i lekkie sukienki z dołem z tiulu, głębokie dekolty (niektóre kobiety zabiłyby za takie piersi!), koronki lub błyszczące hafty.

Różowa sukienka tiul duzy rozmiar - HIT
Materiały prasowe

Nie rozmiar kobiety stanowi o jej seksapilu, a poczucie własnej wartości, proporcje ciała, dbanie o siebie i lubienie siebie taką, jaką się jest. Odpowiednio dopasowany rozmiar i fason sukienki do figury może sprawić, że poczujesz się niesamowicie piękna i seksowna. Plus bielizna korygująca i niesamowity look gotowy!

Szmaragdowa sukienka długa duzy rozmiar - HIT
Materiały prasowe

Mamo! Bądź absolutnie fantastyczna! Piękne sukienki w dużych rozmiarach i w wyprzedażowych cenach tu:

Zobacz też:

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama