butelka nanobebe
fot. mat. pras.

Wyjątkowa butelka Nanobébé. Przetestuj ją sama!

Mleko mamy jest tym, co dla maluszka najlepsze. Czasem jednak warto mieć alternatywę. Odpowiednia butelka to gwarancja bezpieczeństwa – tego, że odciągnięte mleko będzie przechowane, a później podane maluchowi prawidłowo. Odkryj rewolucyjną butelkę Nanobébé – rozwiąż ankietę i zostań testerką 1 z 30 butelek!
butelka nanobebe
fot. mat. pras.

Naturalny pokarm gwarantuje dziecku to, co najlepsze. Maluch przystawiony do piersi otrzymuje bezpośrednio od mamy pokarm bogaty w liczne składniki odżywcze, minerały, witaminy, białka, tłuszcze i kwasy. Zdarzają się jednak z różnych przyczyn, że konieczne będzie odciągnięcie pokarmu i podanie go dziecku z butelki. Niezbędna jest wówczas gwarancja, że schłodzone lub zamrożone, a później podgrzane mleko nie straci wartości odżywczych. Z troski o jakość mleka mamy, powstała rewolucyjna butelka do karmienia Nanobébé.

Co wyróżnia butelkę Nanobébé

To, co podoba się mamom najbardziej, to możliwość pompowania mleka bezpośrednio do butelki i przechowywanie pokarmu w takiej formule. Unikalna geometria butelki sprawia, że mleko wypełnia ją równomiernie, dzięki czemu schładzane jest nawet 3 razy szybciej niż w innych butelkach. Również szybciej się je podgrzewa. Skrócenie tych procesów redukuje namnażanie bakterii oraz pozwala na zachowanie wartości odżywczych zawartych w mleku. Jednocześnie dzięki jej wyjątkowemu kształtowi podczas podgrzewania nie powstają tzw. gorące punkty, które mogłyby prowadzić do oparzenia dziecka.
Butelki Nanobébé zostały skonstruowane w taki sposób, że możliwe jest układanie większej ilości w stos, jedna na drugiej. To nie tylko oszczędność miejsca w lodówce, ale również pomoc w śledzeniu kolejności odciąganego mleka. Co więcej, butelka wyposażona jest w antypoślizgową silikonową obwódkę w podstawie. Zapobiega ona przewracaniu się. Dzięki temu mama lub tata mogą spokojnie jedną ręką trzymać malucha a drugą przygotowywać pokarm.

Redakcja poleca: Jak wybrać butelkę do karmienia niemowlaka - film
Zobacz, jak powinna wyglądać butelka dostosowana do potrzeb małego dziecka. Ekspert podpowiada, jak utrzymać butelkę w czystości.

To jeszcze nie wszystko!

Butelkę wyróżnia również nowatorski design. Przypomina ona bowiem swoim kształtem kobiecą pierś. To unikalne rozwiązanie sprawia, że maluch jest w stanie trzymać butelkę samodzielnie i spożywać pokarm z takim samym wysiłkiem jak mleko mamy. W ten sposób nie "rozleniwimy" malucha! Gdy nadejdzie czas powrotu do karmienia piersią, zarówno tobie jak i dziecku nie sprawi to kłopotu.

Specjalnie zaprojektowane smoczki wyposażone w system wentylacji 360° pomagają zmniejszyć kolkę, redukując ciśnienie wewnątrz butelki podczas karmienia. Wykonane zostały z antyalergicznego, miękkiego silikonu, ułatwiającego przejście między karmieniem piersią a butelką.

Przetestuj 1 z 30 butelek

Już teraz jedna z trzydziestu wyjątkowych butelek może być twoja. Wystarczy, że odpowiesz na pytania z ankiety oraz napiszesz, dlaczego chciałabyś wypróbować butelkę Nanobébé.

Artykuł powstał z udziałem marki Nanobébé

Zobacz także

Popularne tematy