Wyniki
Wyniki
Laureaci
Wyniki
Wyniki
Wyniki
ziajka krr
Wyniki
Nivea Klub Rodzica Recenzenta
Wyniki
nivea baby 2w1 krr
Wyniki
Pampers KRR
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Wyniki
więcej miejsca, porządek, pokój dziecięcy
mat.pras. Wiecejmiejsca.pl
Aktualności

Gdy w pokoju dziecięcym już nic się nie mieści

Najczęściej bywa tak: goście przynoszą zabawki dla twojego dziecka, dziadkowie przy byle okazji obdarowują je ubrankami, lalami i autkami, a tobie często także trudno się oprzeć przed kupnem pięknych śpioszków czy milutkich pluszaków. Efekt? Dziecięcy pokój po jakimś czasie pęka w szwach. Na szczęście nie musisz wyrzucać nadmiaru rzeczy. Możesz je sprytnie przechować.

Jeśli chciałabyś, by w pokoju dziecięcym panował porządek i było więcej miejsca, ale jednocześnie uważasz, że nie chcesz na razie pozbywać się niektórych ubrań dziecka czy jego zabawek, zamów usługę Więcej Miejsca.

Jak to działa?

Najpierw oczywiście posegreguj rzeczy i przygotuj te, które na jakiś czas chciałabyś spakować (bo np. dziecko ich już nie potrzebuje, a ty chcesz je przechować dla planowanego kolejnego dziecka albo dla swojego siostrzeńca, córki koleżanki itp.). A następnie:

  • Wejdź na stronę www.wiecejmiejsca.pl, zamów pojemniki i wybierz termin dostawy.
  • Odbierz pojemniki. Firma dostarczy je pod wskazany adres i odbierze, gdy już je przygotujesz.
  • Spakuj rzeczy i zrób spis zawartości pojemnika. Przy tobie pojemniki zostaną zaplombowane i zawiezione do bezpiecznego magazynu.

Czytaj też: Jak dziecko może ci pomagać w domu

To bezpieczna forma przechowywania

Niestety, a raczej na szczęście, nie powiem ci, gdzie mieści się magazyn, do którego trafiają rzeczy. Dla bezpieczeństwa adres znany jest tylko „wtajemniczonym". Z tego samego powodu obiekt posiada 24-godzinny monitoring i alarm, a twoje rzeczy są ubezpieczone. Firma dba także o jakość przechowywania: magazyn jest zadbany, pojemniki wytrzymałe i nieprzemakalne, zamknięte plombami z unikatowym numerem.

Czytaj też: Ubezpieczenie mieszkania

Takie przechowywanie jest wygodne

Dzięki takiej formie przechowywania zyskujecie więcej miejsca. W ten sposób możesz przechowywać nie tylko ubrania czy zabawki, ale także rzeczy sezonowe, np. sprzęt narciarski, sportowy, pamiątki rodzinne itp. Kiedy rzeczy trafiają do magazynu, zostaje dla ciebie stworzony wirtualny schowek, w którym masz podgląd tego, co przechowujesz. No i w każdej chwili możesz zamówić zwrot rzeczy. To rozwiązanie bezpieczne, proste i wygodne.

Zobacz też: 5 rzeczy, które szczęśliwe mamy robią inaczej

Czy można jeść truskawki w ciąży? Tak, ale nie zawsze! (czy mogą wywołać uczulenie u dziecka?)

TVP abc, magazyn edukacyjny dla dzieci, okładka
materiały prasowe TVP abc
Gry i zabawy
Najlepszy magazyn edukacyjny dla dzieci już na rynku!
Chciałabyś wspierać rozwój swojego dziecka, uczyć go przez zabawę, ale czasem brakuje ci pomysłów, jak to zrobić? Jeśli tak, zajrzyj do nowego magazynu edukacyjnego TVP abc!

Na polskim rynku prasowym dostępnych jest wprawdzie kilka publikacji edukacyjnych dla dzieci, jednak znalezienie takiej, która nie tylko zainteresuje maluchy, lecz także będzie wspierać ich rozwój intelektualny , inspirować i rozbudzać wyobraźnię, wcale nie jest takie łatwe. Rodzicom, którzy mają właśnie takie oczekiwania, naprzeciw wychodzi nowy magazyn edukacyjny dla dzieci TVP abc . Nauka przez zabawę tylko z magazynem TVP abc Dzieci w wieku przedszkolnym bardzo szybko rozwijają się intelektualnie i językowo, dlatego to najlepszy czas, by rozpocząć edukację . Trzeba jednak zrobić to tak, by nie zniechęcić dziecka do nauki, ale przeciwnie: zaciekawić i zachęcić do odkrywania świata. Najlepszym sposobem jest więc nauka przez zabawę , o czym doskonale wiedzieli twórcy magazynu TVP abc. Wszystkie treści w miesięczniku TVP abc są przedstawione w atrakcyjny dla dziecka sposób, co pozwala mu zdobywać nową wiedzę i umiejętności w łatwy i przyjemny sposób, rozwijając przy tym 8 rodzajów inteligencji i wszystkie zmysły . Przez ciekawy świat łamigłówek, kolorowanek, opowiadań oraz zadań językowych i matematyczno-logicznych przeprowadzą dzieci barwni i zabawni bohaterowie . Przedstawione w kolejnych numerach wydarzenia i postaci tworzą spójny świat, co daje dziecku poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że chętniej odkrywają świat.     Magazyn TVP abc nie tylko dla dzieci Poza doskonałym przygotowaniem merytorycznym i graficznym, miesięcznik TVP abc wyróżnia jeszcze jedna rzecz – jest on przeznaczony nie tylko dla dzieci, lecz także dla… rodziców. W każdym numerze pod konkretnymi zabawami i łamigłówkami rodzice znajdą wskazówki dotyczące nie tylko tego, jak pomóc dziecku przy danym zadaniu, lecz także tego jak wspierać jego rozwój i rozwiązywać problemy wychowawcze . W magazynie TVP abc nie brakuje także pomysłów na to, jak...

TVP abc - okładka2
materiały prasowe
Gry i zabawy
Bohaterowie magazynu TVP ABC wracają już w kwietniu
Uwaga! Już jest! Drugi numer nowego edukacyjnego magazynu dla dzieci TVP ABC.

Tęskniliście za wesołymi zwierzakami-literkami, ciekawymi zagadkami i tajemniczymi labiryntami? Jeśli tak, to mamy dla was dobrą wiadomość. Już 22 kwietnia barwni bohaterowie magazynu TVP ABC znowu zagoszczą w waszych domach. Kwietniowy magazyn TVP ABC Co czeka na was w kwietniowym numerze magazynu TVP ABC ? Tym razem po świecie łamigłówek i zagadek oprowadzą was literki D, E, F oraz Ę. Flaming odpowiada na łatwe i trudne pytania, a bohaterki waszej ulubionej kreskówki, Pepa i Suzy , otworzą tajny klub. Najmłodsi będą mogli także nauczyć się współpracy w grupie, czytając opowiadanie "Magiczny ogródek".  Jeśli jesteście ciekawi, co będzie się tam działo, koniecznie zajrzyjcie do TVP ABC .   Tak jak w każdym numerze, również w kwietniowym magazynie znajdziecie ćwiczenia do nauki języka angielskiego , łamigłówki, a także praktyczne porady i wskazówki dla rodziców. TVP ABC to wyjątkowy magazyn dla dzieci, uruchamiający wyobraźnię i rozbudzający ciekawość świata. Drugi numer ma gazynu TVP abc z naklejkami i zestawem doktora Kichawki do kupienia w kioskach i salonach prasowych 22 kwietnia! Już teraz możesz zobaczyć, co znajdziesz w kwietniowym wydaniu: Emu - łamigłówka do druku Dzień Flagi - zabawa dla dzieci Piosenka zgadywanka o Ogonku   Miesięcznik TVP abc polecają: redakcja „Mamo, To Ja” i Babyonline.pl Nie znasz jeszcze magazynu TVP ABC? Dowiedz się o nim więcej .  

przechowywanie pokarmu
Adobe Stock
Karmienie
Przechowywanie mleka matki: ile może stać odciągnięte mleko? 
Przechowywanie mleka matki zapewnia ogromną swobodę w opiece nad dzieckiem. Dzięki zapasom odciągniętego mleka można spokojnie wyjść z domu, nie martwiąc się, że niemowlę będzie głodne. Sprawdź, jak przechowywać odciągnięte mleko, upewnij się, czy mleko z piersi można zamrażać oraz jak długo należy przechowywać je w lodówce i temperaturze pokojowej, by nie namnożyły się w nim bakterie.

Od tego, gdzie, w jakiej temperaturze i jak długo przechowywane jest mleko matki, zależą nie tylko jego wartości odżywcze, ale także zdrowie dziecka. Prawidłowe przechowywanie mleka matki sprawia, że odciągnięty pokarm nie traci cennych właściwości oraz chroni dziecko przed zachorowaniem. Źle przechowywany pokarm może być przyczyną zatrucia pokarmowego, które dla wcześniaka, noworodka czy młodszego niemowlaka może być groźne w skutkach. Spis treści: Przechowywanie mleka matki Jak długo przechowywać mleko matki? W czym przechowywać mleko matki? Przechowywanie mleka matki w lodówce Przechowywanie mleka matki w zamrażarce Rozmrażanie mleka matki Przechowywanie mleka matki po rozmrożeniu Czy mieszać odciągnięte mleko ze świeżym? Przechowywanie mleka matki Jak przechowywać mleko matki? Odciągnięte mleko można przechowywać na różne sposoby – krótko w temperaturze pokojowej lub przez dłuższy czas po schłodzeniu. W temperaturze pokojowej  odciągnięte mleko zachowuje świeżość zaledwie kilka godzin. Dłużej możesz przechowywać je w torbie termicznej, lodówce lub zamrażarce . W każdym wymienionym wyżej przypadku odciągnięte mleko matki zachowa wartości odżywcze, jeśli będziesz trzymać się zasad dotyczących przechowywania pokarmu matczynego. Warto również wiedzieć, że choć długie przechowywanie odciągniętego mleka z piersi w odpowiednich warunkach jest możliwe,  lepiej tego unikać , gdyż  pokarm dostosowuje się do potrzeb dziecka , które wynikają z jego wieku. Spa - Akademia Młodych Rodziców Jak długo przechowywać mleko matki? Opisujemy, jak długo można przechowywać mleko matki odciągnięte dla niemowlaka urodzonego w terminie oraz dla wcześniaka. Układ odpornościowy dzieci...

Nasze akcje
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Współpraca reklamowa
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Współpraca reklamowa
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Współpraca reklamowa
Polecamy
Porady
1000 zł na wakacje
Prawo i finanse
Bon 1000 zł na wakacje: od kiedy bon turystyczny 2023? Nowe informacje
Magdalena Drab
świadectwo z paskiem
Wychowanie
Czerwony pasek na świadectwie — od jakiej średniej? Wymagania i kryteria 2023
Joanna Biegaj
początek roku szkolnego 2023
Newsy
Będą dłuższe wakacje: początek roku szkolnego 2023/2024 został przesunięty
Magdalena Drab
5 dni opieki na dziecko
Prawo i finanse
5 dni opieki nad dzieckiem – czy urlop opiekuńczy 2023 jest płatny?
Joanna Biegaj
Życzenia na Dzień Ojca
Święta i uroczystości
Życzenia na Dzień Ojca 2023: od małego i dorosłego dziecka (krótkie, wzruszające, śmieszne)
Joanna Biegaj
ile dać na komunię
Święta i uroczystości
Ile dać na komunię w 2023: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego?
Maria Nielsen
wniosek u urlop rodzicielski
Prawo i finanse
Wniosek o urlop rodzicielski 2023 – wzór do druku
Magdalena Drab
Cytaty na chrzest
Cytaty i przysłowia
Cytaty na chrzest: piękne sentencje i złote myśli z okazji chrzcin
Milena Oszczepalińska
gdzie nad morze z dzieckiem
Czas wolny
Gdzie nad morze z dzieckiem? TOP 10 sprawdzonych miejsc dla rodzin z maluchami
Ewa Janczak-Cwil
jak ubierać niemowlę na spacer wiosną
Pielęgnacja
Jak ubierać niemowlę wiosną: w kwietniu, w maju i przy 20 stopniach [LISTA UBRANEK]
Magdalena Drab
Szkarlatyna - co to oznacza
Zdrowie
Szkarlatyna u dzieci: co to za choroba? Przyczyny, objawy i leczenie płonicy
Beata Turska
larwy kleszczy
Edukacja
Larwy kleszczy – jak wygląda larwa kleszcza i czy jest niebezpieczna? [ZDJĘCIA]
Joanna Biegaj
czy można przykrywać wózek pieluchą
Pielęgnacja
Zakrywanie wózka pieluchą to nie sprytna ochrona przed słońcem. Dziecku grozi szpital!
Magdalena Drab
gęsty katar u dziecka
Zdrowie
Gęsty katar u dziecka – jak szybko się go pozbyć?
Ewa Janczak-Cwil
pas poporodowy
Połóg
Pas poporodowy: kiedy i ile godzin nosić pas brzuszny? [EFEKTY I OPINIE]
Agnieszka Majchrzak
latające kleszcze
Święta i uroczystości
Latające kleszcze – czy strzyżak sarni jest niebezpieczny?
Magdalena Drab
angielskie imiona
Imiona
Angielskie imiona żeńskie i męskie: popularne i ładne (+ ich polskie odpowiedniki)
Joanna Biegaj
uczulenie na słońce
Pielęgnacja
Uczulenie na słońce u dziecka: jak wygląda wysypka od słońca u dziecka? Leczenie, zapobieganie
Małgorzata Wódz