więcej miejsca, porządek, pokój dziecięcy
mat.pras. Wiecejmiejsca.pl
Aktualności

Gdy w pokoju dziecięcym już nic się nie mieści

Najczęściej bywa tak: goście przynoszą zabawki dla twojego dziecka, dziadkowie przy byle okazji obdarowują je ubrankami, lalami i autkami, a tobie często także trudno się oprzeć przed kupnem pięknych śpioszków czy milutkich pluszaków. Efekt? Dziecięcy pokój po jakimś czasie pęka w szwach. Na szczęście nie musisz wyrzucać nadmiaru rzeczy. Możesz je sprytnie przechować.

Jeśli chciałabyś, by w pokoju dziecięcym panował porządek i było więcej miejsca, ale jednocześnie uważasz, że nie chcesz na razie pozbywać się niektórych ubrań dziecka czy jego zabawek, zamów usługę Więcej Miejsca.

Jak to działa?

Najpierw oczywiście posegreguj rzeczy i przygotuj te, które na jakiś czas chciałabyś spakować (bo np. dziecko ich już nie potrzebuje, a ty chcesz je przechować dla planowanego kolejnego dziecka albo dla swojego siostrzeńca, córki koleżanki itp.). A następnie:

  • Wejdź na stronę www.wiecejmiejsca.pl, zamów pojemniki i wybierz termin dostawy.
  • Odbierz pojemniki. Firma dostarczy je pod wskazany adres i odbierze, gdy już je przygotujesz.
  • Spakuj rzeczy i zrób spis zawartości pojemnika. Przy tobie pojemniki zostaną zaplombowane i zawiezione do bezpiecznego magazynu.

Czytaj też: Jak dziecko może ci pomagać w domu

To bezpieczna forma przechowywania

Niestety, a raczej na szczęście, nie powiem ci, gdzie mieści się magazyn, do którego trafiają rzeczy. Dla bezpieczeństwa adres znany jest tylko „wtajemniczonym". Z tego samego powodu obiekt posiada 24-godzinny monitoring i alarm, a twoje rzeczy są ubezpieczone. Firma dba także o jakość przechowywania: magazyn jest zadbany, pojemniki wytrzymałe i nieprzemakalne, zamknięte plombami z unikatowym numerem.

Czytaj też: Ubezpieczenie mieszkania

Takie przechowywanie jest wygodne

Dzięki takiej formie przechowywania zyskujecie więcej miejsca. W ten sposób możesz przechowywać nie tylko ubrania czy zabawki, ale także rzeczy sezonowe, np. sprzęt narciarski, sportowy, pamiątki rodzinne itp. Kiedy rzeczy trafiają do magazynu, zostaje dla ciebie stworzony wirtualny schowek, w którym masz podgląd tego, co przechowujesz. No i w każdej chwili możesz zamówić zwrot rzeczy. To rozwiązanie bezpieczne, proste i wygodne.

Zobacz też: 5 rzeczy, które szczęśliwe mamy robią inaczej

Redaktorka Mamotoja.pl o śnie swoich córek: zaakceptuj fakt, że dzieci są różne

TVP abc, magazyn edukacyjny dla dzieci, okładka
materiały prasowe TVP abc
Gry i zabawy
Najlepszy magazyn edukacyjny dla dzieci już na rynku!
Chciałabyś wspierać rozwój swojego dziecka, uczyć go przez zabawę, ale czasem brakuje ci pomysłów, jak to zrobić? Jeśli tak, zajrzyj do nowego magazynu edukacyjnego TVP abc!

Na polskim rynku prasowym dostępnych jest wprawdzie kilka publikacji edukacyjnych dla dzieci, jednak znalezienie takiej, która nie tylko zainteresuje maluchy, lecz także będzie wspierać ich rozwój intelektualny , inspirować i rozbudzać wyobraźnię, wcale nie jest takie łatwe. Rodzicom, którzy mają właśnie takie oczekiwania, naprzeciw wychodzi nowy magazyn edukacyjny dla dzieci TVP abc . Nauka przez zabawę tylko z magazynem TVP abc Dzieci w wieku przedszkolnym bardzo szybko rozwijają się intelektualnie i językowo, dlatego to najlepszy czas, by rozpocząć edukację . Trzeba jednak zrobić to tak, by nie zniechęcić dziecka do nauki, ale przeciwnie: zaciekawić i zachęcić do odkrywania świata. Najlepszym sposobem jest więc nauka przez zabawę , o czym doskonale wiedzieli twórcy magazynu TVP abc. Wszystkie treści w miesięczniku TVP abc są przedstawione w atrakcyjny dla dziecka sposób, co pozwala mu zdobywać nową wiedzę i umiejętności w łatwy i przyjemny sposób, rozwijając przy tym 8 rodzajów inteligencji i wszystkie zmysły . Przez ciekawy świat łamigłówek, kolorowanek, opowiadań oraz zadań językowych i matematyczno-logicznych przeprowadzą dzieci barwni i zabawni bohaterowie . Przedstawione w kolejnych numerach wydarzenia i postaci tworzą spójny świat, co daje dziecku poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że chętniej odkrywają świat.     Magazyn TVP abc nie tylko dla dzieci Poza doskonałym przygotowaniem merytorycznym i graficznym, miesięcznik TVP abc wyróżnia jeszcze jedna rzecz – jest on przeznaczony nie tylko dla dzieci, lecz także dla… rodziców. W każdym numerze pod konkretnymi zabawami i łamigłówkami rodzice znajdą wskazówki dotyczące nie tylko tego, jak pomóc dziecku przy danym zadaniu, lecz także tego jak wspierać jego rozwój i rozwiązywać problemy wychowawcze . W magazynie TVP abc nie brakuje także pomysłów na to, jak...

TVP abc - okładka2
materiały prasowe
Gry i zabawy
Bohaterowie magazynu TVP ABC wracają już w kwietniu
Uwaga! Już jest! Drugi numer nowego edukacyjnego magazynu dla dzieci TVP ABC.

Tęskniliście za wesołymi zwierzakami-literkami, ciekawymi zagadkami i tajemniczymi labiryntami? Jeśli tak, to mamy dla was dobrą wiadomość. Już 22 kwietnia barwni bohaterowie magazynu TVP ABC znowu zagoszczą w waszych domach. Kwietniowy magazyn TVP ABC Co czeka na was w kwietniowym numerze magazynu TVP ABC ? Tym razem po świecie łamigłówek i zagadek oprowadzą was literki D, E, F oraz Ę. Flaming odpowiada na łatwe i trudne pytania, a bohaterki waszej ulubionej kreskówki, Pepa i Suzy , otworzą tajny klub. Najmłodsi będą mogli także nauczyć się współpracy w grupie, czytając opowiadanie "Magiczny ogródek".  Jeśli jesteście ciekawi, co będzie się tam działo, koniecznie zajrzyjcie do TVP ABC .   Tak jak w każdym numerze, również w kwietniowym magazynie znajdziecie ćwiczenia do nauki języka angielskiego , łamigłówki, a także praktyczne porady i wskazówki dla rodziców. TVP ABC to wyjątkowy magazyn dla dzieci, uruchamiający wyobraźnię i rozbudzający ciekawość świata. Drugi numer ma gazynu TVP abc z naklejkami i zestawem doktora Kichawki do kupienia w kioskach i salonach prasowych 22 kwietnia! Już teraz możesz zobaczyć, co znajdziesz w kwietniowym wydaniu: Emu - łamigłówka do druku Dzień Flagi - zabawa dla dzieci Piosenka zgadywanka o Ogonku   Miesięcznik TVP abc polecają: redakcja „Mamo, To Ja” i Babyonline.pl Nie znasz jeszcze magazynu TVP ABC? Dowiedz się o nim więcej .  

przechowywanie pokarmu
Adobe Stock
Karmienie
Przechowywanie mleka matki: w lodówce, zamrażarce i temperaturze pokojowej
Przechowywanie mleka matki wydaje się skomplikowane, ale zapewnia ogromną swobodę w opiece nad dzieckiem. Dzięki zapasom odciągniętego mleka można spokojnie wyjść z domu, nie martwiąc się, że niemowlę będzie głodne. Sprawdź, w czym i jak przechowywać odciągnięte mleko, żeby nie dostały się do niego bakterie.

Odpowiednie przechowywanie mleka matki sprawi, że odciągnięty pokarm nie straci cennych właściwości. Od tego, gdzie i w jakiej temperaturze mleko będzie przechowywane, zależą jego wartości odżywcze, a także zdrowie dziecka. Źle przechowywany pokarm może być przyczyną zatrucia pokarmowego, które dla wcześniaka, noworodka czy młodszego niemowlaka może być groźne w skutkach. Wyjaśniamy, jak przechowywać odciągnięte mleko, jak bezpiecznie je rozmrażać i podgrzewać. Spis treści: Jak długo przechowywać mleko matki? Jak przechowywać mleko matki w lodówce? Jak przechowywać mleko matki w zamrażarce? Jak rozmrażać i podgrzewać mleko matki? Jak przechowywać mleko matki po rozmrożeniu? Czy mieszać odciągnięte mleko ze świeżym? W czym przechowywać mleko matki? Przechowywanie mleka matki: o czym świadczy dziwny wygląd mleka? Jak przechowywać mleko matki? Opisujemy, jak długo można przechowywać mleko matki odciągnięte dla niemowlaka urodzonego w terminie oraz dla wcześniaka. Układ odpornościowy dzieci przedwcześnie urodzonych jest mniej sprawny, matczyny pokarm powinien być zatem przechowywany krócej, aby nie zaszkodził dziecku.  W temperaturze pokojowej odciągnięte mleko matki zachowuje świeżość zaledwie kilka godzin. Dłużej możesz przechowywać pokarm z piersi, jeśli ulegnie schłodzeniu. Mleko matki możesz przechowywać w lodówce lub w zamrażarce, trzymając się poniższych zasad. Spa - Akademia Młodych Rodziców Jak długo przechowywać mleko matki dla niemowlaka: w temperaturze pokojowej (do 25 stopni C) – do 4-6 godzin w temperaturze 4-15 stopni C (np. w torbie chłodzącej) – do 24 godzin  w lodówce (2-4 stopnie C) – do 5 dni w zamrażalniku (znajdującym się w lodówce) – do 2 tygodni w...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach

Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19

Partner
Miasteczko Zmysłów 2
Małe dziecko

Odwiedź Miasteczko Zmysłów i poznaj jego atrakcje!

Partner
KINDER Niespodzianka WSCW
Rozwój dziecka

Poznaj świat emocji dziecka! Ruszyła akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem

Partner
Polecamy
Porady
ile dać na komunię
Święta i uroczystości

Ile dać na komunię w 2022: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego

Maria Nielsen
Podróż kleszczowy
Poród naturalny

Poród kleszczowy: wskazania, powikłania, skutki dla matki i dziecka

Ewa Janczak-Cwil
co kupić na chrzest
Święta i uroczystości

Co kupić na chrzest? Prezenty praktyczne i pamiątkowe [GALERIA]

Joanna Biegaj
zapłodnienie
Starania o dziecko

Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia

Magdalena Drab
400 plus na żłobek
Aktualności

400 plus dla dziecka na żłobek: zasady, warunki, wniosek

Ewa Janczak-Cwil
Pierwsza komunia święta
Święta i uroczystości

Prezent na komunię: pomysły na prezenty modne i tradycyjne (lista)

Magdalena Drab
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży

Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem

Ewa Janczak-Cwil
Pieniądze na dziecko
Prawo i finanse

Świadczenia na dziecko: co przysługuje po urodzeniu dziecka 2022? [ZASIŁKI, ULGI]

Małgorzata Wódz
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu

Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?

Joanna Biegaj
plan porodu
Lekcja 2

Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku

Małgorzata Wódz
wyprawka dla noworodka wiosna
Noworodek

Wyprawka dla noworodka: wiosną to obowiązkowa lista! (ubranka i rzeczy do wózka)

Małgorzata Wódz
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży

Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?

Ewa Cwil
pozytywny test ciążowy
Ciąża

Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?

Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży

Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?

Małgorzata Wódz
jak ubrać dziecko na spacer
Pielęgnacja

Jak ubrać niemowlę i starsze dziecko na spacer, by nie było mu za zimno ani za gorąco?

Małgorzata Wódz
Pozycje wertyklane do porodu
Poród naturalny

Pozycje wertykalne do porodu: dlaczego warto rodzić w pozycji wertykalnej?

Dominika Bielas
wody płodowe
Przygotowania do porodu

Jak wyglądają wody płodowe? Jak je rozpoznać?

Beata Turska
9 miesięcy w 4 minuty: tak powstaje życie
Przebieg ciąży

Rozwój płodu tydzień po tygodniu – ten film wzruszy każdego!

Joanna Biegaj