mikołaj kolorowanka
Adobe Stock
Gry i zabawy

Mikołaj: kolorowanki do druku (28 obrazków)

Kolorowanki ze św. Mikołajem wprowadzą dziecko w świąteczny nastrój. Nie wiesz, czym zająć malucha? Wykorzystaj gotowe kolorowanki do druku. Pobierz szablony i daj maluchowi. Przy okazji możesz porozmawiać z nim o tej niezwykłej postaci. Przygotowaliśmy aż 28 obrazków do kolorowania z tym zimowym ulubieńcem dzieci.

Kolorowanki świąteczne z Mikołajem uprzyjemnią maluchowi oczekiwanie na Boże Narodzenie. Oprócz Świętego Mikołaja są też na nich choinki, renifery, prezenty i inne świąteczne gadżety.

Oto wesoły zbiór 28 kolorowanek ze św. Mikołajem gotowy do druku. Wystarczy pobrać obrazek, puścić na drukarkę i dać dziecku, które z chęcią go pokoloruje. 

Dlaczego warto zachęcać dziecko do kolorowania? 11 powodów [WIDEO]

Św. Mikołaj – kolorowanki

Chyba każde dziecko zna sympatycznego staruszka w czerwonym stroju z długą białą brodą. Według legend Święty Mikołaj mieszka wraz z elfami w Laponii. Raz do roku rozwozi grzecznym dzieciom prezenty saniami zaprzęgniętymi w renifery. Nie ma malucha, który nie odliczałby dni do Gwiazdki! Oczekiwanie możesz umilić dziecku świątecznymi kolorowankami z Mikołajem. 
 


Kolorowanki świąteczne – Mikołaj: 

 1. Święty Mikołaj biskup – kolorowanka
 2. Czapka Mikołaja – kolorowanka
 3. List do Mikołaja – kolorowanka do wydrukowania
 4. Sanie Mikołaja – kolorowanka z reniferem
 5. Worek Mikołaja – kolorowanka do wydrukowania
 6. Głowa Mikołaja – świąteczna kolorowanka
 7. Kolorowanka: twarz Mikołaja
 8. Mikołaj na saniach – zimowa kolorowanka
 9. Skarpeta Mikołaja – kolorowanka do druku
 10. Kolorowanka: Mikołaj z reniferami 
 11. Postać Mikołaja – kolorowanka
 12. Mikołaj – tradycyjna kolorowanka 
 13. Mikołaj z długą brodą – obrazek do pokolorowania
 14. Grzeczne dzieci – kolorowanka
 15. Mikołaj w śniegu – kolorowanka do druku
 16. Mikołaj w domu – kolorowanka
 17. Mikołaj z prezentami – pokoloruj obrazek
 18. Kolorowanka: Mikołaj na nartach 
 19. Święty Mikołaj z dzieckiem – kolorowanka do druku
 20. Mikołaj i góra prezentów – obrazek do pokolorowania
 21. Mikołaj z pustym workiem: kolorowanka 
 22. Kolorowanka: świąteczny prezent od Mikołaja 
 23. Zmęczony Mikołaj: kolorowanka do druku
 24. Kolorowanka: Mikołaj z dużym workiem prezentów
 25. Mikołaj i pudełka z prezentami: kolorowanka 
 26. Kolorowanka: Mikołaj z dzwonkiem 
 27. Kolorowanka z Mikołajem w samolocie 
 28. Witaj, Święty Mikołaju – obrazek do kolorowania 

Święty Mikołaj biskup – kolorowanka

Czy twoje dziecko zna historię Świętego Mikołaja? Opowiedz mu, że postać Mikołaja jest wzorowana na biskupie, który żył bardzo dawno temu. Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować lub zapisać ją w oryginalnym rozmiarze.


Kolorowanka Mikołaj biskup
Adobe Stock

Czapka Mikołaja – kolorowanka

Czapka Mikołaja jest niezbędnym elementem jego stroju. Może poprosisz dziecko, by na odwrocie kolorowanki z czapką Mikołaja narysowało pozostałe elementy garderoby Świętego Mikołaja, takie jak: spodnie, pasek, długi płaszcz? No i oczywiście laskę, którą stuka w okna domu, sygnalizując, że właśnie się zjawił.  Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować lub zapisać ją w oryginalnym rozmiarze.


kolorowanka Mikołaj - czapka
Adobe Stock

List do Mikołaja – kolorowanka do wydrukowania

Mikołaj kolorowanka
Adobe Stock

Sanie Mikołaja – kolorowanka z reniferem

Jak to możliwe, że sanie latają? To zasługa samych sani, czy reniferów? Boże Narodzenie to świetna okazja do trenowania wyobraźni! Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować lub zapisać ją w oryginalnym rozmiarze.


kolorowanka świąteczna Mikołaj w saniach
Edipresse

Worek Mikołaja – kolorowanka do wydrukowania

Nawet bardzo małe dzieci czekają w święta na prezenty. O czym marzy twoja pociecha? Niech spróbuje narysować swój upragniony prezent na odwrocie kolorowanki.  Z pewnością ułatwi to Mikołajkowi zadanie! Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować lub zapisać ją w oryginalnym rozmiarze.

kolorowanka do druku Mikołaj z workiem
Edipresse

Głowa Mikołaja – świąteczna kolorowanka

Głowę Mikołaja dziecko może ozdobić np. kulkami z bibuły lub plasteliną. Obrazek możecie też załączyć do listu, który wyślecie Świętemu Mikołajowi. Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować lub zapisać ją w oryginalnym rozmiarze.

kolorowanka Mikołaj - głowa
Adobe Stock

Kolorowanka: twarz Mikołaja

Głowa idealnie nadaje się do wycięcia i ozdobienia drzwi lub okna. Pamiętaj, że kolorowanki można nie tylko kolorować, np. brodę można zrobić z waty! Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować lub zapisać ją w oryginalnym rozmiarze.

kolorowanka świąteczna głowa Mikołaja
Edipresse

Mikołaj na saniach – zimowa kolorowanka

Czy to sanie, czy saneczki, prezenty zawsze dojadą na czas. Ta kolorowanka z Mikołajem z pewnością rozśmieszy dziecko. Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować lub zapisać ją w oryginalnym rozmiarze.

Mikołaj na saniach kolorowanka świąteczna
Edipresse

Skarpeta Mikołaja – kolorowanka do druku

Macie w domu mikołajkowe skarpety, w których 6 grudnia pojawiają się prezenty? Niech dziecko pokoloruje ten obrazek na wzór swojej własnej świątecznej skarpety. Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować lub zapisać ją w oryginalnym rozmiarze.

kolorowanka Mikołaj - skarpeta
Adobe Stock

Kolorowanka: Mikołaj z reniferami 

Poproś dziecko, by domalowało dachy domów lub gwiaździste niebo. Niech to będzie niepowtarzalny obrazek. Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować lub zapisać ją w oryginalnym rozmiarze.

Mikołaj i renifery kolorowanka świąteczna
Edipresse

Postać Mikołaja – kolorowanka

Sympatyczny Mikołaj pokolorowany przez malucha może być piękną świąteczną kartką dla babci i dziadka. Święta to przecież czas obdarowywania. Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować lub zapisać ją w oryginalnym rozmiarze.

Kolorowanka do druku Święty Mikołaj
Edipresse

Mikołaj – tradycyjna kolorowanka 

Maluch może pokolorować Mikołaja, ale ma także wolne miejsce na kartce, które jest idealną przestrzenią do własnej twórczości. Zaproponuj dorysowanie choinki, worka z prezentami lub elfów. Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować lub zapisać ją w oryginalnym rozmiarze.

Postać Mikołaja kolorowanka do druku
Edipresse

Mikołaj z długą brodą – obrazek do pokolorowania

Jeden duży, czy dużo małych prezentów? Coś z listy, a może niespodzianka? Świąteczne rysunki to świetna okazja, by wybadać, na co czeka nasze dziecko. Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować lub zapisać ją w oryginalnym rozmiarze.

Prezent dla dziecka kolorowanki do druku
Edipresse

Grzeczne dzieci – kolorowanka

Mikołaj w swojej księdze ma imiona wszystkich dzieci. Czy twój maluch znajdzie się na liście tych grzecznych? To świetna okazja, by porozmawiać z dzieckiem i skłonić je do refleksji nad zachowaniem. Pamiętaj jednak, by nie straszyć dziecka Mikołajem lub rózgą. Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować lub zapisać ją w oryginalnym rozmiarze.

kolorowanka świąteczna Mikołaj czyta
Edipresse

Mikołaj w śniegu – kolorowanka do druku

Może na drugiej stronie kolorowanki maluch napisze lub narysuje, co chciałby dostać od Mikołaja? Lista na pewno będzie długa! Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować lub zapisać ją w oryginalnym rozmiarze.

kolorowanka do druku Mikołaj i ptaszek
Edipresse

Mikołaj w domu – kolorowanka

Świąteczne kolorowanki to piękna ozdoba. Zastanówcie się, jak jeszcze możecie ozdobić pokój dziecka na Boże Narodzenie. Może zrobicie wspólnie świąteczny łańcuch? Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować lub zapisać ją w oryginalnym rozmiarze.

prezenty od Mikołaja kolorowanka świąteczna
Edipresse

Mikołaj z prezentami – pokoloruj obrazek

Kiedy do was przychodzi Mikołaj? Jak pojawi się pierwsza gwiazdka, a może po Wigilii? Boże Narodzenie to czas pełen emocji. Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować lub zapisać ją w oryginalnym rozmiarze.

Radosny Mikołaj kolorowanka świąteczna
Edipresse

Kolorowanka: Mikołaj na nartach 

Czy święty zawsze musi jechać w saniach? Zabawcie się w wymyślanie środków transportu dla Mikołaja. Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować lub zapisać ją w oryginalnym rozmiarze.

Mikołaj na nartach kolorowanka do druku
Edipresse

Święty Mikołaj z dzieckiem – kolorowanka do druku

Spotkanie z Mikołajem to niesamowite doświadczenie. A u was w domu Mikołaj osobiście wręcza prezenty, czy może robi tak, by nikt go nie zauważył? Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować lub zapisać ją w oryginalnym rozmiarze.

kolorowanka świąteczna choinka
Edipresse

Mikołaj i góra prezentów – obrazek do pokolorowania

Zastanawialiście się kiedyś, jak Mikołaj daje radę udźwignąć te wszystkie prezenty? Musi być bardzo silny! Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować lub zapisać ją w oryginalnym rozmiarze.

kolorowanka świąteczna prezenty od Mikołaja
Edipresse

Mikołaj z pustym workiem: kolorowanka 

Młodszym dzieciom łatwiej będzie pokolorować Mikołaja, który jest prostszy i ma mniej szczegółów. Ta kolorowanka będzie idealna! Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować lub zapisać ją w oryginalnym rozmiarze.

kolorowanka do druku Mikołaj z pustą skarpetą
Edipresse

Kolorowanka: świąteczny prezent od Mikołaja 

Każdy prezent musi być dokładnie podpisany, tak by wszystkie podarunki trafiły do właściwych dzieci. Ta kolorowanka z Mikołajem pozwoli dziecku umilić czas oczekiwania na swój prezent! Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować lub zapisać ją w oryginalnym rozmiarze.

Kolorowanka świąteczna prezent dla dziecka
Edipresse

Zmęczony Mikołaj: kolorowanka do druku

Roznoszenie prezentów to nie lada wyzwanie. Do uporządkowania list prezentów, ich wyprodukowania i pakowania potrzebny jest też niemały sztab elfów. Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować lub zapisać ją w oryginalnym rozmiarze.

Zmęczony Mikołaj kolorowanka do druku
Edipresse

Kolorowanka: Mikołaj z dużym workiem prezentów

Rubaszny, w czerwonym płaszczu i z białą brodą? Mikołaj nie zawsze tak wyglądał! Taki wizerunek zawdzięczamy producentowi popularnego napoju gazowanego. Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować lub zapisać ją w oryginalnym rozmiarze.

kolorowanki świąteczne z Mikołajem
Edipresse

Mikołaj i pudełka z prezentami: kolorowanka 

Świąteczny papier, pudełka, wstążki i kokardki, karnety, naklejki... Mikołaj oprócz fabryki prezentów musi mieć na biegunie ogromny zapas akcesoriów do pakowania prezentów. Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować lub zapisać ją w oryginalnym rozmiarze.

kolorowanka świąteczna prezenty dla dzieci
Edipresse

Kolorowanka: Mikołaj z dzwonkiem 

Każdy maluch chciałby choć raz spotkać się z Mikołajem osobiście. Czy wasze dzieci też polują na niego i wypatrują przez okno? Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować lub zapisać ją w oryginalnym rozmiarze.

kolorowanka do druku święty z dzwonkiem
Edipresse

Kolorowanka z Mikołajem w samolocie 

A może prezenty wcale nie są dostarczane już saniami, ale samolotem? Przecież Mikołaj też może być nowoczesny! Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować lub zapisać ją w oryginalnym rozmiarze.

Mikołaj w samolocie kolorowanka świąteczna
Edipresse

Witaj, Święty Mikołaju – obrazek do kolorowania 

Nie ma to jak paść świątecznie, by się przywitać! I dostać prezent, oczywiście. Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować lub zapisać ją w oryginalnym rozmiarze.
 

Kolorowanki ze Świętym Mikołajem na czas przedświąteczny

Kilka tygodni przed Wigilią w każdym domu rozpoczynają się przygotowania do Bożego Narodzenia. Warto zaangażować do pomocy dziecko, choćby do robienia świątecznych ozdób, np. choinki z makaronu. Pamiętaj, że najważniejsze nie jest to, by było perfekcyjnie, ale by ten czas był rodzinny i spędzony w miłej atmosferze. Jednak jeśli maluch bardziej utrudnia ci pracę, niż pomaga, możesz sięgnąć po świąteczne kolorowanki z Mikołajem. Takie ważne świąteczne zadanie z pewnością przypadnie do gustu dziecku i zajmie je na dłuższy czas, gdy ty spokojnie będziesz mogła lepić uszka. Z pokolorowanych obrazków możecie później zrobić domową wystawę. 


Zobacz także:

kolorowanki świąteczne
Adobe Stock
Gry i zabawy
Kolorowanki świąteczne – 18 obrazków do druku
Kolorowanki świąteczne uprzyjemnią dziecku długie wieczory oczekiwania na Boże Narodzenie. Wydrukuj świąteczne obrazki z Mikołajem, choinkami i reniferami i daj maluchowi do pokolorowania. Możecie też kolorować je wspólnie.

Kolorowanki świąteczne pomogą wprowadzić do domu świąteczny nastrój.   Wspólne kolorowanie obrazków, których tematem jest Boże Narodzenie, będzie miłą odskocznią od przedświątecznej gonitwy. Pozwól dziecku wybrać jeden lub kilka przygotowanych przez nas 18 obrazków z Mikołajem, reniferem, bałwankiem, skrzatem lub choinką, wydrukuj kolorowankę i zabawa gotowa.  Kolorowanki świąteczne na Boże Narodzenie: Choinka Mikołaj Siedzący Mikołaj Leżący Mikołaj Mikołaj z prezentem Zadziwiony Mikołaj Bombka do kolorowania  Dzwonki świąteczne Renifer Bałwanek Siedzący bałwanek Zamyślony bałwanek Siedzący skrzat Zamyślony renifer Renifer czekający na Boże Narodzenie Uśmiechnięty renifer Leżący skrzat świąteczny Wesoły świąteczny skrzat   Zobacz też inne świąteczne kolorowanki: Kolorowanki z Mikołajem Kolorowanki świąteczne: Choinka Kolorowanki z reniferami Kolorowanki świąteczne: choinka To obowiązkowy świąteczny element w każdym polskim domu! Czy twoje dziecko pomaga podczas przystrajania świątecznego drzewka? Koniecznie opowiedz maluchowi o tradycji ubierania choinki .  Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować lub zapisać ją w oryginalnym rozmiarze. Kolorowanki świąteczne: Mikołaj Mikołaj to ulubiona świąteczna postać wszystkich dzieci. Bez Mikołaja (i prezentów od niego) trudno w ogóle wyobrazić sobie święta.  Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować lub zapisać ją w oryginalnym rozmiarze. Kolorowanki świąteczne: siedzący Mikołaj Mikołaj i w czasie Bożego Narodzenia czasem odpoczywa... Taki obrazek z małą liczbą szczegółów nadaje się już dla maluchów. Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby wydrukować lub...

list do Mikołaja
Fotolia
Święta i uroczystości
List do św. Mikołaja – 8 wzorów do druku
List do św. Mikołaja to dla dziecka ważny element przygotowań do świąt. Napisz go wspólnie ze swoim maluchem, korzystając z wybranego szablonu do druku.

List do św. Mikołaja napiszcie jak najszybciej! Bo choć ulubiony przez wszystkich święty wie, że dziecko zasługuje na najpiękniejszy prezent, warto mu podpowiedzieć, co maluch chciałby znaleźć pod choinką . Wiadomość najlepiej przekazać mu w liście. Dziecko może go podyktować, skorzystać z twoich rad albo narysować, co by chciało dostać. Spis treści: Jak napisać list do św. Mikołaja? Adres św. Mikołaja List do św. Mikołaja – wzór   Szablony listów do św. Mikołaja do druku: list do św. Mikołaja: wzór z girlandą i ozdobami choinkowymi list do św. Mikołaja z listkami wzór listu z reniferem i gałązkami choinki list z elfem i śnieżynkami wzór listu z Mikołajem 1   wzór listu z Mikołajem 2 list z zimowym krajobrazem list do św. Mikołaja z prezentem Jak napisać list do św. Mikołaja? Pisanie prawdziwych, papierowych listów jest czymś magicznym. Niestety coraz mniej jest takich, którzy faktycznie je piszą. Z okazji świąt Bożego Narodzenia zachęcamy, abyście razem z maluchem napisali  tradycyjny list do świętego Mikołaja, czyli taki na kartce papieru i zapakowany w kopertę ze znaczkiem. Jak się zabrać do pisania? Usiądźcie razem i zastanówcie się, co maluch chciałby zawrzeć w liście. Jeśli nie umie pisać, a chce to zrobić samodzielnie, niech narysuje lub zrobi wyklejankę z elementów, które mu się podobają. Dla dziecka najważniejsza jest lista prezentów pod choinkę , o których marzy, ale spróbuj je przekonać, że inne elementy listu są równie istotne. Pokaż, jak powinno się rozpoczynać listy, i jak się je kończy. Oprócz opisu wymarzonych prezentów dobrze też napisać parę zdań o tym, że dziecko było w tym roku dobre, pomocne i kochane, i dlatego zasłużyło na to, o czym marzy. Możecie wypisać kilka przykładowych...

dziecko i świąteczna kolorowanka
Adobe Stock
Gry i zabawy
Choinka - kolorowanka do druku [6 WZORÓW DO KOLOROWANIA]
Choinka do kolorowania umili dziecku oczekiwanie na ubieranie świątecznego drzewka i przyjście Świętego Mikołaja. Wystarczy tylko wydrukować obrazki.

Choinka w postaci kolorowanki pomoże wprowadzić w domu świąteczną atmosferę! Do Bożego Narodzenia pozostało jeszcze trochę czasu, ale możesz już teraz razem z dzieckiem zaplanować, jak przystroicie świąteczne drzewko. Maluch może najpierw przedstawić swoje propozycje na papierze. Taka kolorowanka z choinką to też dobry pomysł, by zająć czymś dziecko, kiedy rodzice zajęci są świątecznymi przygotowaniami.   Spis treści: Choinka - kolorowanka z prezentami Choinka i dzieci - kolorowanka Malowanka: c hoinka z lasu Kolorowanka: choinkowa fantazja Choinka jak ze snów Choinka z bałwankiem - kolorowanka Jak pokolorować choinkę? Pomysł: z tyłu kolorowanki z choinką możecie napisać  list do Świętego Mikołaja.  Chyba że skorzystacie z naszych listów do Świętego Mikołaja  gotowych do wydruku.   Choinka - kolorowanka z prezentami   Tradycyjna kolorowanka z łatwą do pomalowania choinką. Obrazek ma niezbyt dużo szczegółów, więc będzie dobry nawet dla całkiem małych dzieci.  Kliknij i wydrukuj​!   Choinka i dzieci - kolorowanka    Wesoły obrazek z dziećmi i pieskiem, które, jak wszystkie maluchy, już nie mogą doczekać się świąt.  Kliknij i wydrukuj​!   Malowanka: choinka z lasu   Tylko trzy bombki i łańcuch, ta choinka wygląda, jakby dopiero przyniesiono ją z lasu. Obrazek z małą ilością szczegółów idealny dla najmłodszych dzieci.  Kliknij i wydrukuj​!   Kolorowanka: choinkowa fantazja Obrazek ma sporo szczegółów i jest dość skomplikowany. Starsze dziecko może pobawić się w wyszukiwanie szczegółów na obrazku.  Kliknij i wydrukuj​!   Choinka jak ze snów To piękna kolorowanka, ale raczej dla starszych dzieci, młodsze mogłyby mieć sporo...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach
Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19
Partner
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Partner
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Partner
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Partner
Polecamy
Porady
jak pobrać bon turystyczny
Prawo i finanse
Jak pobrać i aktywować bon turystyczny: instrukcja rejestracji na PUE ZUS (krok po kroku)
Milena Oszczepalińska
ukraińskie imiona
Imiona
Ukraińskie imiona: męskie i żeńskie + tłumaczenie imion ukraińskich
Joanna Biegaj
cytaty na urodziny
Cytaty i przysłowia
Mądre i piękne cytaty na urodziny –​ 22 sentencje urodzinowe
Joanna Biegaj
Ile dać na Chrzest?
Święta i uroczystości
Ile wypada dać na chrzciny w 2022 roku? – kwoty dla rodziny, chrzestnych i gości
Luiza Słuszniak
gdzie nad morze z dzieckiem
new badge ranking small
Niemowlę
Gdzie nad morze z dzieckiem? TOP 10 sprawdzonych miejsc dla rodzin z maluchami
Hanna Szczesiak
ospa u dziecka a wychodzenie na dwór
Zdrowie
Ospa u dziecka a wychodzenie na dwór: jak długo będziecie w domu? Czy podczas ospy można wychodzić?
Milena Oszczepalińska
5 dni opieki na dziecko
Prawo i finanse
5 dni opieki (urlop na dziecko) – wszystko, co trzeba wiedzieć o nowym urlopie
Joanna Biegaj
pesel po 2000
Prawo i finanse
PESEL po 2000 - zasady jego ustalania
Agnieszka Majchrzak
hiszpańskie imiona
Imiona
Najczęściej nadawane hiszpańskie imiona - ich znaczenie oraz polskie odpowiedniki
Joanna Biegaj
Bon turystyczny: jak wykorzystać w 2022?
Aktualności
Gdzie można wykorzystać bon turystyczny – lista podmiotów + zmiany przepisów
Ewa Janczak-Cwil
Urlop ojcowski
Prawo i finanse
Urlop ojcowski 2022: ile dni, ile płatny, wniosek, dokumenty
Magdalena Drab
przedmioty w 4 klasie
Aktualności
Jakie są przedmioty w 4 klasie szkoły podstawowej w roku szkolnym 2022/2023? [LISTA]
Ewa Janczak-Cwil
300 plus
Prawo i finanse
300 plus 2022 – dla kogo, kiedy składać wniosek?
Małgorzata Wódz
na komary dla niemowląt
Zdrowie
Co na komary dla niemowląt: co wolno stosować, czego unikać?
Ewa Janczak-Cwil
urwany kleszcz
Zdrowie
Urwany kleszcz: czy usuwać główkę kleszcza, gdy dojdzie do jej oderwania?
Ewa Janczak-Cwil
Bon turystyczn atrakcje dla dzieci
Czas wolny
Bon turystyczny – atrakcje dla dzieci, za które można płacić bonem
Ewa Janczak-Cwil
300 plus dla zerówki 2021
Aktualności
300 plus dla zerówki w 2022 roku – czy Dobry Start obejmuje sześciolatki?
Joanna Biegaj
rekrutacja do liceum
Wychowanie
Jak wygląda rekrutacja do liceum 2022/2023? Jak dostać się do dobrego liceum?
Joanna Biegaj