Marko zabawki K's Kids klocki
fot. materiały prasowe

Hity zabawkowe dla maluchów! [KONKURS]

Odpowiednio wybrana zabawka nie tylko cieszy oko dziecka, ale również wspiera jego rozwój. maluchy w zabawie zupełnie niepostrzeżenie uczą się mnóstwa rzeczy, a naszą rolą – rodziców, jest im w tym pomagać. Żeby jednak ułatwić wam zadanie, mamy do rozdania kilka fenomenalnych zabawek, które wasze dzieci z pewnością pokochają! Zapraszamy do udziału w konkursie.
Marko zabawki K's Kids klocki
fot. materiały prasowe
Wystarczy, że podzielisz się z nami opowieścią o tym, jaką najciekawszą lub najdziwniejszą zabawkę ukochało sobie twoje dziecko. Napisz również, dlaczego „poleca” ją innym maluszkom. Najzabawniejsze i najciekawsze pomysły nagrodzimy...

Niezwykłe nagrody

Oddamy w wasze ręce po dwa zestawy edukacyjnych puzzli. To 12 miękkich, lekkich elastycznych, kolorowych sześcianów z bardzo bogatym materiałem edukacyjnym. Zabawa z nimi sprawia ogromną przyjemność dzieciom, jak i bawiącym się z nimi rodzicom.

Na ścianach klocków znajdują się przedmioty w różnych liczbach (co pomaga w nauce liczenia), na innych cyfry, a na jeszcze innych połówki różnych obiektów. Ścianki ukrywają również niespodziankę – po połączeniu dwóch połówek zwierzątka lub pojazdu, usłyszymy odpowiedni dźwięk, np. kotek dla nas zamiauczy.
Kostki pomagają też w treningu motoryki dużej (rzucanie), koordynacji wzrokowo-ruchowej (łapanie), ćwiczeniu równowagi (układanie jednej na drugiej) oraz nauce kolorów.
W wasze ręce mogą trafić
2 ZESTAWY: KLOCKI POŁĄCZ I SŁUCHAJ POJAZDY
Klocki po połączeniu umożliwiają posłuchanie czterech różnych odgłosów pojazdów: straży pożarnej, helikoptera, statku oraz pociągu.
2 ZESTAWY: KLOCKI POŁĄCZ I SŁUCHAJ ZWIERZĘTA
Dziecko po złożeniu elementów dodatkowo może posłuchać czterech różnych odgłosów zwierząt: kwakania kaczki, miauczenia kota, beczenia owcy oraz szczekania psa.
Redakcja poleca: Superniania: Zabawa ma pobudzać kreatywność dziecka – obejrzyj film
Moja ulubiona zabawa z dzieciństwa? Bezkonkurencyjnie: zabawa w dom i w szkolę. Moje lalki dostawały bardzo dużo dwój, bo nic się nie uczyły! – opowiada Dorota Zawadzka.

Trójkąt umiejętności

To swoista ściągawka dla rodziców. Trójkąt umiejętności pokazuje, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Odpowiednie oznakowanie znajduje się na każdym opakowaniu produktów K's Kids.


Część zabawek jest zaprojektowana z myślą o rozwoju kilku sfer, inne mają za zadanie kształtować ich większą ilość, w zależności od potrzeb i możliwości dzieci znajdujących się na różnych etapach rozwoju.

Chcesz sprawdzić poziom umiejętności Twojego dziecka, skorzystaj z darmowego doradcy rozwoju dziecka >>> TUTAJ

Weź udział w konkursie!

Maluchy chętnie sięgają po wszelkiej maści „domowe zabawki” – chochelki, garnki, plastikowe pojemniki na żywność i drewniane łyżki. Być może któraś z nich jest  ulubioną zabawką twojej pociechy? A może jest nim pluszak, autko lub lalka?
Napisz nam czym najchętniej bawi się twój maluch i wygraj jeden z czterech zestawów edukacyjnych klocków „Połącz i słuchaj”.
Czekamy na wasze zgłoszenia!

Artykuł powstał z udziałem firmy Marko
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy