GRY
 
 

Kalkulator wyprawki dla dziecka i mamy

Jesteś w ciąży? Z pewnością planujesz już zakupy dla dziecka. Wózek, wanienka, ubrania – lista zakupów może być naprawdę długa. Skorzystaj z naszego "Kalkulatora wyprawki dla dziecka i mamy" i sprawdź, ile to będzie cię kosztować.

Ile kosztuje dziecko
 Nasz kalkulator wyprawki dla dziecka i mamy pozwoli wam zaplanować wydatki z głową. Poniżej macie listę rzeczy, które mogą (lecz nie muszą!) być potrzebne mamie i jej dziecku w pierwszych miesiącach życia. Wybrane przez was produkty, będą się pojawiać na "Twojej liście zakupowej" (w prawej kolumnie na samej górze).

Wybierzcie rzeczy, które są dla was niezbędne w wyprawce dla dziecka czy do szpitala. Jeśli chcecie zobaczyć całą listę, kliknijcie na "Pełny widok listy". Pojawi się tabela z nazwą wybranych przez was produktów, ich widełki cenowe (najniższa i najwyższa cena) oraz link do naszego Katalogu produktów. Dodatkowo będziecie mogli wpisać cenę, jaką jesteście skłonni zapłacić za wybraną rzecz oraz liczbę sztuk. Gdy będziecie mieć pełną listę, podsumujcie koszty. Sprawdźcie, jaka wyszła wam kwota. Za duża? Przejrzyjcie listę jeszcze raz i sprawdźcie, czy z czegoś możecie zrezygnować.

Czego potrzebuje dziecko?

Zabawki

Ubrania i pościel

Sprzęt

Produkty higieniczne

Kosmetyki

Karmienie butelką

Inne

Czego potrzebuje mama?

Ubranie

Kosmetyki

Karmienie piersią

Do szpitala

Akcesoria

Zobacz listę zakupową
Redakcja poleca: Uwaga na te sprzęty dla niemowląt! Mogą być niebezpieczne! [WIDEO]
Są prawie w każdym domu, w którym mieszka niemowlę. Są praktyczne i przydatne. Ale odpowiadają też za 80 proc. wypadków wśród niemowląt - o jakich sprzętach mowa?

Popularne tematy

Twoja lista zakupowa

Brak produktów na liście

Jak leczyć się w ciąży

Przygotowania do porodu