laktator Philips Avent
fot. Philips Avent

Odpowiedz na pytanie i wygraj… elektryczny laktator Philips Avent lub muszle laktacyjne! [KONKURS]

Jeśli obawiasz się, że piersi nie mogą produkować wystarczającej ilości mleka i chciałabyś mieć na wszelki wypadek sprzęt, który pomoże je nakłonić do intensywniejszej pracy lub planujesz krótkie wyjścia, podczas których ktoś będzie podawał dziecku odciągnięty pokarm, z pewnością przyda ci się porządny laktator. Skuteczny, łatwy w obsłudze, piękny i trwały. Mamy świetną wiadomość: wystarczy, że weźmiesz udział w naszym konkursie, a przy odrobinie szczęścia takie urządzenie może być twoje!
laktator Philips Avent
fot. Philips Avent
Laktator to sprzęt, który bardzo często widnieje na listach wyprawkowych przygotowanych przez mamy. Dzięki niemu można odciągnąć pokarm  i podawać go maluchowi w butelce. To niezastąpiona pomoc, aby poradzić sobie z nawałem pokarmu, zastojami bądź karmieniem dziecka podczas nieobecności mamy. Sprawdzi się także w problemach laktacyjnych np. u mam wcześniaków i maluszków, które nie potrafią prawidłowo chwytać bądź opróżniać piersi. Dla mam, które często odciągają pokarm idealny jest laktator elektryczny, który pozwala odciągnąć mleko bez konieczności użycia siły – nawet w kilka czy kilkanaście minut można uzyskać ilość odpowiadającą pełnemu posiłkowi malucha. Też uważasz, że to idealne urządzenie dla ciebie? Odpowiedz na pytanie konkursowe.

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie?

Laktator elektryczny Philips Avent SCF392/11 to wyjątkowe urządzenie, które zapewnia skuteczny wypływ mleka i delikatnie dostosowuje się do rozmiaru i kształtu brodawki sutkowej. Aby uzyskać maksymalny wypływ pokarmu, wykorzystano innowacyjną technologię Natural Motion, która imituje ssanie i nacisk na sutek odwzorowując zachowanie dziecka w trakcie karmienia. Ponadto dzięki wyjątkowej konstrukcji odciąganie pokarmu może odbywać się bez pochylania ciała do przodu, co pozwala zrelaksować się w wygodnej pozycji. Laktator posiada 8 poziomów stymulacji i 16 poziomów odciągania pokarmu, dzięki czemu każdą sesję można dopasować do swoich potrzeb. Co jeszcze? Cichy silnik, dodatkowy akumulator, który sprawdzi się w podróży, funkcja pamięci i wstrzymania/rozpoczęcia oraz intuicyjna konfiguracja.

Z kolei zestaw sylikonowych muszli laktacyjnych to supermiękkie produkty, które nosi się w biustonoszu w celu ochrony obolałych brodawek sutkowych przed otarciami (muszle wentylowane) i wchłaniania wyciekającego pokarmu (muszle niewentylowane). Te drugie mogą  także zbierać w razie potrzeby nadmiar pokarmu w trakcie karmienia lub korzystania z laktatora. Muszle laktacyjne skutecznie zapobiegają powstawaniu obrzęków, a także umożliwiają swobodny przepływ powietrza. W zestawie znajdują się 3 pary muszli.

Wygraj laktator Philips Avent lub zestaw muszli laktacyjnych!

Do wygrania w konkursie są:
  • 3 laktatory elektryczne Philips Avent SCF392/11
  • 5 zestawów sylikonowych muszli laktacyjnych

Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy 8 najlepszych i nagrodzimy. A jeśli wygrasz, podziel się z nami opiniami tutaj >>> laktator oraz muszle laktacyjne.


Chcesz wziąć udział w konkursie? Wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

 
Materiał powstał z udziałem Philips Avent
Oceń artykuł

Ocena 6 na 5 głosy

Zobacz także

Popularne tematy