LEGO DUPLO zwierzątka
fot. materiały prasowe LEGO DUPLO

Wykaż się kreatywnością i odbierz zestaw LEGO® DUPLO®

Flaming, zebra, żyrafa, krokodyl i tygrys. Proste, prawda? A gdyby tak połączyć łapy tygrysa, szyję żyrafy i dziób flaminga? Zestaw LEGO DUPLO „ Moja pierwsza układanka” daje taką możliwość. Teraz możesz przetestować jeden z 50 zestawów.
LEGO DUPLO zwierzątka
fot. materiały prasowe LEGO DUPLO

LEGO DUPLO „ Moja pierwsza układanka” to łatwy i ciekawy wstęp do dopasowywania i układania klocków dla bardzo małych dzieci. Klocki przeznaczone są dla dzieci powyżej 1,5 roku życia i zostały zaprojektowane tak, by pasowały do małej i jeszcze nieporadnej rączki małego dziecka.

Zestaw LEGO DUPLO „ Moja pierwsza układanka”

To niezliczone możliwości zabawy już od najmłodszych lat! Na początek możesz pomóc swojemu maluszkowi posortować klocki według koloru i ułożyć je w odpowiedniej kolejności. Następnym krokiem będą łatwe układanki przedstawiające ulubione zwierzęta. Co dalej? To nie koniec możliwości jakie daje zestaw LEGO DUPLO „ Moja pierwsza układanka” – rozłóżcie modele, pomieszajcie je i puśćcie wodze wyobraźni — jakie zabawne istoty uda się stworzyć Twojemu dziecku?

Wykaż się kreatywnością i przetestuj jeden z 50 zestawów

A tobie udało się w głowie złożyć jakieś fajne, nowe zwierzątko? Patrząc na ten zestaw aż prosi się o zmiksowanie krokodyla z żyrafą.

Masz na to szansę! Wystarczy że wymyślisz nazwę dla nowopowstałego zwierzątka! Wyobraź sobie połączenie elementów flaminga, zebry, żyrafy, krokodyla i tygrysa. Co powstało?

Najbardziej kreatywne propozycje nagrodzimy zestawami LEGO DUPLO „ Moja pierwsza układanka”. I będziecie mieli szanse naprawdę stworzyć nowy gatunek!

Artykuł powstał z udziałem marki LEGO DUPLO

Zobacz także

Popularne tematy