Jesteśmy pewne, że ta kreacja Klary Lewandowskiej będzie przebojem 2017 i 2018 roku! Aniołek ze skrzydełkami to polski projekt (i to jest podwójna radość!), który wcale nie jest nieosiągalny cenowo. Pomysł świetny, a maluszki wyglądają w tych ciuszkach po prostu rewelacyjnie. Oczywiście to wyjątkowa atrakcja dla tych osób, które interesują się modą dziecięcą, trendami lub śledzą życie znanych osób i ich dzieci. My jesteśmy zachwycone, a wam jak się podoba?

Reklama

Anna Lewandowska zabrała małą Klarcię do pracy i kto wie, czy mała nie skradła całego show:

UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.

Zobacz także

Ta żółta sztruksowa sukienka Klary jest genialna w swojej prostocie, ładna w minimalistycznej formie i efektowna, choć bez przesady w detalach i zdobieniach. I pasuje do dziewczynek, zarówno małych, jak i tych większych. Sztruksowa sukienka zapinana z tyłu na guziczki ma dopinane skrzydełka. Tylko tyle i aż tyle.

To projekt polskiej marki Mirtillo z Jasła, o której już pisaliśmy przy okazji czerwonej sukienki w misie, inne zwierzątka i choinki, szyty na zamówienie i kosztuje 139 zł (plus koszty wysyłki). Jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych.

A tu sukienka ze skrzydełkami w wersji dla starszych dziewczynek:

A tu sukienka w kwiatki z czarnymi skrzydełkami, które nam się chyba jeszcze bardziej podobają (wersja dla tych aniołków z różkami ;)). Zobaczcie:

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama