
Kolorowanie obrazków może też być doskonałym pretekstem do rozmowy o piłkarzach, o futbolowych rekordach, a także do wytłumaczenia dziecku czym jest spalony w piłce nożnej i opowiedzenia o innych zasadach, które obowiązują podczas gry.
Kolorowanki piłkarskie do druku:
- Piłkarze do kolorowania: profesjonalny piłkarz
- Piłkarze do kolorowania: profesjonalna piłkarka
- Kolorowanki piłkarskie: boisko do piłki nożnej
- Chłopiec grający w piłkę nożną
- Kolorowanki piłkarskie: mała futbolistka
- Gra w piłkę nożną: kolorowanka do druku
- Kolorowanki piłkarskie do druku: radosny bramkarz
Piłkarze do kolorowania: profesjonalny piłkarz
Twoje dziecko jest fanem piłki nożnej? Spróbujecie wymienić nazwiska najpopularniejszych piłkarzy? Nie zapomnijcie o naszych dobrach narodowych: Robercie Lewandowskim, Wojciechu Szczęsnym, Grzegorzu Krychowiaku! Czy pamiętacie wszystkich zawodników naszej reprezentacji?
Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby ją wydrukować lub zapisać w oryginalnym rozmiarze.
Piłkarze do kolorowania: profesjonalna piłkarka
Polska ma także reprezentację piłki nożnej składającą się z kobiet. One tak samo, jak mężczyźni profesjonalnie zajmują się tym sportem. Jeśli twoja córka uwielbia piłkę nożną – koniecznie jej o tym powiedz!
Kliknij w miniaturę kolorowanki, wydrukuj ją lub zapisz w oryginalnym rozmiarze.
Kolorowanki piłkarskie: boisko do piłki nożnej
Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby ją wydrukować lub zapisać w oryginalnym rozmiarze.
Chłopiec grający w piłkę nożną
Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować ją lub zapisać w oryginalnym rozmiarze.
Kolorowanki piłkarskie: mała futbolistka
Popularność futbolu wśród kobiet rośnie. Liczba zarejestrowanych w Europie zawodniczek wynosi już 1,2 miliona! Wiecie, że do pewnego wieku nie ma też podziału na trening dla kobiet i mężczyzn? Dziewczynki trenują piłkę nożną wspólnie z chłopcami.
Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować ją lub zapisać w oryginalnym rozmiarze.
Gra w piłkę nożną: kolorowanka do druku
Piłka „do nogi” prawie znalazła się na Księżycu! Neil Armstrong, pierwszy człowiek, który pojawił się na Księżycu, chciał zabrać ze sobą właśnie ten przedmiot. Niestety, nie dostał na to zgody.
Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować ją lub zapisać w oryginalnym rozmiarze.
Kolorowanki piłkarskie do druku: radosny bramkarz
Piłka nożna jest najpopularniejszą grą zespołową. Liczy ponad 4 miliardy fanów na całym świecie. Od 1900 roku jest to dyscyplina piłkarska. Jakiej drużynie kibicuje twoje dziecko?
Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować ją lub zapisać w oryginalnym rozmiarze.
Zobacz także:

Te mamy, które nie są kibicami futbolu, mogą zapytać "Po co miałabym to robić, skoro mecze mnie nudzą i zupełnie nie rozumiem, dlaczego aż tylu facetów biega za jedną piłką?" Odpowiadamy: z co najmniej tylu powodów, ilu jest zawodników w drużynie! Oto dlaczego warto oglądać z dzieckiem piłkę nożną: 1. Piłka nożna zbliża tatę i dziecko Nie każdy ojciec zajmuje się swoim dzieckiem codziennie, bo wiadomo... praca. Lepiej nie przepuścić okazji, bo korzystają z niej wszyscy: dziecko może nacieszyć się ojcem i mieć satysfakcję, że uczestniczy w jego dorosłych sprawach, tata spędza czas z dzieckiem w sposób, który lubi (a przy okazji może błysnąć wiedzą i podzielić się swoją pasją), a ty - o ile oczywiście mecz cię nie wciągnie - masz okazję zająć się wreszcie sobą (Pachnąca kąpiel? Książka?). 2. Wspólne przeżywanie emocji podczas meczu Futbol wciąga jak mało co. Zawodnik odbiera komuś piłkę, podaje innemu, biegną w stronę bramki przeciwników. Będzie gol, czy nie będzie? Jeeeeeest!!! Oooo, jednak nie, piłka trafiła w słupek... Trudno, za chwile będzie kolejna akcja. 3. Tata i dziecko trzymają sztamę Podczas oglądania piłki nożnej, tata i dziecko kibicują tej samej drużynie, tym samym się martwią, to samo przeżywają i z tego samego się cieszą. Są drużyną! 4. Dziecko może wreszcie pokrzyczeć i poskakać z radości na kanapie Szaleństwo podczas oglądania piłki nożnej to wielka frajda, więc nie zabraniaj tego dziecku. Bo czy da się spokojnie patrzeć, gdy ukochana drużyna strzela gola? Pewnie tak, ale po co, skoro to tylko połowa radości? 5. Malowanie twarzy na mecz to frajda Malowanie twarzy na mecz piłki nożnej to przyjemność doceniają nawet dorośli. Dziecko z radości wyskoczy ze skóry ! Żeby nie skończyło się swędzącą wysypką , zadbaj o to, by farbki do twarzy były dobrej jakości. 6. ...

Jeśli masz w domu małego lub dużego fana piłki nożnej lub sama ekscytujesz się futbolem, na pewno wiesz, że zaczyna się wielkie piłkarskie święto, czyli Euro 2020. Meczów rozgrywanych w ramach Euro jest dużo, więc można pogubić się w terminach rozgrywek. Dlatego przygotowaliśmy terminarz, kiedy grają podopieczni Paulo Sousy. Będziemy „trzymać rękę na pulsie” i na bieżąco go aktualizować, jeśli tylko nasi piłkarze przejdą do kolejnej fazy turnieju. Gorąco im tego życzymy. Kiedy gra reprezentacja Polski w piłce nożnej Przed nami rozgrywki w fazie grupowej. Reprezentacja Polski zmierzy się w nich z drużynami Słowacji, Hiszpanii i Szwecji. Oto spis dat, kiedy gra polska kadra. Mecze reprezentacji Polski w fazie grupowej: Polska – Słowacja (poniedziałek, 14 czerwca, godz. 18:00, Stadion Kriestowskij w Sankt Petersburgu), Polska – Hiszpania (sobota, 19 czerwca, godz. 21:00, Estadio La Cartuja w Sewilli), Polska – Szwecja (środa, 23 czerwca, godz. 18:00, Stadion Kriestowskij w Sankt Petersburgu). Wszystkie mecze będzie można obejrzeć na żywo: na antenach TVP (w tym w jakości 4K), online w TVPSPORT.PL, w aplikacji mobilnej TVP Sport, w telewizji hybrydowej. Euro 2020 czy 2021 – o co w tym chodzi? Mistrzostwa Europy w piłce nożnej miały odbyć się w 2020 roku, ale z powodu pandemii COVID-19 zostały przeniesione o rok (dla porządku pozostawiono nazwę Euro 2020). Podczas Euro w 2021 zostanie rozegranych 51 meczów. Spotkania odbędą się na jedenastu stadionach w różnych krajach Europy. Będzie to szesnasty turniej o mistrzostwo Europy w piłce nożnej mężczyzn. Inauguracja Mistrzostw Europy 11 czerwca 2021. o godzinie 21. Pierwszy mecz zostanie rozegrany między reprezentacjami Włoch i Turcji na stadionie w Rzymie. Zobacz także: Co to...